Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE (meduza @ 2004 03 16, 09:22)
nu ka dabar iki savaitgalio uzversiu klausimais:kur kaune man rast avienos blink.gif ?
kaip jus juos ten uzlibdot a. blink.gif ?
kas kepe elektrinej orkaitej kokioj temperaturoj,kokiam auksti,ir kiek laiko?
Papildyta @ [mergetime]1079421991[[b]*Atize rgetime] [/b]
tai ar as kazka praziopsojau ar i recepta ieina tik margarinas miltai ir grietine blink.gif blink.gif blink.gif ,ir toks skanumynas gaunas a?
ir dar svogunus i mesa kaip supjaustyt,riekelem ar smulkiai sukapot?jau jus man atleiskit ale as tundra nieka gi tu kibinu nei valgius,nei macius unsure.gif g.gif

Avienos turetu buti pirkt kiekvienoje dideleje Maxima parduotuveje. o idara supjaustyk taip kad paciai skanu valgyt butu t.y. vieniem patinka stambiai kitiems smulkiai skonio reikalas.
Atsakyti
ei, klausykit, o ta aviena nesmirda? blink.gif kažkaip iš vaikystės prisiminus, kaip mama tėvui mėgėjui plovą ar kažką ten su aviena darydavo-tai mes jos nevalgydavom.... dry.gif kažkoks labai jau nekoks skonis ir kvapas būdavo.... g.gif o ir pirkti bent jau šilainių maximoj nepastebėjau... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 03 16, 12:35)
ei, klausykit, o ta aviena nesmirda? blink.gif kažkaip iš vaikystės prisiminus, kaip mama tėvui mėgėjui plovą ar kažką ten su aviena darydavo-tai mes jos nevalgydavom.... dry.gif kažkoks labai jau nekoks skonis ir kvapas būdavo.... g.gif o ir pirkti bent jau šilainių maximoj nepastebėjau... g.gif

nezinau siaip idomu kaip del kvapo smile.gif. o jeigu nepatinka gi gali jautiena su kiauliena det
Atsakyti
nu lyg ir nepastebėjau jokio tos avienos kvapo rolleyes.gif Viskas normaliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 03 16, 13:22)
nu lyg ir nepastebėjau jokio tos avienos kvapo  rolleyes.gif Viskas normaliai  thumbup.gif

tada manau daug kas priklauso nuo skerdiko kaip ta avi mesinejo, na nzn, bet man as meniskai ir naminis pienas smirda o pirktinis nea laugh.gif. Matyt skonio reikalas, o kur tu laiva aviena perki, jeigu sako kad maximoje nera nors kazkaip as neatkreipiau demesiu, visad galvojau kad yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atize: 16 kovo 2004 - 14:06
QUOTE (Atize @ 2004 03 16, 13:56)
tada manau daug kas priklauso nuo skerdiko kaip ta avi mesinejo, na nzn, bet man as meniskai ir naminis pienas smirda o pirktinis nea laugh.gif. Matyt skonio reikalas, o kur tu laiva aviena perki, jeigu sako kad maximoje nera nors kazkaip as neatkreipiau demesiu, visad galvojau kad yra.

nu naminis pienas tai man karve smirda biggrin.gif
O avieną pirkau akropolio maximoj.
Atsakyti
o kas nors tik su kiauliena kepet, ar butinai avienos reikia?
Atsakyti
QUOTE (vilmuke @ 2004 03 16, 15:26)
o kas nors tik su kiauliena kepet, ar butinai avienos reikia?

as gi rasiau kad idaras yra skonio reikalas kaip kam patinka taip tas ir daro pvz. as darau su farsu nes man taip skaniau,vegetarai daro su grybais svogunais ir dar ten kazko deda. Kaip kas ismano taip tas ir daro svarbu kad paciam skanu butu. jeigu tau patinka kiauliena prasau kas draudziau irgi juk mesa.
Atsakyti
QUOTE (meduza @ 2004 03 16, 07:57)
taure,a as jau ir suskaiciuot tavo kibinus spejau laugh.gif ,kad tu 5 suvalgei,tata 6 tai va ir pamaciau kiek liko clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif .nu va suerzinot jus cia su savo foto,ir as savaitgali butinai kepsiu,ir jau kaip nufotografuosiu,tai ir jus cia galesit apsiseilioja sedet tongue.gif

dar kita diena 7 isejo wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 03 16, 12:35)
ei, klausykit, o ta aviena nesmirda? blink.gif kažkaip iš vaikystės prisiminus, kaip mama tėvui mėgėjui plovą ar kažką ten su aviena darydavo-tai mes jos nevalgydavom.... dry.gif kažkoks labai jau nekoks skonis ir kvapas būdavo.... g.gif o ir pirkti bent jau šilainių maximoj nepastebėjau... g.gif

as nemegstu avienos blink.gif net plaukai piestu stojas vien pagalvojus apie ja laugh.gif tai dariau is jautienos/kiaulienos. viska supjausciau peiliu smile.gif
Atsakyti
nu as irgi tokius kibinus darau, bet viena karta toki ale atradima padariau, zodziu liko man tos teslos, pasidejau i saldymo kamera, o viena diena issitraukus pica ant jos pasidariau, tai buvo laaaaaaabai skanu. pabandykit!
Atsakyti
aha, as irgi pagalvojau kad picai pagrindas liux butu smile.gif man irgi neblogai gavosi, su kiaul--jaut farsu dariau tik pipiru laaabai jau nepagailejau tai blink.gif
Atsakyti