Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(koalyte @ 2009 04 02, 15:31)
o ar galima is vakaro kibinus "nulipdyti", o kepti tik ant rytojaus? Ir kur juos laikyti? Saldytuve?


nemanau. turbut dzius.
tesla galima pasidaryti is vakaro ir atskirame indelyje susikapoti mesyte sumarinuoti, laikyti saldytuve.
tad rytdienai liktu tik istraukus viska is saldytuvo suformuoti ir kepti.
4u.gif




Papildyta:
QUOTE(Laukinė-Vyšnia @ 2009 03 26, 23:36)
Mano tesla kibinams jau uzminkyta saldytuve guli, kapota vistiena taip pat... Ryt kepsiu, pirmakart... Jei rezultatas tenkins, pasidalinsiu eiga ir photo  ax.gif

zyzane, kazkaip visi tyli apie aviena... Siaip, mesa neturi buti liesa, tai itariu, sprandine butu pats tas.  blush2.gif


turbut skanu ir su vistiena,ar ne? mirksiukas.gif
anksciau kepdavau tik ivairiom kiaulienos variacijom. bet ne per seniausiai isbandem marinuota kalakuto krutinele supjaustyti - skonis nuostabiausias! tad manau,pauksciai taip pat sekmingi "eis" musu kibinukams, ne tik parseliai lotuliukas.gif


Atsakyti
Na parodou kas man gavosi:) Skonis gavosi superinis. Dariau pagal paimta is cia recepta (na manau visos zinot,kur nuotraukytes,linksma muzikyte ir aprasymas).Maniau,kad nevalgysiu,mat as nemegstu svogunu,o ju ten nemazai dedasi.Bet svogunu net nesijaute. Super receptukas smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Undzinka: 02 balandžio 2009 - 18:41
gal jau kas zinot sita nuorodele,bet vistiek idesiu,cia netgi su video,viskas aisku,ir tikrai laaabai skanus kibinai mirksiukas.gif http://tv.delfi.lt/video/3kZgh1S1/
Atsakyti
oj miargai kaip uzsimaniau kibinu!!!! biggrin.gif vsio ,kai tik siek tiek laisvesne busiu,kepsiu! blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
tik da neapsisprendziu ar su aviena,ar jautiena,ar vistiena,nes kiaulienos nevalgau...gal pirmam sykiu bandyti su vistiena,minktute ta mesa bus...a daug terliones??daba jau kai sove galvon ,tai viskas,neismusiu ,kol neiskepsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šeštadienį kepiau kibinus biggrin.gif Tai galiu pasakyt, kad labai lengvai pagaminami ir laiko nedaug užtrunka, puikiai tinka ruošt ,,ant greitųjų" thumbup.gif
Dėjau faršą jautiena+kalakutiena, savogūnas, pipirai, druska ir česnakas smile.gif
Dar reiks pabandyt su grybais, varške smile.gif
Kas abejoja, siūlau pabandyt, nes tikrai nieko sunkaus schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
einu kept kibinu, pamaciau cia tai net seile nutyso smile.gif
Atsakyti
pas mane durna tesla gavosi ,nesikocioja normaliai,skilineja,luzta ir nesulimpa poto i viena gabala doh.gif
Atsakyti
o as uzraityti nemoku doh.gif
Atsakyti
Labutis visosm smile.gif man iskilo klausimelis del i kibinus dedamos mesytes ,daug kur skaiciau,kad reikia det kapota mesa,o as galvoju det kiaulienos ir jautienos farsa,kaip manot ar bus gerai? g.gif smile.gif
Atsakyti
O mano sausoki viduje isejo, kazin kodel, juk magrarino i mesa gi idejau.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 05 22, 06:34)
O mano sausoki viduje isejo, kazin kodel, juk magrarino i mesa gi idejau.

o vandenuko ipylei i mesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 05 22, 08:34)
O mano sausoki viduje isejo, kazin kodel, juk magrarino i mesa gi idejau.


Skystis galejo isbegti itrukus teslai kepant. Man kai kurie taip itruksta ir isbega skystis, tada jie sausoki buni.
Atsakyti