Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(Rutelytia @ 2009 05 20, 18:57)
Labutis visosm smile.gif man iskilo klausimelis del i kibinus dedamos mesytes ,daug kur skaiciau,kad reikia det kapota mesa,o as galvoju det kiaulienos ir jautienos farsa,kaip manot ar bus gerai? g.gif  smile.gif

As bandziau ir kapota mesa ir farsa, man su farsu skaniau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 24 gegužės 2009 - 11:05
O man su kapota blush2.gif na supjaustau as ja mazais gabaleliais. Kaip tik dabar kepa, kad tik gautusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2009 04 15, 18:55)
gal jau kas zinot sita nuorodele,bet vistiek idesiu,cia netgi su video,viskas aisku,ir tikrai laaabai skanus kibinai  mirksiukas.gif  http://tv.delfi.lt/video/3kZgh1S1/



būtinai išbandysiu šį receptuką tuoj pat mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai skanūs kibinai pagal šį receptą bigsmile.gif 4u.gif thumbup.gif receptas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki.
Dariau ir as snd pusryciams kibinus 4u.gif
user posted image
Tešlai: 500 g miltų, 250 g sviesto, 150 g grietinės, 2 kiaušiniai.
Įdarui: 500 g kiaulienos faršo, svogūnų, vandens, pipirų,druskos, kiaušinis patepti

tikrai skanu buvo..... essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VioGla: 06 birželio 2009 - 12:09
QUOTE(Atize @ 2004 03 08, 17:03)
Na ziuriu nelabai nori kas tau rasyt tai as parasysiu savo recepta teslo o idara kaip matau tu zinai koki daryt:
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu
margarina arba sviesta reikia sutarkuoti, visus ingridientus (grietine, miltus kad tesla prie ranku neliptu) sudeti isminkyti ir formuoti kibinus kazkur gaunasi 24 kibinai apytiksliai priklauso nuo dydzio kokius darai smile.gif. Idaras as darau nekaraimiska paimu farsa ipilu i ji kefyro smulkiai pjaustyto svoguno prieskoniu pagal skoni (pipirai druska) ir viska ismaissau ir darydama kibinus su saukstu i vidu dedu  rolleyes.gif . Niam kaip skanu
Internete bandziau surast kazkada buvau radusi mielines teslos recepta kibinams, tai zinok geriau nedaryk kur i sudeti neieina sviestas labai neskanus gaunasi, as jau isbandziau.

Bea jeigu zinai parasyk kaip tu darai kibinus tu pas mus gi didzioji kulinare  rolleyes.gif
kol karsti tikrai skanus, bet veliau jaucias riebalai per daug doh.gif bet siaip tai skanu buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
O as visad atsisildau mikrobangej rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip matau traku kibinu receptas lygiai toks pat, kaip ir mano pateiktas mirksiukas.gif O kur kiausinis dar i tesla dasideda, tai galiu pasakyt tik tiek, kad kiausiniai tesla kietina biggrin.gif ir ju perdaug irgi nera gerai...
Jeigu kibinai per riebus, vadinasi idara lieseni turetumete rinktis t.y. jautiena ax.gif
Atsakyti
Vat ir man sitie kibinai skaniausi,visi isbandyti ir visi tikrai isejo skaniai,bet va vakar,paprastoje kavinukeje uzsisakiau kibina ir likau suzaveta,butent tesla paliko dideli ispudi,ji tokia lyg sluoksniuta,kandant atsiskyrineja sluoksniai,gal kas turite tokios teslos receptuka?
Atsakyti
sveikos kibinų meistrės smile.gif gyvenam nuomuojamam bute su dujine virykle ir deja dujine orkaite sad.gif ar įmanoma tokioje kibinus iškepti?
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2009 08 02, 20:35)
sveikos kibinų meistrės smile.gif gyvenam nuomuojamam bute su dujine virykle ir deja dujine orkaite sad.gif ar įmanoma tokioje kibinus iškepti?

Žinoma, kad įmanoma mirksiukas.gif
Eisiu vakare tešlos daryt ir mėsos pjaustyt, ryt gimtadieninis kibinų vakarėlis drinks_cheers.gif Kokius 50 vnt reikia padaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2009 08 02, 20:35)
sveikos kibinų meistrės smile.gif gyvenam nuomuojamam bute su dujine virykle ir deja dujine orkaite sad.gif ar įmanoma tokioje kibinus iškepti?

kuo puikiausi ir skaniausi kibinai iskepa ir dujineje orkaiteje biggrin.gif
Atsakyti