Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(Renatina @ 2009 03 04, 10:31)
nuo teslos? blink.gif
manau,gal vis tik ten suveikia mesyte ir ypac svogunas,issitroskines viduje.
jei bus didele beda,tai pamazinkit svogunu kieki,
bet siaip kibinai labai skanus juk buna,kai svoguniuko ipjaustyta daugiau wub.gif

Ne, ne, maniškis tai svogūnų fanas, o ir mėsa juk neriebi, o jam visada kyla rūgštys jei per riebu, dažnai nuo plokštainio riebesnio ir t.t. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 03 04, 11:39)
Ne, ne, maniškis tai svogūnų fanas, o ir mėsa juk neriebi, o jam visada kyla rūgštys jei per riebu, dažnai nuo plokštainio riebesnio ir t.t.  doh.gif


aaaa,na supratau.
ps.aciudievui,svogunai nesukompromituoti ir nebus sibraukti is kibinu recepto thumbup.gif ,tai juk taaaaip niamskanu thumbup.gif


Atsakyti
meginos, gal galit padet? dariau pagal pirmame puslapy pateikta tesla ir dejau miltu 2 stiklines, tai ilgaiu paminkius skystalas gavosi - margarinas su miltais. kazi ar verta daugiau miltu det ar kist i saldytuva?
Atsakyti
Darem mes pagal vaizdini recepta, negi jums visoms patiko tesla??? Buvo sesi zmones ir vienbalsiai nusprende, jog tai sausainiai su nuostabiu idaru, na, mums toli grazu iki Traku kibinu pasirode, gal reikia maziau margarino det, vietoj grietines kefyra pilt...labai noretume issikept tu skaniuju, bet neisivaizduoju pagal koki recepta dabar kept, kad vel fiasko nebutu...gyvenam uzsienyje ir taip norisi skaniu kibinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2009 03 04, 22:28)
Darem mes pagal vaizdini recepta, negi jums visoms patiko tesla??? Buvo sesi zmones ir vienbalsiai nusprende, jog tai sausainiai su nuostabiu idaru, na, mums toli grazu iki Traku kibinu pasirode, gal reikia maziau margarino det, vietoj grietines kefyra pilt...labai noretume issikept tu skaniuju, bet neisivaizduoju pagal koki recepta dabar kept, kad vel fiasko nebutu...gyvenam uzsienyje ir taip norisi skaniu kibinu doh.gif

o kodėl nenorit pabandyt su mieline tešla g.gif man ta youtubinė tešla tikrai atrodo sausaininė lotuliukas.gif o su mieline tikrai nebus "sausainiai" tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 05 kovo 2009 - 09:19
QUOTE(dizzy___ @ 2009 03 04, 20:28)
Darem mes pagal vaizdini recepta, negi jums visoms patiko tesla??? Buvo sesi zmones ir vienbalsiai nusprende, jog tai sausainiai su nuostabiu idaru, na, mums toli grazu iki Traku kibinu pasirode, gal reikia maziau margarino det, vietoj grietines kefyra pilt...labai noretume issikept tu skaniuju, bet neisivaizduoju pagal koki recepta dabar kept, kad vel fiasko nebutu...gyvenam uzsienyje ir taip norisi skaniu kibinu doh.gif

drinks_cheers.gif Pabandziau ir as ta visu isgirtaja tesla (galvojau, pabandysiu kitoki recepta, nes anksciau gaminau tik pagal Gielux recepta) ir nusivyliau schmoll.gif Neskani man ta tesla, nors tu ka... O ir rugstis nuo jos kyla (mes atprate nuo riebesnio maisto). Tai ir toliau gaminsiu pagal jau patikrinta recepta ir nebesiblaskysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 05 kovo 2009 - 09:42
QUOTE(Letta @ 2009 03 05, 10:39)
drinks_cheers.gif Pabandziau ir as ta visu isgirtaja tesla (galvojau, pabandysiu kitoki recepta, nes anksciau gaminau tik pagal Gielux recepta) ir nusivyliau schmoll.gif Neskani man ta tesla, nors tu ka... O ir rugstis nuo jos kyla (mes atprate nuo riebesnio maisto). Tai ir toliau gaminsiu pagal jau patikrinta recepta ir nebesiblaskysiu ax.gif

Mano vyras nemegsta nieko, kas is mielines teslos, na, bet gal reikes pabandyt...kazkaip atrodo, kad Trakuose kibinai irgi ne is mielines teslos, tik matyt proporcijos ten kitos doh.gif
Atsakyti
O man kibinai is mielines teslos tai nelaba iderinasi. Nes kibinai turi buti riebus ir trapus. O mieline ji tokia g.gif
Cia jau skonio reikalas.
Savaitgali planuojam su seima daryti kibinu vakareli.
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2009 03 05, 09:40)
Mano vyras nemegsta nieko, kas is mielines teslos, na, bet gal reikes pabandyt...kazkaip atrodo, kad Trakuose kibinai irgi ne is mielines teslos, tik matyt proporcijos ten kitos doh.gif

Kažkaip kai kibinai pagal tą receptą iškepa, visai nesijaučia tešla mielinė. Ji plonai išsikočioja, tai nelieka to mielinio "bandelinio" skonio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2009 03 05, 19:22)
Kažkaip kai kibinai pagal tą receptą iškepa, visai nesijaučia tešla mielinė. Ji plonai išsikočioja, tai nelieka to mielinio "bandelinio" skonio 4u.gif

Bet buna jie panasus i tuos "rusiskus" pyragelius su dziovintais grybais, ar ne???
Reikes pamegint kada, nes ta tesla, kuri vaizdiniame klipe tikrai netokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2009 03 05, 20:53)
Bet buna jie panasus i tuos "rusiskus" pyragelius su dziovintais grybais, ar ne???
Reikes pamegint kada, nes ta tesla, kuri vaizdiniame klipe tikrai netokia doh.gif

g.gif Su džiovintais grybais rusiškų pyragėlių neteko ragaut, bet valgom rusiškus pyragėlius su kopūstais, tai tešla tikrai nepanaši schmoll.gif Tik va nelabai žinau, apie kuriuos pyragėlius konkrečiai kalbi, nes tie, apie kuriuos aš, kepami aliejuje ir iš mielinės tešlos. Receptą gavau iš vienos pagyvenusios kaimynės rusės ax.gif
Aš, tiesą sakant, net Trakuose kibinų nesu valgius blush2.gif hihihi.gif Bet draugai, ragavę ir ten, ir pas mane gamintus iš mielinės tešlos, sakė, jog kaip Trakuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2009 03 06, 09:52)
g.gif Su džiovintais grybais rusiškų pyragėlių neteko ragaut, bet valgom rusiškus pyragėlius su kopūstais, tai tešla tikrai nepanaši schmoll.gif Tik va nelabai žinau, apie kuriuos pyragėlius konkrečiai kalbi, nes tie, apie kuriuos aš, kepami aliejuje ir iš mielinės tešlos. Receptą gavau iš vienos pagyvenusios kaimynės rusės ax.gif
Aš, tiesą sakant, net Trakuose kibinų nesu valgius blush2.gif hihihi.gif Bet draugai, ragavę ir ten, ir pas mane gamintus iš mielinės tešlos, sakė, jog kaip Trakuose 4u.gif


Esu daug kartu valgiusi kibinus Trakuose ir ivairiose kavinese,uzeigelese ( ieskojom skaniausiu ) niekur nesu maciusi kibinu is mielines teslos . Gal kur ir yra, tiesiog mes taip neuztaikem. smile.gif
Atsakyti