Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirmąją dukrelę pagimdžiau 28, antroji gimė kai man buvo 32. Ir manau niekur nepavėlavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 15 kovo 2010 - 11:56
gimdziau 22 thumbup.gif lb lauktai ir planuotai nestuke.gif (bet vilniaus antakalnio klinikose man per apziura sedejo akuseres ir sake: uoj kokia jauna mamyte, ne per jauna?.. taip ir nesupratau biggrin.gif blink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justaita: 20 kovo 2010 - 22:57
Dukrelę pagimdžiau budama 24 thumbup.gif Dabar planuojame antrą vaikelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 11 16, 15:19)
sako, kad pirmagimis turėtu gimti iki mamytei sueis 25-ri. mat, tai vaisingiausias moters periodas  bigsmile.gif  bet šiais laikais, kai mamytės intensyviai siekia karjeros ir tiek šeimos, tiek vaikų klausimas yra vis atidėliojamas vis rečiau pasitaiko...  blink.gif

As pastojau budama 27-neriu, bet tikrai ne del karjeros... Cia liecia ir financu klausimus seimoje ir dar partnerio klausimas gyvenime smile.gif Man likimas leme sutikti sau skirta zmogu gerokai veliau nei 18-kos metu. Kol apsiuostem ir prabego laiko. Taigi, tuoj dabar supuosim mazyli ant ranku ir dziaugsimes pagausejimu seimoje thumbup.gif
Atsakyti
Mano pirmoji dukrytė gimė, kai man buvo 23 metai, antra 32, o trečias beveik 34, man labai pats tas. Pirmoji studijų metais, o mažiausieji jau įsitvirtinus darbe. Manau, kiekvienam savo, viskas labai individualu ax.gif
Atsakyti
27 metų - netyčiukas, bet labai labai lauktas ir mylimas 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pirmasis buvo ilgai lauktas ir issvajotas tai atkeliavo kai buvau 25.o sis netyciukas bet mylimas ir laukiamas tai dabar jau 30 svesiu. nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
pirmas gime 21 antras 24 4u.gif
Atsakyti
Pirmas vaikas - 25 metu
Atsakyti
Netyciukas 28m wub.gif
Atsakyti
cia tie netyciukai tokie daznoki, o kaip jus saugotes, kad jums tie netyciukai atsiranda? pavyzdziui, saugantis prezervatyvais, man sunku isivaizduoti, kad gali atsirasti netyciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2010 04 12, 11:37)
cia tie netyciukai tokie daznoki, o kaip jus saugotes, kad jums tie netyciukai atsiranda? pavyzdziui, saugantis prezervatyvais, man sunku isivaizduoti, kad gali atsirasti netyciukas smile.gif

kai gyveni su savo vyru,tai tais prezervatyvais cia neprimylesi,nors mes su savo vyru tikriausiai gyvenime ir nenaudojom jo.tiesiog nei vienam nei antram si apsisaugojimo priemone nepatinka.ir be to jis taippat neapsaugo 100% juk ivyksta ivairiu dalyku,pavizdziui jis gali plysti,arba,nusimauti ir pasilikti viduje.as kaip ir dauguma vartojau kontraceptines,bet va ir jos neapsaugo 100% dabar tuom isitikinau,nors kas dien tuo paciu laiku jas vartodavau.as manau kad organizmas buvo stipresnis uz bet kokias apsisaugojimo priemones ir jau laikas buvo gimti antram vaikuciui,ir nesigailiu ne sekunde,dziaugiuosi ir laukiu. nestuke.gif 4u.gif clap.gif
Atsakyti