Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(gino @ 2009 03 06, 10:10)
Esu daug kartu valgiusi kibinus Trakuose ir ivairiose kavinese,uzeigelese ( ieskojom skaniausiu ) niekur nesu maciusi kibinu is mielines teslos . Gal kur ir yra, tiesiog mes taip neuztaikem.  smile.gif


Sveikos,

Sedziu darbe ir galvoju kaip as siandien darysiu kibinus. biggrin.gif
O taip noriu.
Atsakyti
mano kibinai tuoj tuoj iškeps ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2009 03 04, 22:28)
Darem mes pagal vaizdini recepta, negi jums visoms patiko tesla??? Buvo sesi zmones ir vienbalsiai nusprende, jog tai sausainiai su nuostabiu idaru, na, mums toli grazu iki Traku kibinu pasirode, gal reikia maziau margarino det, vietoj grietines kefyra pilt...labai noretume issikept tu skaniuju, bet neisivaizduoju pagal koki recepta dabar kept, kad vel fiasko nebutu...gyvenam uzsienyje ir taip norisi skaniu kibinu doh.gif


man ir nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
kaip skanu, uzsimaniau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2007 09 30, 11:54)
Mano kibinai. 1kg miltu, 400gr sviesto 200gr grietines, ir 4 kiausiniai.
Sviesta sutarkuoti ir su miltais tarp delnu labai gerai istrinti, kad neliktu sviesto. Padaryti duobute musti kiausinius ir deti grietine  truputi druskos. Gerai minkyti. Labai sunkiai minkosi bet issiminko kol gausis grazi veintisa tesla. Tesla suvolioti i voleli ir i saldytuva. Galima ir is vakaro, o jei liks tai irkitam kartui. Iseina apie 20-25 kibinus. Mesa nelabai riebi tik sonine ir niekas kitas smulkiai supjaustyti 2-3 galvos svogunu, druskos pipiru ir vandens. Baikit pilti sultinius. Juk jie vieni chemikalai. garai kibinus aptepi kiausiniu irkepti 35 mi. SKANAUs

Snd kepiau kibinus pagal si recepta. Labai jau seniai norejau iskepti, bet vis nedrisdavau, galvodavau, kad labai daug darbo ir neiseis. Bet... Kibinai, gavosi kaip Traku kibininese. Tik kepiau ilgiau - 50 min. 200 laipsniu.
Atsakyti
Einu kept kibinu,tai idomu kas gausis,nes pirma kart bandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2009 03 04, 21:28)
Darem mes pagal vaizdini recepta, negi jums visoms patiko tesla??? Buvo sesi zmones ir vienbalsiai nusprende, jog tai sausainiai su nuostabiu idaru, na, mums toli grazu iki Traku kibinu pasirode, gal reikia maziau margarino det, vietoj grietines kefyra pilt...labai noretume issikept tu skaniuju, bet neisivaizduoju pagal koki recepta dabar kept, kad vel fiasko nebutu...gyvenam uzsienyje ir taip norisi skaniu kibinu doh.gif



mes kepem pagal si recepta, tik dejom puse margarino, puse sviestuko ax.gif

na mano seimyna tai isgyre labai. lapsejo iki blogumo lotuliukas.gif
Atsakyti
siandien ruosiuosi kepti kibinus thumbup.gif tikiuosi pavyks blush2.gif
Atsakyti
Vakar kaip tik pirmakart kepiau kibinus. Savotiskas eksperimentas, bet pavyko puikiai. Tik minusas tas, kad nemokejau as padaryti formos, na neisejo man ju susukti kaip reikiant biggrin.gif
Atsakyti
Labas, kibinu myletojos!!!

Jau seiliu pilna burna... beveik visa tema perskaiciau, bet taip ir neradau - o AVIENA - tai kokia turi buti??? Sprandine, sonine, kumpine???? Neesu pirkus tai nelabai ir isivaizduoju, bet gal kas zinote kurios vietos mesa tinkamiausia????
blush2.gif
Atsakyti
Mano tesla kibinams jau uzminkyta saldytuve guli, kapota vistiena taip pat... Ryt kepsiu, pirmakart... Jei rezultatas tenkins, pasidalinsiu eiga ir photo ax.gif

zyzane, kazkaip visi tyli apie aviena... Siaip, mesa neturi buti liesa, tai itariu, sprandine butu pats tas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė-Vyšnia @ 2009 03 26, 22:36)
Mano tesla kibinams jau uzminkyta saldytuve guli, kapota vistiena taip pat... Ryt kepsiu, pirmakart... Jei rezultatas tenkins, pasidalinsiu eiga ir photo  ax.gif

zyzane, kazkaip visi tyli apie aviena... Siaip, mesa neturi buti liesa, tai itariu, sprandine butu pats tas.  blush2.gif

o ar galima is vakaro kibinus "nulipdyti", o kepti tik ant rytojaus? Ir kur juos laikyti? Saldytuve?
Atsakyti