Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

paskrudo apacia ka jus dedat i skarda tepiau alieju tai pluta stora gavosi (apacia) gal geriau kepimo popieriu ar miltus? Tiesa vyras grizes is darbo pasiteiravo ar brangi savikaina to mano sedevro( wink.gif ir jusu) sake neblogai buvo bendradarbiam patiko!
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 03 19, 11:55)
paskrudo apacia ka jus dedat i skarda tepiau alieju tai pluta stora gavosi (apacia) gal geriau kepimo popieriu ar miltus? Tiesa vyras grizes is darbo pasiteiravo ar brangi savikaina to mano sedevro( wink.gif ir jusu) sake neblogai buvo bendradarbiam patiko!

as bleka tik miltais pabarsciau ir viskas. niekas neprikepe ir nesukepe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 03 11, 21:35)
ismeginau vakar si recepteli essen.gif tesla gavosi super, tik miltu reikejo tirkai daugiau nei 2 stiklines. bet labai gerai gavosi thumbup.gif farsas tai nekaip, bet siandien pataisysiu, nes liko nuo vakar ir farso ir teslos, tai siandien jau skanesnis farsas bus thumbup.gif zodziu, liuks receptelis, tik reiks atkalt farsa g.gif
papasakokit koki farsa jus dedat ?

Labai skanus buvo tie KIBINAI. Cia STRIELKINAS
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 03 18, 15:11)
vakar kepiau ! thumbup.gif viena suvalgiau...tai buvo pirmas kibinas mano gyvenime rolleyes.gif Nu bet jie ir riebus blink.gif (tesla vieni riebalai) nors vyrui tiko, bet iki karaimisku sake tai toli grazu(kepiau su farsu),sotus maistas- kuri siandien darban pietums nesese!

o kaip jus isivaizduojat neriebius kibinus? juk paziurekit i teslos sudeti ten ieina margarinas arba sviestas ir dar grietine o sie produktai yra riebus kaip zinoma smile.gif. Tada galima mielines teslos kibinus daryt jie nebus riebus ale man tai jie neskanus tiksliau sakant berysio bet gal as nemoku teslos tos padaryt unsure.gif . Butu idomu suzinot gal kas bandet padaryti is mielines teslos ir kam gavosi, buciau dekinga?
Atsakyti
Na aš irgi išbandžiau Atizės receptą, tai thumbup.gif . Dar ir užšaldžiau-bus kitam kartui tongue.gif . Į skardą tiesiau kepimo popierių, tai labai gerai buvo-nepridegė. thumbup.gif .
Ach, skanu buvo wub.gif
Atsakyti
o as jau kelis kartus dariau ir atradau,kad skaniausia gaunasi, kai tik viena stikline plius du kupinus saukstus grietines idedu. thumbup.gif tikrai ne taip riebu, ir dar labiau tikruosius kibinus primena. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Leida @ 2004 03 25, 14:15)
Na aš irgi išbandžiau Atizės receptą, tai thumbup.gif . Dar ir užšaldžiau-bus kitam kartui tongue.gif . Į skardą tiesiau kepimo popierių, tai labai gerai buvo-nepridegė. thumbup.gif .
Ach, skanu buvo wub.gif

bet alia tu ir razumna, aš va prisikrovus to kepimo popieriaus, o kad gramdau nuo blėkos tuos kibinus doh.gif doh.gif laugh.gif laugh.gif Nu visiška varvara... laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (une @ 2004 03 25, 14:48)
o as jau kelis kartus dariau ir atradau,kad skaniausia gaunasi, kai tik viena stikline plius du kupinus saukstus grietines idedu. thumbup.gif tikrai ne taip riebu, ir dar labiau tikruosius kibinus primena. wink.gif

Tobulinimui recepto ribu nera thumbup.gif thumbup.gif saunu kad atradai tai kas skaniausia tau smile.gif. O del popieriaus tai jo pasitiesi ir nereik valyt, as kai turiu tiesiu o kai neturiu miltais skarda barstau unsure.gif
Atsakyti
O ta folia galima naudoti tik viena karta ar daug kartu?
Beje, as irgi kepiau, tik man sausoki isejo. Kaip vaikas sako kabinai laugh.gif
Atsakyti
Na sumasinot jus mane! biggrin.gif vakar irgi kepiau. Tikrai skanu! Aciu uz recepta! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
P.S: jau mano tevelis toks isrankus maistui, bet netgi jis sake, kad skanu. clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Nu, pasiskaiciau, prisiziurejau nuotrauku, mmmm.... ir as uzsimaniau rolleyes.gif
Tik dabar dar uzduosiu keleta klausimu, o ta mes akpota idarui, zalia dedat ar virta? Ir i ta mesa dar grietineles pilat? Ar as ne taip supratau? Zinau, sakysit skonio reikalas, bet sakykit, kaip vis delto skaniau ar su kapota mesa ar su farsu? wink.gif
Ir dar kiek laiko uzima gaminimas, ar nera labai sunku? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Ingute @ 2004 03 29, 09:46)
Nu, pasiskaiciau, prisiziurejau nuotrauku, mmmm.... ir as uzsimaniau rolleyes.gif
Tik dabar dar uzduosiu keleta klausimu, o ta mes akpota idarui, zalia dedat ar virta? Ir i ta mesa dar grietineles pilat? Ar as ne taip supratau? Zinau, sakysit skonio reikalas, bet sakykit, kaip vis delto skaniau ar su kapota mesa ar su farsu? wink.gif
Ir dar kiek laiko uzima gaminimas, ar nera labai sunku? rolleyes.gif

as dedu zalia mesa o kas del skonio tai tikrai skonio reikalas ar farsa ar kapota mesa det rolleyes.gif rolleyes.gif Tikrai nesudetinga gaminti o gamybos laikas priklauso nuo igudziu :)et siaip pirma kart man tai uztruko gera pusdieni. Bet rezultatas to vertas tongue.gif
Atsakyti