Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirmagimio turetumem sulaukt kai bus devyniolika .. Dabar astuoniolika man blush2.gif
Atsakyti
Dukryte buvo planuota ir labai laukiama,pagimdziau praejus savaitei po 21 - ojo gimtadienio ax.gif
Atsakyti
As pirmagimes susilaukiau 21metu, antraja gimdziau 27(bet isejo pas Dievuli musu pupa) dabar vel planuojame pastoti tai jau gimdysiu tik 28 verysad.gif
Atsakyti
pirma susiplanavom kai buvo beveik 25m., o kai gime jau buvo pilni ir virs 25 (tai balsavau daugiau nei 25), o antra kol kas net nesvajojam. Kazkada bus bet dar ne ne ne schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
Pirma pagimdziau 24m.,o antras dar palauks,kol kas dar nesinori.
Atsakyti
Pirma padykeli gimdziau, kai man buvo 21. Buvo be galo lauktas ir is dalies planuotas blush2.gif planavom per antra medaus menesi, bet pastojau per pirma lotuliukas.gif na mes is pradziu susirasem, o po triju menesiu susituokem baznycioj. Taip jau norejom thumbup.gif tai vat, taip saldu buvo po susirasymo, kad net po dvieju savaiteliu pastojau ir i baznycia ejau su angeliuku pilvelyje nestuke.gif o laiminga, tai be proto buvau. O dabar jau antro noriu. Jau 23 ar 24 noreciau susilaukti. Na tiesiog lelytes labai norisi 2.gif flirt.gif
Atsakyti
pirmasis musu kudikelis gims sia vasara, man 23m bigsmile.gif
Atsakyti
Pirmagimes susilaukiau 26 metu. Man tai tinkamas amzius. Jauciuosi subrendusi motinystei, ji man teikia labai daug dziaugsmo. mirksiukas.gif
Atsakyti
23 metu rolleyes.gif
Atsakyti
pirma gime kai buvo 23, o dabar jau antra planuojam, tai jei gausis, turetume tureti, kai man bus 25m.
Atsakyti
QUOTE(**Saulė** @ 2009 02 27, 16:18)
Produktyviausias moters amzius yra nuo 25 iki 35 m. Taigi pirma vaikeli reiketu pagimdyti butent siuo metu. Ir as manau, jog tai ir yra pats tinkamiausias laikas mastyti apie seima ir vaikus. Na mano pozicija yra tokia, kad pirma turi buti baigti mokslai, kazkoks materialinis pagrindas po kojom sukurtas, o tada jau ir apie vaikus galima galvot. Man 30 ir tik dabar planuoju pirma vaika, nes jau turiu viska ko jam gali prireikt smile.gif negalejau saves studentes isivaizduoti su vaiku ant ranku....Galvoje buvo studentiskas gyvenimas, o ne vaikai  smile.gif  mano  manymu viskam savo laikas. Ilga laika gyvenau Vokietijoj. Niekas iki 30 metu net negalvoja apie vaikus ir seima. Nes zmones savarankiski, ne taip kaip pas mus gyvena su savo seimomis pas tevelius...man tai  nelabai suprantama...


Saule, pritariu tau 4u.gif taip pat neturiu nieko pries jaunas mamytes - kartais is tiesu zmogaus brandumas nepriklauso nuo jo amziaus ir si tiesu zinau puikiu pavyzdziu! 4u.gif Taciau pati buvau tos nuomones, kad pirmiausia merginai paciai reikia atsistoti ant koju, t.y. baigti mokslus, susirasti darba, kad esant bet kokiai gyvenimo situacijai ji sugebetu ne tik savimi pasirupinti, bet ir leliuku. mirksiukas.gif
Kada su mylimu vyru yra pagrindas po kojomis, kazkas stabilaus - naturaliai ateina noras tureti vaikeli, nes turi ka jam duoti tiek materialiai, tiek dvasiskai- tiesiog nebeslegia jokie kiti nebaigti dalykai ir visu 100 proc. gali atsiduoti motinystei. Zinoma, nebuna taip jau gyvenime, kad visos spragos "islaizytos", bet stengtis visada verta. 4u.gif Apkrauti savo tevus busimais anukais, kad galbut tevai pades juos isauginti, o galbut busimai jaunai siemai issilaikyti - mano nuomone mazu maziausiai negarbinga: jei nesugebi saves ar seimos islaikyti, kaip tai gali uzkrauti tevams? g.gif na bet cia tik mano nuomone...
Pati esu is super labai paprastos seimos: niekas nieko gyvenime uz dyka nedave - uzaugau vieno kambario bute su tevais ir broliuku. Dvasiskai gavau is seimos viska, o materialiai noreciau savo vaikams suteikti daugiau. Tad atkakliai mokiausi - pries pora metu baigiau magistra, dirbau daug ir atkakliai - turiu gerai apmokama darba, kartu su busimu vyru - ketvirti metai, turime nuosava busta. Esu 26 metu smile.gif Nezinau anot jusu sena ar jauna mirksiukas.gif Bet tik dabar planuojam su kudikeli 4u.gif Ta mintis mus "veza" abu. Tikimes, kad musu norai taps realybe jau labai greitai ax.gif

Visoms linkiu graziu leliuku nestuke.gif - nesvarbu kiek jums metu, svarbu tai KAIP JUS MASTOT 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Natalija1 @ 2009 04 17, 14:15)
Pirmagimes susilaukiau 26 metu. Man tai tinkamas amzius. Jauciuosi subrendusi motinystei, ji man teikia labai daug dziaugsmo.  mirksiukas.gif


Dziaugiuosi uz tave 4u.gif Tikiuosi mama buti sulaukusi 27metu mirksiukas.gif
Atsakyti
24 metų ir jau laaaaaaaaaaaabai norėjau 4u.gif
Atsakyti