Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Taip kvailai jauciuosi unsure.gif atrodo atidziai ziurejau ar nera tokios temos,visus puslapius apziurejau,galvojau nudziuginsiu kazka vyro atrastu kibinu receptu. O kai tik idejau, net zagtelejau , pasirodo yra ta tema.
Jus jau neuzpykit,as nenorejau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Nexta @ 2009 02 23, 20:31)
Nusirasiau ta yotube receptuka, tikrai savaitgaly gaminsiu biggrin.gif  gal net anksciau iseis thumbup.gif
Papildyta:

o margarina galiu sviestu pakiesti ar ne?



Sviesto nepatarciau deti,draugai dejo sviesta vietoj margarino,sake,kad skanu ( gal is mandagumo,kad recepta pasiulem ) smile.gif tik kad kibinai " issiziojo " blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gino @ 2009 02 23, 20:29)

Sviesto nepatarciau deti,draugai dejo sviesta vietoj margarino,sake,kad skanu ( gal is mandagumo,kad recepta pasiulem )  smile.gif tik kad kibinai " issiziojo "  blink.gif

aciu 4u.gif
isties as ju snd ir nedariau del to, nes tik sviesto pilnas saldytuvas blush2.gif savaitgaliui pasilikau as juos, butinai iskepus parasysiu kas gavosi rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 23, 21:33)
aciu 4u.gif
isties as ju snd ir nedariau del to, nes tik sviesto pilnas saldytuvas blush2.gif  savaitgaliui pasilikau as juos, butinai iskepus parasysiu kas gavosi rolleyes.gif  4u.gif



Manau pavyks smile.gif Vyras jau 3 kartus dare, labai skanu. As tik tesla kociojau ir kiausiniu tepiau biggrin.gif Savaitgali abu darysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gino @ 2009 02 23, 20:37)
Manau pavyks  smile.gif Vyras jau 3 kartus dare, labai skanu. As tik tesla kociojau ir kiausiniu tepiau  biggrin.gif Savaitgali abu darysim  4u.gif

as bandysiu daryti is puses porcijos, nes per daug poto bus is visos blink.gif tai tikiuosi ir man gausis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2009 02 23, 21:38)
as bandysiu daryti is puses porcijos, nes per daug poto bus is visos blink.gif  tai tikiuosi ir man gausis 4u.gif



Iseina apie 30 - 32 kibinai, bet mes per dvi dienas sudorojam biggrin.gif Man ir salti visai nieko,bet reikalui esant mikrobangeje pasildyt galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gino @ 2009 02 23, 20:42)
Iseina apie 30 - 32 kibinai, bet mes per dvi dienas sudorojam  biggrin.gif Man ir salti visai nieko,bet reikalui esant mikrobangeje pasildyt galima  mirksiukas.gif

tai gal jau is puses man uzteks tikrai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, visko neperskaiciau, bet noriu pasidalinti savo receptuku, kuri ismokau is mamos ir labai megstam. 4u.gif

TESLA

250 g margarino (puse pakelio)
apie stikline kefyro
miltu (nezinau kiek, bet daug, kad gerai minkytusi ax.gif )

margarina sutarkuojam, pilam kefyra, maisom, tada beriam miltus ir minkom...

IDARAS

500-550 g kiaulienos farso (riebesnis - skaniau)
svoguniukas
biski pieno (apie puse stiklines...suminkstina mesyte)
prieskoniu pagal skoni

is sio kiekio man gaunasi apie 20-22 kibinai. Labai skanus tiek salti, tiek karsti thumbup.gif
Atsakyti
Vakar kepem kibinu spagal receptuka is youtube.. pasakiski , ne tas zodis wub.gif
mesos pirkom 900 gr, tai uzteko pilnai, kai kur net per daug buvo tiesa pasakius smile.gif nes tesla plonute buvo, galejo jos daugiau buti smile.gif

ISEJO 25 KIBINAI, TOKIE KAIP TRAKUOSE thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gino @ 2009 02 23, 20:29)
Sviesto nepatarciau deti,draugai dejo sviesta vietoj margarino,sake,kad skanu ( gal is mandagumo,kad recepta pasiulem )  smile.gif tik kad kibinai " issiziojo "  blink.gif


nesu tikra,ar del sviesto ziojasi g.gif .....mat man yra buve (o kepiau kazkaip visus kartus su Eve margarinu), kad ziojasi nuo "nesuprasi ko" mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(gino @ 2009 02 23, 20:42)
Iseina apie 30 - 32 kibinai, bet mes per dvi dienas sudorojam  biggrin.gif Man ir salti visai nieko,bet reikalui esant mikrobangeje pasildyt galima  mirksiukas.gif


tikrai pritariu,kad skanu ir sildyti.
tik patarciau tai daryti ne mikrobangeje (man tas mikrobangeje igautas guminiskumas primena kokias nekokias uzkandines,brr), o orkaiteje - ikaitinkite ja ir sudeje skarda su likusiais kibinais pasildykite juos ten - bus kaip sviezuciai mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 25 vasario 2009 - 12:44
Na ka mamytes, as cia pirma kart i receptukus uzsukau pas jus ir siap naujoke cia dar esu smile.gif tao baisiai man cia idomu vsk smile.gif bandysiu ir as sian kibunus kept, o tai vyras ramybes neduoda jau smile.gif nkd nesu ju darius bet va pas jus reseptuka susiradau ir kepsiu smile.gif o kaip padaryt forma, uzklijuot juos tai anytos pasiklausiau smile.gif seke ji su sakute uzspaudzia ir tada puikiai laikos. Na sian bandysiu vsk igyvendint paskui butinai parasysiu kaip sekesi smile.gif sekmes visoms, kurios darysit smile.gif
Atsakyti
as irgi ryt bandysiu is joutubo daryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danonkiukas @ 2009 02 25, 14:40)
Na ka mamytes, as cia pirma kart i receptukus uzsukau pas jus ir siap naujoke cia dar esu smile.gif tao baisiai man cia idomu vsk smile.gif bandysiu ir as sian kibunus kept, o tai vyras ramybes neduoda jau smile.gif nkd nesu ju darius bet va pas jus reseptuka susiradau ir kepsiu smile.gif o kaip padaryt forma, uzklijuot juos tai anytos pasiklausiau smile.gif seke ji su sakute uzspaudzia ir tada puikiai laikos. Na sian bandysiu vsk igyvendint paskui butinai parasysiu kaip sekesi smile.gif sekmes visoms, kurios darysit smile.gif


plysta ne del to,kad nesilaiko pynes suspaudimas. uzsuke pyne,nepamirskite pora skyluciu sakute ar mediniu pagaliuku prabesti mirksiukas.gif
dazniausiai plysta del netinkamos teslos konsistencijos, del netinkamo iskociojimo, kepimo temperaturos.
pasistengti verta,nes nieko ner skaniau,kaip prakandus rasti visa susikaupusi skysti ir sultinga mesyte,ar ne? mirksiukas.gif






Atsakyti