Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sunelio susilaukiau 24 metu, dabar planuojamas antras, tai stengsimes iki 31 metu suspeti smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif as pirmą pagimdžiau dvidešimties ir dėl to negaliu atsidžiaugti
Atsakyti
Pirmagymio susilaukiau budama 23 m. bigsmile.gif Manau tiesiog tobulas laikas buvo, nors ir neplanuotas vaikelis. Dabar planuojam antraji, o veliau ir trecio tikiuosi.. Taigi iki 30 m. tikiuosi tureti tris mazylius wub.gif
Atsakyti
as pastojau budama 19, bet pagimdziau jau budama 20.
Atsakyti
dukrytes susilaukiau 27 m nors galejo gimti ir 26 lotuliukas.gif tad padimdziau mazyle 27 m ir 3 dienu ax.gif
Atsakyti
na man dabar 25, bet leliukų dar neturim, tikiuosi susilaukti iki 30 unsure.gif abiejų. ax.gif
Atsakyti
as kazkaip planavau 25 m. jau pasigimdyti, bet dabar tik svajoju, kad ir 26 m. suspeciau...Toks tas likimas smile.gif O juk laukia dar bent vienas veliau blush2.gif
Bet virs 30 m. man kazkaip atrodo baisu gimdyti.. Nors gal tik dabar taip biggrin.gif
Atsakyti
as mamyte tapau 24 metu 4u.gif svajoju turet 3 atzalas blush2.gif
Atsakyti
Aš pagimdžiau 30 metų. Jau planuoju daugiau ....
Atsakyti
As ruosiuosi ant dienu tapti mamyte bigsmile.gif . Man dabar 29 m. ir visai nesibaimin u ryztis gimdyti ir virs trisdesimt. Juk savrbiausiai pirmaji pagimdyti iki 30 m.
Atsakyti
pirmas vaikutis atsirado kai buvo 24 m, o antras -27m . manau man buvo idealus metas gimdyti pirmą. Planuoju abu pasiauginti ir iki 35 m dar pagranduką sumastyti biggrin.gif
Atsakyti
buvau 22 smile.gif
Atsakyti