Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Pasidalinsiu ir aš labai geru kibinų receptu, nes be galo skanūs gaunasi - kibinai būna trapūs, tiesiog tirpsta burnoje!!!!!! Atleiskit, jei kartais toks receptas buvo - visos temos neperskaičiau blush2.gif Išbandykit būtinai ax.gif
Receptą jau seniai radau delfio komentaruose - pagal jį ir kepu, tik vietoj pjaustytos smulkiai mėsos dažniausiai dedu faršą.

KIBINAI

Tešlai:
450 g miltų
250 g sviesto
100 g grietinės
2 kiaušiniai.

Įdarui:
550 g kiaulienos (aš imu 500 g faršo)
120 g svogūnų
75 g sviesto
30 g vandens
pipirų
druskos
kiaušinis patepti.

Iš miltų ir sviesto kapojame tešlą (kapoju iki smulkių trupinukų), dedame kiaušinius ir grietinę ir, gerai suminkę, įdedame į šaldytuvą 2 valandoms (produktus kapoti dideliu peiliu ir kol miltai gerai susimaišys su grietine ir kiaušiniais, t.y. neliks sausų miltų).
Kiaulieną smulkiai supjaustome, sudedame smulkiai supjaustytus svogūnus, sviestą, prieskonius ir viską gerai išmaišome. Į mėsą galima įdėti ir žalumynų: krapų, petražolių. Jeigu kas mėgsta – kmynų (aš nei žalumynų, nei kmynų nei karto ne dėjau ax.gif ). Įpilti vandens, kad kepant troškintųsi ir nebūtų sausa.
Tešlą kočiojame (nelabai plonai) ir pjaustome gabalais. Galima padalinti lygiais gabaliukais ir tada iškočioti. (Aš apipjaunu pagal apvalią lėkštelę)
Ant kiekvieno dedame įdarą ir kraštus užspaudome.
Tepame kiaušiniu, dedame į aliejumi išteptą skardą ir kepame orkaitėje 35–40 min.
Kepti nelabai karštai, kol gražiai parus. Tiesa, pagamintuose kibinuose prieš kepant degtuku pradurti po porą skylučių, kad kepant nesutrūktų. Skanaus.

Iš vienos normos gaunasi 2 pilnos skardos kibinų, maždaug 26 vnt., priklausomai kokio dyžio darysit lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 18 sausio 2009 - 03:27
Kepiau šiandien youtube receptuko kibinus. Pasaka !!! Kepėm visa šeima kartu, buvo linksma, o rezultatai išvis neįtikėtini essen.gif
Nedėjome vegetos, nes nemėgstame šio prieskonio. Mėsytę pirkom šviežią sprandinę, susimalėm per stambią malyklę. Viską darėm pagal receptą, tik nedėjom vegetos. Skonis gavosi kaip tikrų kibinų thumbup.gif Negaliu patikėti, kad man gavosi doh.gif Bet kiek daaaug išeina darant pagal tą recptą lotuliukas.gif

Receptas first.gif
Atsakyti
Nu teip, man irgi daug gavos, kur youtubes pavyzdėly.Tai kepiau dviem reisais, o likusius dar į šaldiklį sudėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2009 01 18, 14:59)
Nu teip, man irgi daug gavos, kur youtubes pavyzdėly.Tai kepiau dviem reisais, o likusius dar į šaldiklį sudėjau ax.gif


Aš tai šiaip žiopla, žadėjau pusę porcijos daryt, bet užsižiopsojus i receptą tešlos per daug pridariau biggrin.gif tai pusę irgi į šaldiklį įmečiau, gal nieko blogo neatsitiks ax.gif
Atsakyti
jeee!!! bigsmile.gif ka tik isoviau i orkaite pirma karta kepamus kibinus smile.gif ziuresim kaip gausis biggrin.gif tikiuosi kad skaniai thumbup.gif
beje dariau pagal siame puslapyje pirmaji irasyta recepta smile.gif ji nusirasiau ir kitu net neskaiciau blush2.gif bet ziuresim kaip gausis... gal reiks pabandyti ir kitus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(djusted @ 2009 01 27, 17:15)
jeee!!!  bigsmile.gif ka tik isoviau i orkaite pirma karta kepamus kibinus  smile.gif  ziuresim kaip gausis  biggrin.gif  tikiuosi kad skaniai  thumbup.gif
beje dariau pagal siame puslapyje pirmaji irasyta recepta  smile.gif  ji nusirasiau ir kitu net neskaiciau  blush2.gif  bet ziuresim kaip gausis... gal reiks pabandyti ir kitus  4u.gif

žinoma kad pavyks:) Bus patys skaniausi:)
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 01 18, 08:56)
Kepiau šiandien youtube receptuko kibinus. Pasaka !!! Kepėm visa šeima kartu, buvo linksma, o rezultatai išvis neįtikėtini  essen.gif
Nedėjome vegetos, nes nemėgstame šio prieskonio. Mėsytę pirkom šviežią sprandinę, susimalėm per stambią malyklę. Viską darėm pagal receptą, tik nedėjom vegetos. Skonis gavosi kaip tikrų kibinų  thumbup.gif  Negaliu patikėti, kad man gavosi  doh.gif Bet kiek daaaug išeina darant pagal tą recptą  lotuliukas.gif

Receptas  first.gif


pritariu 100% del Vegetos! kazkelinta karta kepdama pasidaviau youtubiniam spaudimui deti Vegetos ir taip susigadinom skoni schmoll.gif . Pati kalta - nemegstam jos, nemegstam persudytu daiktu, net pamirsus buvau koks tas prieskonis nekoks blush2.gif
daugiau jokiu vegetu ir kuo daugiau kibinu! drinks_cheers.gif







Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 02 11, 08:54)
pritariu 100% del Vegetos! kazkelinta karta kepdama pasidaviau youtubiniam spaudimui deti Vegetos ir taip susigadinom skoni schmoll.gif . Pati kalta - nemegstam jos, nemegstam persudytu daiktu, net pamirsus buvau koks tas prieskonis nekoks blush2.gif
daugiau jokiu vegetu ir kuo daugiau kibinu! drinks_cheers.gif

Visiškai pakanka druskos ir pipirų, o VEGETA tik gadina 4u.gif Dariau kibinus 3 kartus pagal youtube receptuką ir visi kartai pavyko. Mėsytės ruošiu daugiau nei reikia, nes vėliau iškepu skanius kotletukus iš to kas liko.
Tešlos rankom neminkau, viską mašina už mane daro, belieka sulipdyti gražius kibinukus wub.gif

Vegeta mėgstu TIK vištienos sriuboje, kitur nedera, neskanu.
Atsakyti
Kas liečia tą populiarųjį receptą, kur iš Youtube, tai 4kart superiniai gavos, o va šiandien vietoj margarino dėjau sviestą, tai eina sau doh.gif .Tešla gavos kieta, sausa.Nesugalvokit dėt sviesto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2009 02 15, 21:14)
Kas liečia tą populiarųjį receptą, kur iš Youtube, tai 4kart superiniai gavos, o va šiandien vietoj margarino dėjau sviestą, tai eina sau doh.gif .Tešla gavos kieta, sausa.Nesugalvokit dėt sviesto biggrin.gif


Man ir su sviestu nesigavo g.gif
Atsakyti
Isbandziau RiMami receptuka - super. Rekomenduoju. Vakar net anyta bande, sake labai skanu (o ji reikli labai maistui) mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nusirasiau ta yotube receptuka, tikrai savaitgaly gaminsiu biggrin.gif gal net anksciau iseis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nexta @ 2009 02 23, 19:26)
Nusirasiau ta yotube receptuka, tikrai savaitgaly gaminsiu biggrin.gif  gal net anksciau iseis thumbup.gif

o margarina galiu sviestu pakiesti ar ne?
Atsakyti