Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

nu ka g.gif prilibdziau as tu pirosku rolleyes.gif ,vaizdelis tai ne koks unsure.gif ,ir dar uzsikvieciau sveciu ragaut g.gif , biggrin.gif ziuresim koks gi skonis rolleyes.gif wink.gif kepa daba
Atsakyti
Jei vazdelis nekoks, tai siulyciau gero snapso parupinti. Tada jau vienodai rodai bus ir vazidas ir skonis laugh.gif
Atsakyti
nu prokepiau ir as...skanus labai isejo..bet vaizdelis ir nekoks...man apskritai patiekalai su miltais tikra katastrofa...o be to labai sultys ibego (beveik is visu, nors gavosi nesprangus nes dariau is kapotos mesos))...ga tesla perplonai iskociojau??? ir kazkaip prie dugno prilipo nors nepridege? wink.gif
Kita kart tikiuosi dar geriau iseis
Atsakyti
QUOTE (Gitulka @ 2004 03 17, 14:07)
nu prokepiau ir as...skanus labai isejo..bet vaizdelis ir nekoks...man apskritai patiekalai su miltais tikra katastrofa...o be to labai sultys ibego (beveik is visu, nors gavosi nesprangus nes dariau is kapotos mesos))...ga tesla perplonai iskociojau??? ir kazkaip prie dugno prilipo nors nepridege? wink.gif
Kita kart tikiuosi dar geriau iseis

vat ir man nevisada gaunasi reikia rast ta viduriuka kai neperplonai iskociot ir neperstorai nes ir taip ir taip tada gausis nebelabai skanu.
Atsakyti
na gal ir ne labai grazus beet skonis rolleyes.gif pasaka thumbup.gif ,nesistebiu,kodel jus po tiek daug suvalgydavot laaabai skanu,na jauciu daba kepsiu i savaite du kartus tongue.gif ,o i mesa pyliau 200gr.grietineles,tai net kramtyt nereik thumbup.gif visom kas nedaret rekomenduoju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
atsizvelgiant i tai kad as ju nemokejau lipdyt,tai visai gi nieko tie mano kibinai rolleyes.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
nu *****, nebegaliu neuzeiti i sia tema, o dietintis pradejau... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Saunuole, Meduza, kibinukai thumbup.gif
Atsakyti
siandien kepiau is puses normos. isvaizda ciki ir vyras gyre,kad skanu wub.gif

bet va tesla darydama truputi suvargau,nes miltu tai tikrai daugiau reikejo deti, bet gal cia kalta ir grietine??? dejau 12 proc, tai ji skystesne....

buciau nufotkinusi, bet neliko.... vyras vietoj kotletu suslamste visuuuuuuus kibinukus mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sara: 17 kovo 2004 - 18:52
meduza, liuks, niam niam. mano vyras jau kliedi apie kibinu sestadieni laugh.gif
Atsakyti
O AS TESLA RANKOMIS ISPLOJAU g.gif unsure.gif BE JOKIU KOCIOJIMU IR LIUX GAVOSI..
Atsakyti
vakar kepiau ! thumbup.gif viena suvalgiau...tai buvo pirmas kibinas mano gyvenime rolleyes.gif Nu bet jie ir riebus blink.gif (tesla vieni riebalai) nors vyrui tiko, bet iki karaimisku sake tai toli grazu(kepiau su farsu),sotus maistas- kuri siandien darban pietums nesese!
Atsakyti
jo del riebumo,tai ir mums rieboki buvo unsure.gif
Atsakyti