Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirma suneli pagimdziau budama 22,antro stebuklo sulaukiau 34 thumbup.gif
Atsakyti
Be menesio 28metu
Atsakyti
Na o man uz 3men. bus 23 metai. Paskutiniu metu be galo daug mastau apie leliuka 4u.gif Tad pasikalbejusi su savo antraja puse nusprendeme,kad jau nebera ko laukti blush2.gif Tad duok Dieve,kad viskas butu sekmingai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(**Saulė** @ 2009 02 27, 15:18)
Produktyviausias moters amzius yra nuo 25 iki 35 m. Taigi pirma vaikeli reiketu pagimdyti butent siuo metu. Ir as manau, jog tai ir yra pats tinkamiausias laikas mastyti apie seima ir vaikus. Na mano pozicija yra tokia, kad pirma turi buti baigti mokslai, kazkoks materialinis pagrindas po kojom sukurtas, o tada jau ir apie vaikus galima galvot. Man 30 ir tik dabar planuoju pirma vaika, nes jau turiu viska ko jam gali prireikt smile.gif negalejau saves studentes isivaizduoti su vaiku ant ranku....Galvoje buvo studentiskas gyvenimas, o ne vaikai  smile.gif  mano  manymu viskam savo laikas. Ilga laika gyvenau Vokietijoj. Niekas iki 30 metu net negalvoja apie vaikus ir seima. Nes zmones savarankiski, ne taip kaip pas mus gyvena su savo seimomis pas tevelius...man tai  nelabai suprantama...

Pritariu visu šimtu procentu... Man beveik 32 ir tik dabar pajutau kad - JAU. GALIU. Kokia prasmė stengtis patekti į gydytojų nustatytas normas, jeigu negalėsi kūdikučiui duoti ko nori... Aš labai džiaugiuosi, kad neištekėjau anksčiau biggrin.gif Dabar būsiu susitupėjusi ir išsilakščiusi mama biggrin.gif Gink Dieve nesakau, kad jaunesnės negali būti geros mamos 4u.gif
Atsakyti
Aš 22m. susilaukiau pirmagimio,o dabar kai artėja 30-metis,tai ir antrą intensyviau planuojam. rolleyes.gif
Atsakyti
As pagimdziau suneli 22, dabar man 23, planuosim antra kai bus 24 biggrin.gif
Atsakyti
Pirmojo susilaukiau 24-eriu,antrojo 30-ies.Po kokiu 2-3 metu noreciau dar vieno,tiksliau vienos blush2.gif .
Atsakyti
Man 25, pradejom planuojuoti mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kincinaite @ 2009 03 03, 17:31)
na as dukrytes susilaukiau 23. o del to laukimo kad ateis geresni laikai..... nezinau. turiu labai gera pavyzdi: pazistama mano seima, pirmiausia norejo baigti mokslus... taip ir padare, po to reikejo padaryti karjera.... taip ir padare, tada jau reikejo buto namo ir pan... taip ir padare, o kai jau viska turejo, vaikelio nebebuvo. ir po siai dienai turi viska isskyrus didziausia turta - vaikus. tad kartais manau reiketu gerai pagalvoti kas gyvenime yra svarbiausia  4u.gif


O bent pasidomejai del kokiu priezasciu jie negali susilaukti vaikelio??? Negi manai, kad 20 dar butu galeje susilaukti, o 28metu jau viskas....pavelavo verysad.gif
Viskam yra priezastys, ir tas pasakymas turi viska (diploma, gera darba, namus) isskyrus didziausia turta, skamba kaip priekaistas doh.gif
Atsakyti
Man 29 ir dabar planuojam pirmagimį... Tikiuosi, iki 30-mečio ji arba jis jau saugiai augs pilvuke wub.gif
Kas dėl tinkamo/netinkamo laiko - manau, kad kiekvienai mūsų vaikučiams susilaukti yra skirta savas laikas - kam 16-kos, o kam ir 36- erių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mannija @ 2009 04 09, 11:22)
O bent pasidomejai del kokiu priezasciu jie negali susilaukti vaikelio??? Negi manai, kad 20 dar butu galeje susilaukti, o 28metu jau viskas....pavelavo  verysad.gif
Viskam yra priezastys, ir tas pasakymas turi viska (diploma, gera darba, namus) isskyrus didziausia turta, skamba kaip priekaistas  doh.gif

nezinau ka is tikro turejo omeny Kincinaite, gal ir nenorejo visai zmogus priekaistauti, bet tikrai yra tokiu personaliju, kurios apart vaikelio ir luzerio vyro daugiau nieko neturi, todel baisiai pavydu, kad kiti turi tvirta materialu pagrinda, issilavinima ir t.t.
Na bet ne apie tai tema, as esu tiek uz jaunutes mamytes, tiek uz vyresnes, svarbu, kad vaikelis butu lauktas ir mylimas 4u.gif
Atsakyti
Man dabar 23, vasarą bus 24 ir dabar tik pradėjom planuoti mažiuką 4u.gif
Tai labai tikimės kad kitais metais jau turėsime savo stebūklėlį wub.gif
Atsakyti