Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pataikiau į aukso viduriuką smile.gif. Buvau lygiai 25.
Atsakyti
hmm,net nezinau kaip ir prabalsuoti biggrin.gif pirmaji vaikiuka pasigimdziau 22m.antraji 25m.treciaji 27m. mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
26m. pastojau gimdziau jau 27m. budama,dabar bandau pastoti man 30m. kaip seksis dar nezinau smile.gif
Atsakyti
Pirmąjį vaikelį pagimdžiau 31 m. , na, beveik 32m. 4u.gif , o dabar jau galvojam apie antrą, kol dar nevėlu ax.gif
Atsakyti
Pirmąjį pagimdžiau 25,5m.,norėtumėm ir antro, bet kolkas nėra, tikiuosi kada nors vis tiek bus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurina: 20 vasario 2010 - 13:36
Pastojau 29, pagimdziau 30 tongue.gif
Atsakyti
23 ax.gif
Atsakyti
as pirmojo susilaukiau 18, buvo planuotas ir labai laukiamas... noriu daaarrr devil.gif bigsmile.gif ax.gif dabar man 20 uz kokiu poros meteliu planuosim antra jei nesugalvos anksciau ateit 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Pirmojo sulaukiau 24 metu smile.gif Dabar jau galima sakyt 26 m ir labai norim antro. Manau greit kibsim i darba thumbup.gif
Atsakyti
Pagimdziau pirmaji savo vaikiuka tik suejus 25 m.
Atsakyti
Pagimdziau 23 m. dabar man jau 26,5 m. jau noreciau ir antrojo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulute25: 13 kovo 2010 - 11:43
Man 24, dar ne mama, bet jau norim nestuke.gif 4u.gif Manau į 25 rėmus spėsiu, jei viskas bus gerai blush2.gif Dieve, kaip vėlai doh.gif Ir tai dar diplomą reiks atsiimt lotuliukas.gif Per tuos mokslus nespėju gyventi, siaubas, kiek daug tai kainuoja...
Atsakyti