Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(MildukasK @ 2010 01 29, 08:27)
o nebuvo sunku gimdyti virs 30 m.?

Visas nestumas buvo idealus - netruko jokiu vitaminu, svorio priaugau idealiai (galejau ir daugiau, nes kuda esu), nereikejo jokiu vaistuku, jokiu papildomu proceduru ir pan., isnesiojau 40 savaiciu... Gimdymas buvo toks pat - gerai, kad isvis supratau, jog gimdau - tik nulekem, staigiai i gimdykla - net nuskausminamuju nespejo suleist - per nepilnai 2 valandas viskas baigesi thumbup.gif Mazyle ivertino 10 balu
Stai jums ir atsakymas biggrin.gif Viskas buvo taip lengva ir paprasta, kad nesitiki, jog antra karta vel taip gali but rolleyes.gif doh.gif (P.S. mastom jau apie antra vaikuti)
Atsakyti
na, as tikiuosi pirma artimiausiu metu jau pasigimdyti, o antra matyt teks po 30 m.. Bet gal ir nera taip baisu, kaip kartais isivaizduoju smile.gif
Atsakyti
sunu 23m,dukra 36m. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2010 01 29, 21:22)
Visas nestumas buvo idealus - netruko jokiu vitaminu, svorio priaugau idealiai (galejau ir daugiau, nes kuda esu), nereikejo jokiu vaistuku, jokiu papildomu proceduru ir pan., isnesiojau 40 savaiciu... Gimdymas buvo toks pat - gerai, kad isvis supratau, jog gimdau - tik nulekem, staigiai i gimdykla - net nuskausminamuju nespejo suleist - per nepilnai 2 valandas viskas baigesi  thumbup.gif Mazyle ivertino 10 balu
Stai jums ir atsakymas  biggrin.gif Viskas buvo taip lengva ir paprasta, kad nesitiki, jog antra karta vel taip gali but  rolleyes.gif  doh.gif  (P.S. mastom jau apie antra vaikuti)


O taip gavosi savaime ar specialiai atideliojot?
nes man jau irgi 30, bet va ir nelabai sekasi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2010 02 02, 12:40)
O taip gavosi savaime ar specialiai atideliojot?
nes man jau irgi 30, bet va ir nelabai sekasi... unsure.gif

Kazkaip uztempem labai ax.gif Pagyvenom sau, taip sakant blush2.gif biggrin.gif Vis norejosi kazkur isvaziuot, kazka nuveikt labai idomaus, o be to, norejom but isitikine, kad tikrai pasiruose turet vaikeli. Kai jau tai pajutom, iskart ir pastojom biggrin.gif Tikrai nesigailiu, kad taip palyginus velai. Pastojau, kai gyvenom Skandinavijoj, o ten dauguma moteru pirmo vaikelio susilaukia virs 30 metu ir tai pas juos visiskai normalu. mirksiukas.gif
Atsakyti
24m.
Atsakyti
ta vat kad ir man norejosi papulti i ta viduriuka - pagimdyti pirma ne veliau kaip 25, bet....gyvenime viskas kitaip buna - vieno nori kitaip gaunasi... rolleyes.gif buvau jauna, nesinorejo su bet kuo ir bet kada vaikus gimdyti, nors sansai buvo dideli, o dabar kai sutikau ta vieninteli ir nepakartojama princa ant balto zirgo NEGALIU PASTOTI doh.gif o man jau 27 metai "sukakojo" verysad.gif ir bandom jau 2 metus (atkakliai) bet nieko gyvenime nekeisciau...dabar gyvenam tik viltimi ir tikiu kad viena grazia diena ateis ir i musu namus ta palaima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitukas27 @ 2010 02 02, 18:46)
ta vat kad ir man norejosi papulti i ta viduriuka - pagimdyti pirma ne veliau kaip 25, bet....gyvenime viskas kitaip buna - vieno nori kitaip gaunasi... rolleyes.gif buvau jauna, nesinorejo su bet kuo ir bet kada vaikus gimdyti, nors sansai buvo dideli, o dabar kai sutikau ta vieninteli ir nepakartojama princa ant balto zirgo NEGALIU PASTOTI doh.gif  o man jau 27 metai "sukakojo" verysad.gif ir bandom jau 2 metus (atkakliai) bet nieko gyvenime nekeisciau...dabar gyvenam tik viltimi ir tikiu kad viena grazia diena ateis ir i musu namus ta palaima  smile.gif

sekmes tau dideliausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitukas27 @ 2010 02 02, 19:46)
ta vat kad ir man norejosi papulti i ta viduriuka - pagimdyti pirma ne veliau kaip 25, bet....gyvenime viskas kitaip buna - vieno nori kitaip gaunasi... rolleyes.gif buvau jauna, nesinorejo su bet kuo ir bet kada vaikus gimdyti, nors sansai buvo dideli, o dabar kai sutikau ta vieninteli ir nepakartojama princa ant balto zirgo NEGALIU PASTOTI doh.gif  o man jau 27 metai "sukakojo" verysad.gif ir bandom jau 2 metus (atkakliai) bet nieko gyvenime nekeisciau...dabar gyvenam tik viltimi ir tikiu kad viena grazia diena ateis ir i musu namus ta palaima  smile.gif


To ir linkiu 4u.gif
O bandet ieskot priezasciu?
Papildyta:
QUOTE(VVaiva @ 2010 02 02, 14:40)
Kazkaip uztempem labai  ax.gif Pagyvenom sau, taip sakant  blush2.gif  biggrin.gif Vis norejosi kazkur isvaziuot, kazka nuveikt labai idomaus, o be to, norejom but isitikine, kad tikrai pasiruose turet vaikeli. Kai jau tai pajutom, iskart ir pastojom  biggrin.gif Tikrai nesigailiu, kad taip palyginus velai. Pastojau, kai gyvenom Skandinavijoj, o ten dauguma moteru pirmo vaikelio susilaukia virs 30 metu ir tai pas juos visiskai normalu.  mirksiukas.gif

Tai ir mums taip pat: tai ne laikas, tai darbas ne tas, tai buto neturim, tai mb ilgam isvaziuoja ir t.t. doh.gif

O siaip tai tas metu skaicius tikrai neesminis, buna, kad 20-mete jauciasi ir atrodo zymiai prasciau nei 40-mete rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 02 03, 09:35)
sekmes tau dideliausios  4u.gif

aciu tau liabai 4u.gif
Papildyta:
[quote=mimoza:),2010 02 03, 11:06]
To ir linkiu 4u.gif
O bandet ieskot priezasciu?
Papildyta:

aciu tau uz palaikyma 4u.gif
taip mes buvom abu isitirti - jokiu problemu nerado, viskas normalu, tai liepe dar iki kovo menesio patiems "gaminti", o jei nepavyks duos ovuliacija skatinanciu(stimuliuojanciu) - nezinau kaip juos tiksliai pavadinti rolleyes.gif tai vat ir laukiu isiziojusi kovo menesio biggrin.gif nes ziuriu kad patiems taip ir nepavyks ax.gif
Atsakyti
pirmas 18 ,antras greit bus,o man jau 28 4u.gif 10 metu pertraukele gavosi
Atsakyti
Visad masciau, kad pirmojo vaikelio noreciau susilaukti iki 25, ir visai neplanuotai, savaite pries vestuves pastojau budama 23 blush2.gif

Atsakyti