Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
dabar man 27, kai gimdysiu bus jau ir visi 28 4u.gif
tikrai nemanau, kad tai koks tai paveluotas terminas, nes dar pries kokius 2-3 metus vien mintis apie vaika man sukeldavo juoko priepuolius lotuliukas.gif tikrai nebuvo nei rimtos antros puse, nei laiko, nei noro... o dabar kai tikrai su vyru pradejom svajoti apie leliu ir pasiplanavom thumbup.gif
manau kad kaip mergaite mergaitei nelygu, taip ir jos charakteris, gyvenimo aplinkybes, sveikatos galimybes ir pan tikrai nelygu jokia statistikai g.gif

sekmes ir sveikateles visoms busimoms nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rrrrr @ 2009 02 10, 14:38)
dabar man 27, kai gimdysiu bus jau ir visi 28  4u.gif
tikrai nemanau, kad tai koks tai paveluotas  terminas, nes dar pries kokius 2-3 metus vien mintis apie vaika man sukeldavo juoko priepuolius  lotuliukas.gif tikrai nebuvo nei rimtos antros puse, nei laiko, nei noro... o dabar kai tikrai su vyru pradejom svajoti apie leliu ir pasiplanavom  thumbup.gif
manau kad kaip mergaite mergaitei nelygu, taip ir jos charakteris, gyvenimo aplinkybes, sveikatos galimybes ir pan tikrai nelygu jokia statistikai  g.gif

sekmes ir sveikateles visoms busimoms  nestuke.gif  4u.gif



as tikrai nesakau kad yra terminas!!! schmoll.gif tiesiog taip kaip sakei kaip kada kam ateina laikas!!! mirksiukas.gif tik va maniau kad as atsilieku, o pasirodo, kad didzioji dalis po 25 mamytem tampa!!! doh.gif
Atsakyti
pirmo susilaukiau 23 ,o maziuko jau 30 buvau thumbup.gif
Atsakyti
visada svajojau turet du vaikucius bigsmile.gif bet...taip jau isejo,kad pirmas lelius sulaukus 32m.gime verysad.gif o apie antra,tik belieka pasvajot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2008 11 19, 08:32)
Papuolu i 22-25m tarpa, pirmagymio susulaukiau 23 metu,dabar man 28 ir turiu 3 pabirucius wub.gif


Oi Burka, kaip aš tau pavydžiu- mano svajonių šeimyna wub.gif Na bet tikiuosi, kad ir man rudeniop daktarai duos leidimą trečiam mažiukui užsisakyti...
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 02 11, 21:20)
Oi Burka, kaip aš tau pavydžiu- mano svajonių šeimyna  wub.gif  Na bet tikiuosi, kad ir man rudeniop daktarai duos leidimą trečiam mažiukui užsisakyti...


rasiux, Burka jau ketvirto laukias thumbup.gif Vasarą turės dar vieną leliuką wub.gif

Aš irgi jau trečio noriu - belieka išsiaiškinti pašalpų mokėjimo džiunglėse ir tikiuosi dar šią žiemą susilaukti (MB apie sūnelį svajoja smile.gif )

O pirmagimės susilaukiau 25, sesė gimė, kai man 27 buvo smile.gif
Atsakyti
gimdziau 25 metu. dabar man pries dvi savaites suejo 28, ir mes intensyviai planuojam antra vaikuti biggrin.gif nemanau, kad amzius turi labai daug reiksmes. svarbiausia sveikata ir busimos mamos (bei tecio) pasiruosimas tam dideliam gyvenimo ivykiui thumbup.gif o kas del sveikatos .... juk buna, kad jau ir 20-metes negali tureti vaiku del ivairiu priezasciu .... arba 37 metu ir vyresnes moterys puikiausiai isnesioja ir pagimdo sveikus pirmagimius. ..... smile.gif nematuokim visko amziumi wink.gif
Atsakyti
Na o man jau kaip ir 26 metukai.. 4u.gif ,o vaikelio deja aplinkybes dar neleidzia tureti..,nors tiesa sakant as dar ir peti nelabai pasiruosusi lotuliukas.gif tokiems pokyciams esu...Idomu ar cia kur yra panasi temele toms ,kurios ne gimtoje Lietuveleje gyvena...Na,kai nera nei mamos ,nei seses salia-tai toki zingsni priimti kiek ir sunkiau..O gal tik as taip jauciuosi...Gi kuomet kraustaisi is salies i sali vienu du nelygu situacijom kai jau trise reik tais keliais kelialiais eit...
..Na taip va ir atidedam mes ta dziaugsmeli dar kokiem 2-3 meteliams..
Atsakyti
Labutis smile.gif na man dabar 19m,kai giimdysiu bus jau 20 smile.gif
Atsakyti
Man buvo 27 metai, kai gime dukryte. O planavau gimdyti tik sulaukus trisdesimties biggrin.gif
Atsakyti
Man 26 neseniai suėjo, o vaikutį planuojam po kelių metelių, nes mokslai, buto paieškos trukgo, susitvarkysim buitį tada bus ir lelius, ar nemanot, kad vėloka 28 - 29 tapt mama pirmą kartą,nes aš jau sunerimau, kai pamačiau kiek jaunesnių už mane jau po antrą planuojasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amesteja: 20 vasario 2009 - 14:24
21 gimdziau pirma mergyte,ir ne kiek nesigailiu,jau planuojam ir antra leliu. Kai nori viska galima suspeti.
Atsakyti