Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(amesteja @ 2009 02 20, 15:23)
Man 26 neseniai suėjo, o vaikutį planuojam po kelių metelių, nes mokslai, buto paieškos trukgo, susitvarkysim buitį tada bus ir lelius, ar nemanot, kad vėloka 28 - 29 tapt mama pirmą kartą,nes aš jau sunerimau, kai pamačiau kiek jaunesnių už mane jau po antrą planuojasi

nu aisku, kad ne biggrin.gif Man tik kaip susidurusiai su pastojimo sunkumais vis norisi pasisakyti uz ankstyvesni planavima, nes nezinia kaip seksis, bet cia tik mano sapaliojimai, nes pastoja moterytes be jokiu problemu ir trisdesimties, ir keturiasdesimties meteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2009 02 20, 14:23)
Man 26 neseniai suėjo, o vaikutį planuojam po kelių metelių, nes mokslai, buto paieškos trukgo, susitvarkysim buitį tada bus ir lelius, ar nemanot, kad vėloka 28 - 29 tapt mama pirmą kartą,nes aš jau sunerimau, kai pamačiau kiek jaunesnių už mane jau po antrą planuojasi


tikrai ne vėlu mirksiukas.gif aš mama tapau pernai kovą, o prieš pusantro mėnesio buvo man suėję 27 metai mirksiukas.gif tik va tada yra problema ta, kad jei jau planuose yra ne vienas vaikas tai su antru nereikia ilgai laukti... Bent jau aš taip manau... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Isabele @ 2009 02 20, 16:42)
nu aisku, kad ne biggrin.gif Man tik kaip susidurusiai su pastojimo sunkumais vis norisi pasisakyti uz ankstyvesni planavima, nes nezinia kaip seksis, bet cia tik mano sapaliojimai, nes pastoja moterytes be jokiu problemu ir trisdesimties, ir keturiasdesimties meteliu  mirksiukas.gif


na aš nors ir pakankamai vėlai tapau mama, bet pastojau iškart mirksiukas.gif Manau čia priklauso nuo pačio žmogaus ir jos sveikatos, jei sunku pastoti tai ne būtinai amžiuj esmė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukstis: 20 vasario 2009 - 18:17
Savo netyčiukę pagimdžiau 20 ax.gif wub.gif
Atsakyti
Produktyviausias moters amzius yra nuo 25 iki 35 m. Taigi pirma vaikeli reiketu pagimdyti butent siuo metu. Ir as manau, jog tai ir yra pats tinkamiausias laikas mastyti apie seima ir vaikus. Na mano pozicija yra tokia, kad pirma turi buti baigti mokslai, kazkoks materialinis pagrindas po kojom sukurtas, o tada jau ir apie vaikus galima galvot. Man 30 ir tik dabar planuoju pirma vaika, nes jau turiu viska ko jam gali prireikt smile.gif negalejau saves studentes isivaizduoti su vaiku ant ranku....Galvoje buvo studentiskas gyvenimas, o ne vaikai smile.gif mano manymu viskam savo laikas. Ilga laika gyvenau Vokietijoj. Niekas iki 30 metu net negalvoja apie vaikus ir seima. Nes zmones savarankiski, ne taip kaip pas mus gyvena su savo seimomis pas tevelius...man tai nelabai suprantama...
Atsakyti
Man 28 jau blush2.gif ir tik dabar po truputuka ruosiuosi planavimui smile.gif
Atsakyti
24 m. ir tuo metu maniau, kad man dar per anksti ax.gif
Atsakyti
na as dukrytes susilaukiau 23. o del to laukimo kad ateis geresni laikai..... nezinau. turiu labai gera pavyzdi: pazistama mano seima, pirmiausia norejo baigti mokslus... taip ir padare, po to reikejo padaryti karjera.... taip ir padare, tada jau reikejo buto namo ir pan... taip ir padare, o kai jau viska turejo, vaikelio nebebuvo. ir po siai dienai turi viska isskyrus didziausia turta - vaikus. tad kartais manau reiketu gerai pagalvoti kas gyvenime yra svarbiausia 4u.gif
Atsakyti
Man 26 m., planuojam/svajojam, kad po metu jau turesim leliuka blush2.gif
Atsakyti
as tai 22 metu blush2.gif daktarai patare kuo anksciau pastoti,del sveikatos kai kuriu problemu nestuke.gif laukiu,nesulaukiu savo angeliuko angel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almituke_: 03 kovo 2009 - 18:58
mamyte tapau praeitu metu balandzio 15d.Man siek tiek virs 30metu. 4u.gif
Atsakyti
Pirmo susilaukiau 23,antro 27m 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almituke_ @ 2009 03 03, 19:57)
as tai 22 metu blush2.gif daktarai patare kuo anksciau pastoti,del sveikatos kai kuriu problemu nestuke.gif laukiu,nesulaukiu savo angeliuko angel.gif



am, jei ne paslaptis, ax.gif o kas per problemos??? blink.gif
mano pažįstamai patarė pastoti dėl nenormalaus pms. ji net iš lovos negalėdavo atsistot... doh.gif
Atsakyti