Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(July:) @ 2008 11 19, 08:48)
4u.gif o jus, Burka, atkakli mamye!!!  blink.gif

hihihi.gif nesnaudziu biggrin.gif siaip ir apie 4-ta mintys sukasi rolleyes.gif

QUOTE(jurslan @ 2008 11 19, 12:09)
bandysim ziuresim, kada cia gandras atskris pas mus  blush2.gif

Sekmes, linkim,kad gandrai neuztruktu mirksiukas.gif

QUOTE(July:) @ 2008 11 19, 14:32)
velnias, ziuriu cia didzioji dalis 22.....  unsure.gif  man jau 22-ji.... laikas susigriebti,  ax.gif nejauneju gi!!!  lotuliukas.gif

Gal tik taip atrodo,kad dauguma 22 g.gif man atrodo,kad paskutiniu metu vyresnes vaikus planuot pradejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2008 11 19, 21:42)

Gal tik taip atrodo,kad dauguma 22 g.gif man atrodo,kad paskutiniu metu vyresnes vaikus planuot pradejo 4u.gif


na pagal apklausa kolkas 43.75% 22-25m! book.gif
o leisk paklaust pati is keliu vaiku seimos? o vyras? blink.gif
na seip ar taip labai uz jumi dziaugiuosi!!! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 11 19, 23:24)
na pagal apklausa kolkas 43.75% 22-25m! book.gif
o leisk paklaust pati is keliu vaiku seimos? o vyras?  blink.gif
na seip ar taip labai uz jumi dziaugiuosi!!!  4u.gif  thumbup.gif

As turiu jaunesne seseri(jai 24,kol kas apie vaikus net nemasto), o vyras turi vyresni broli(sis turi 2 vaikus) 4u.gif zodziu nera musu giminej daugiauvaikiu,cia tik mes tokie visiems nuostaba keliantys lotuliukas.gif realiai tai visi kazkodel galvoja,kad trecia planavom,nes "jieskojom " mergaites(tikrai taip nera),ko gero yra ir tokiu,kurie mano,kad netycia "prisidirbom" (tikrai tycia biggrin.gif ). Is tikro,tai net nenoriu galvot apie artimuju reakcija, jei pradesim ketvirto lauktis, nujauciu,kad nebus ji maloni doh.gif
Atsakyti
Burka, am o kaip su organizmu?? blink.gif na a pramse, kiek zinau ten reikia pertraukas daryt, kad atsistatytu viskas, pailsetu... unsure.gif o jus cia toki "maratona "pavaret.. g.gif
bet seip tai smagu!!! tokia jauna o jau daugiavaike mamyte 4u.gif vaikam turetu buti smagu augti, ir dar metu skirtumas nedidelis bigsmile.gif
ex tokioms mamytems reik paminklus statyt!!!!
notworthy.gif ploja.gif
Atsakyti
Man buvo 22, kai gimė sūnelis smile.gif planuotas
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2008 11 20, 11:30)
Man buvo 22, kai gimė sūnelis  smile.gif planuotas



as sakau kad man laikas susigriebti... g.gif
mano drauges didzioji dalis nuo 20 iki 23..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 11 20, 09:53)
Burka, am o kaip su organizmu?? blink.gif  na a pramse, kiek zinau ten reikia pertraukas daryt, kad atsistatytu viskas, pailsetu... unsure.gif  o jus cia toki "maratona "pavaret.. g.gif 
bet seip tai smagu!!! tokia jauna o jau daugiavaike mamyte  4u.gif  vaikam turetu buti smagu augti, ir dar metu skirtumas nedidelis bigsmile.gif
ex tokioms mamytems reik paminklus statyt!!!!
notworthy.gif  ploja.gif

Niu,nesijauciu as nei nusilpus,nei issekus,ir tyrimai geri buna,neissekina manes nestumas bei gimdymas 4u.gif
O vaikam tai joo thumbup.gif liudet ner kada biggrin.gif

QUOTE(July:) @ 2008 11 20, 10:33)
as sakau kad man laikas susigriebti... g.gif
mano drauges didzioji dalis nuo 20 iki 23.....  unsure.gif

O pas mane atvirksciai: dalis draugiu net seimu nesukure, kitos dar be vaiku ir vos kelios po mazuliuka turi cool.gif
Atsakyti
Pirmagimio susilaukiau budama 16, tikrai buvo neticiukas.O noreciau as maziausiai 3, tik va nelabai sekasi susiplanuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2008 11 20, 09:09)
nera musu giminej daugiauvaikiu,cia tik mes tokie visiems nuostaba keliantys lotuliukas.gif Is tikro,tai net nenoriu galvot apie artimuju reakcija, jei pradesim ketvirto lauktis, nujauciu,kad nebus ji maloni doh.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Na, tiesiog mano mintys, neturiu ko ir bepridurti (tikiuosi nesupyksite del autoriniu teisiu... biggrin.gif 4u.gif )
As pirmosios susilaukiau 27,5 m, o norejau tai jau labai seniai, tai, kai tik pasitaike tetukas tinkamas, o dar ir karstai pritariantis, tai, taip sakant ir nesnaudem. Buvom jau ir ketvirta suplanave, tik, kad Dievulis, deje, kitaip nusprende, gerai, kad dar artimiesiems nebuvom prasitare, manau, tikrai butu soka patyre. Bet manau, kad tikrai bus ir ketvirtas. O del nuovargio - man buti nesciai, gimdyti, net ir auginant pametinukus - vienas malonumas 4u.gif
Atsakyti
Man buvo 17 kai pastojau, o pagimdziau 18, planavom, norejom ir dabar trecia planuojam 4u.gif
Atsakyti
pirmojo susilaukiau 20 metukų - buvo lauktas ir planuotas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpura: 21 lapkričio 2008 - 13:50
Mano pirmagimis gimė kai buvau 19 4u.gif
Atsakyti