Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Savo maziaus susilaukiau 23, na beveik 24 mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmojo vaikučio susilaukiau 22metų,o antrasis gims,kai man bus 26 metai. smile.gif
Atsakyti
Pirma susilaukiau beveik 19 ir labai to džiaugiuosiu thumbup.gif, aš visada norėjau būti jauna mama, o va antro vaikelio nekaip negaliu susilaukti verysad.gif . Todėl gal ir geriau jaunai pagimdyti, nes dabar turiu savo auksiuką angel.gif
Atsakyti
Mano dukryte gime, kai man buvo beveik 28m., gal kiek velokai, bet susikloste tokia situacija ir beje 3 metus niekaip nepavyko pastoti.Bet dabar as laiminga ir jau planuojame nestuke.gif
Atsakyti
as dar tik laukiu savo pirmojo mazo stebuklelio bet patenku i ta DAUGIAU smile.gif
Atsakyti
O as pirmą leliuką visada planavau pagimdyti iki 23. Ir beveik taip ir įvyks nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
As pirmaji pagimdziau 24 metu ir antro noreciau iki 30 smile.gif O po to gal dar ir trecio pagranduko noreciau... smile.gif wub.gif
Atsakyti
as pirmagimio susilaukiau 20 metuku... 4u.gif wub.gif o dabar ir vel planuosime vaikeli, tik nezinia kada jis pas mus ateis... nestuke.gif
Atsakyti
Gabrieliaus susilaukiau budama 21metu,beje suzinojau,kad laukiusi butent per savo gimtadieny... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Dukrytės susilaukiau 23 metų,sūnelis gimė,kai man buvo 29 metai wub.gif
Atsakyti
Pirmojo susilaukiau būdama 24 m., antrojo - po septynerių metų 4u.gif
Atsakyti
28
Atsakyti