Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(gielux @ 2005 12 07, 20:23)
Tikru karaimisku kibinu receptas(zinau tikrai, nes teta karaime).
Tik kiekis cia labai didelis, nes seimyna pas juos nemaza.
Tesla:1kg miltu, 200g margarino, 2saukstai aliejaus, 1 saukstelis druskos, 0,5l silto pieno, 30g mieliu, 2-3sauksteliai cukraus. Idarui:1,5kg kapotos(t.y. smulkiai pjaustytos (cia ats.kutosiukui)avienos, versienos ar jautienos, 2 dideli svogunai, druskos, pipiru, truputi vandens. Uzmaisome mieline tesla, leidziame jai pakilti. Tuomet formuojame kibinus. Jie aptepami pasaldintu vandeniu arba baltymu, praskiestu vandeniu. Butinai padaromos dvi skylutes, kad kibinai neissiziotu. Kepame 200laipsniu karstumo orkaiteje, apie 40 min.
Kurie kibinai skanesni ar trapios teslos, ar mielines spreskite pacios.Taciau sis receptas is autentisko saltinio.Skanaus.

kepiau pagal šį receptą, su šiokiom tokiom savom improvizacijom thumbup.gif
Dariau iš pusės kiekio. Vietoj margarino dėjau sviestą ir viskas kuo puikiausiai. O įdarui turėjau kalakutienos blush2.gif
va blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 03 02, 19:16)


niam niam 4u.gif
Atsakyti
fishke labai apetitnai tavo kibinai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 03 02, 20:16)
kepiau pagal šį receptą, su šiokiom tokiom savom improvizacijom  thumbup.gif


fishke, atrodo labai apetitnai! thumbup.gif
o man mieliniai nesigavo, nepatiko.. blush2.gif
todel makliavojam pagal sviestini youtubini recepta.

kame priezastis, kad jie vis tik itruksta!
svajoju apie ta malonuma,kai prakandus randi visa sultingaji geri viduje! tikrai ne visada tai pavyksta. ((o paskutine partija buvo totalus fiasko..skanu,bet tesla... verysad.gif ))



Atsakyti
iš tikro tai skaniai gavos bigsmile.gif mėsytė sultinga toookia essen.gif
na man mielinė tešla skanu, tik kad paskui mielės matomai pratęsė rūgimą pilve doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 03 kovo 2009 - 10:46
QUOTE(Renatina @ 2009 03 03, 10:32)
fishke, atrodo labai apetitnai! thumbup.gif
o man mieliniai nesigavo, nepatiko.. blush2.gif
todel makliavojam pagal sviestini youtubini recepta.

kame priezastis, kad jie vis tik itruksta!
svajoju apie ta malonuma,kai prakandus randi visa sultingaji geri viduje! tikrai ne visada tai pavyksta. ((o paskutine partija buvo totalus fiasko..skanu,bet tesla... verysad.gif ))

daryk biski storesne tesla ir svarbiausia, kad nesiliestu vienas su kitu kai i skarda idedi
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2009 03 03, 13:23)
daryk biski storesne tesla ir svarbiausia, kad nesiliestu vienas su kitu kai i skarda idedi


gali buti,kad del teslos storio (nes liestis tai niekad nesiliecia). mes nemegejai teslu,labai patinka,kai ji buna plona, bet va pora kartu beveik visi vargsiukai taaaaip plyso ir taip skaudejo sirdi matyti,kaip kepant bego sultytes is ju i skarda verysad.gif


Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2009 03 03, 11:45)
iš tikro tai skaniai gavos  bigsmile.gif mėsytė sultinga toookia  essen.gif
na man mielinė tešla skanu, tik kad paskui mielės matomai pratęsė rūgimą pilve  doh.gif   lotuliukas.gif


rugima? kepiau juos su mieline tesla tik karta,bet taip nebuvo.
jei ne per daug intymu - apie koki tu pojuti? ar pute pilva, ar rugstu buvo skrandyje? ta prasme....gal ne tiek tesla,kiek mesos prieskoniskumas, svogunai sukepe?...



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 03 kovo 2009 - 13:37
QUOTE(Renatina @ 2009 03 03, 14:36)
rugima?

ale tik juokais aš čia apie tą rūgimą lotuliukas.gif
silpnesnis skrandis ir tiek, o dar vakare karšti kibinai ir doh.gif tiesa, į mėsos įdarą dar tarkavau šiek tiek šviežio kopūsto rolleyes.gif tai va kopūstas turi tokių savybių pūsti doh.gif
Atsakyti
MB kibinu negali valgyti,is karto rugstys kyla.
Bet valgo visvien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 03 03, 14:58)
ale tik juokais aš čia apie tą  rūgimą  lotuliukas.gif 
silpnesnis skrandis ir tiek, o dar vakare karšti kibinai ir  doh.gif  tiesa, į mėsos įdarą dar tarkavau šiek tiek šviežio kopūsto  rolleyes.gif  tai va kopūstas turi tokių savybių pūsti  doh.gif


nu labai grazu, uzslepei klastinga ingreidenta ir verti speliot, nuo ko putesiai lotuliukas.gif




Atsakyti
QUOTE(danonkiukas @ 2009 02 27, 00:16)
dejau 250g sviesto, stikline kefyro ir miltu, bet ju tai is akies idejau, tai matyt, kaip idejau tai.... bet zinokit net geda paskot biggrin.gif paziuriu kietoka t tesla tai sakau, gal biski reik paminkstint, kadangi likusi kefyra isgere vyras ir suo, tai ziuriu yra grietines, tai dar jos kokius 3 sauktus ikroviau, o pasirodo sako, kad grietine kietina dar lbiau tesla.... 4u.gif  oi, as cia priseimininkavau  doh.gif  lotuliukas.gif

Aš savaitgalį kaip tik pagal šitą receptuką dariau, pirmąkart blush2.gif gavosi gerai thumbup.gif tik man tešla per riebi nelabai unsure.gif
QUOTE(addicted @ 2009 03 03, 14:38)
MB kibinu negali valgyti,is karto rugstys kyla.
Bet valgo visvien  doh.gif

Nuo sviestinės tešlos kibinų MB rūgštys sukilo doh.gif bet vistiek vyrai visus sušveitė lotuliukas.gif
Reiks su mieline dabar bandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 03 kovo 2009 - 21:44
QUOTE(Vikucce @ 2009 03 03, 22:42)
Aš savaitgalį kaip tik pagal šitą receptuką dariau, pirmąkart blush2.gif gavosi gerai thumbup.gif tik man tešla per riebi nelabai unsure.gif

Nuo sviestinės tešlos kibinų MB rūgštys sukilo doh.gif bet vistiek vyrai visus sušveitė lotuliukas.gif
Reiks su mieline dabar bandyt rolleyes.gif


nuo teslos? blink.gif
manau,gal vis tik ten suveikia mesyte ir ypac svogunas,issitroskines viduje.
jei bus didele beda,tai pamazinkit svogunu kieki,
bet siaip kibinai labai skanus juk buna,kai svoguniuko ipjaustyta daugiau wub.gif



Atsakyti