Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE (Kotryna 28 @ 2004 03 14, 14:57)
Taigi jau ir mes pavalgem, o nuotrauka irgi prisegsiu, nes tokia ideja kilo dar nemacius, kad Laiva prisege rolleyes.gif Tik tavo, Laiva, labai grazus, o as tai pati minkiau ir va kas gavosi, bet labai jau skanus essen.gif Receptas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
--Resize_Images_Alt_Text--

Tai tavo irgi gražuoliai biggrin.gif O svarbiausia juk skonis thumbup.gif

O už mane jų irgi nieks neminkė, pati minkiau, tik formą bandžiau išgaut tokią kaip kad kibininėse padaro rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
va, o as siandien kazkaip netycia Discovery programa isijungiau, o ten rode Trakus ir kaip karaimai kibinus gamina smile.gif bet isijungiau tik pati gala, tai ismokau tik graziai kibinus "sulankstyti" laugh.gif o tesla tai ten pas juos kazkokia mieline pasirode, tokia issiputusi blink.gif turbut dabar ne karta rodys, tai gal vel uztaikysiu pasiziureti viska nuo pradziu wink.gif
Atsakyti
nu nezinau cia visas forumas kibinu manija uzsikrete, o jau laivos su kotryna koki kibinai niam niammmmmm rolleyes.gif atrodo, nu vsio leksiu ir as ryt mesos pikti, tik man galit nurodyti, nes tingiu skaityti pagal kuri jus cia recepta visos darot g.gif
Atsakyti
QUOTE (trola @ 2004 03 14, 19:24)
va, o as siandien kazkaip netycia Discovery programa isijungiau, o ten rode Trakus ir kaip karaimai kibinus gamina smile.gif bet isijungiau tik pati gala, tai ismokau tik graziai kibinus "sulankstyti" laugh.gif o tesla tai ten pas juos kazkokia mieline pasirode, tokia issiputusi blink.gif turbut dabar ne karta rodys, tai gal vel uztaikysiu pasiziureti viska nuo pradziu wink.gif

nu vat aš irgi kai kažkada klausiau vyresnės kartos atsovų kaip gamint tikruosius kibinus, tai man būtent ir nurodė mielinę tešlą, tik aš kažkur užkišau tą receptą doh.gif ir dar atseit karaimai dar ir kopūstų įdeda į tuos kibinus huh.gif Ar čia pas juos kažkokia atskira rūšis kibinų yra, į kurių sudėtį ir kopūstas įeina unsure.gif Ai nebepamenu sad.gif
Atsakyti
QUOTE (vilmuke @ 2004 03 14, 19:35)
nu nezinau cia visas forumas kibinu manija uzsikrete, o jau laivos su kotryna koki kibinai niam niammmmmm rolleyes.gif atrodo, nu vsio leksiu ir as ryt mesos pikti, tik man galit nurodyti, nes tingiu skaityti pagal kuri jus cia recepta visos darot g.gif

Tešlą dariau pagal Atizes receptuką, o mėsytę ruošiau pagal savo rolleyes.gif
Atsakyti
Niekad nebandziau tuos kibinus daryti, bet atrodo taip lengva ir skaniai wink.gif Va, baigsiu dietintis ir pabandysiu tongue.gif
Atsakyti
Laiva ir Kotryna, ar jums musu negaila? Nu ***** seile iki grindu man nutyso wink.gif
Atsakyti
QUOTE (PilvuLka @ 2004 03 15, 08:09)
Laiva ir Kotryna, ar jums musu negaila? Nu ***** seile iki grindu man nutyso wink.gif

Cia mes taip bandom uzkresti kibinu manija visas laugh.gif Tikrai labai skanu essen.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 03 14, 12:36)
Nu niam niam kaip skanu gavosi rolleyes.gif rolleyes.gif Į tuos 600 g mėsos susmulkinau tokius vidutinius, gal kiek didesnius 5 svogūnus.

Forma, aišku, ne gražuolė doh.gif Bet svarbu valgoma ir netgi labai biggrin.gif

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhmmmmmmmmmmmmmhhhhhhhhhhmmmmmmmmm rolleyes.gif net seile nuvarvejo rolleyes.gif Dieve, kaip skaniai jie atrodo!
Mamkos parasykite pilna recepta, bo atskirai kaip skaitau, tai negaliu susigaudyti(ka padarysi jei igudziu neturiu)
Laukiu, laukiiu, nes oi kaip noriu valgyti tongue.gif
Atsakyti
nu mamkos kadangi jus taip uzsikretet tai paieskosiu to tikrojo kibinu recepto, bet is anksto sakau nu berysio jis man (bandziau bent 2 kartus ir puse kibinu bomzas nukeliavo rolleyes.gif ) fe tesla mieline o viduj kopustai svogunai ir mesos truputis. Man tesla patinka tik tokia kaip jau cia minejau auksciau o idaras cia jau pagalkiekvieno asmenini skoni man skaniau su farsu (nors kitiem nelabai). Mano nuomone pavykusiu kibinu idaras tik tada kai prakandus isbega skystis tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE (Atize @ 2004 03 15, 13:00)
nu mamkos kadangi jus taip uzsikretet tai paieskosiu to tikrojo kibinu recepto, bet is anksto sakau nu berysio jis man (bandziau bent 2 kartus ir puse kibinu bomzas nukeliavo rolleyes.gif ) fe tesla mieline o viduj kopustai svogunai ir mesos truputis. Man tesla patinka tik tokia kaip jau cia minejau auksciau o idaras cia jau pagalkiekvieno asmenini skoni man skaniau su farsu (nors kitiem nelabai). Mano nuomone pavykusiu kibinu idaras tik tada kai prakandus isbega skystis tongue.gif .

Nea, bandysiu daryti pagal tavo recepta rolleyes.gif tik nezinau kaip tas farsas gausis, taigi gali neieskoti to tikrojoo recepto huh.gif
Papildyta @ [mergetime]1079349531[/mergetime]
O dar noriu paklaust, jei as nevalgau kiaulienos ar galiu vietoj jos ideti jautienos+avienos? Nebus per kietas ir per sausas idaras g.gif .
Atsakyti
QUOTE (NEBE nesciuke @ 2004 03 15, 13:09)
Nea, bandysiu daryti pagal tavo recepta rolleyes.gif tik nezinau kaip tas farsas gausis, taigi gali neieskoti to tikrojoo recepto huh.gif
Papildyta @ [mergetime]1079349531[[b]*Atize rgetime] [/b]
O dar noriu paklaust, jei as nevalgau kiaulienos ar galiu vietoj jos ideti jautienos+avienos? Nebus per kietas ir per sausas idaras g.gif .

taip zinoma kad galima kiti netgi grybu ideda na cia vegetarms aktualiau. O del avienos ir jautienos idaro pasiklausk kaip laiva daro, nes ji panasiai kazkaip daro.
Laiva auuu parasyk savo idaro recepta.
Atsakyti