Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 15, 17:29)

LAuksim tavo triūso rezultato:)
Esu 100proc.kad pavyks nuostabiai:)
Atsakyti
pasikeitė planai, rytoj bus kepami. bet vistiek ačiū už informaciją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2009 01 15, 13:20)
kadangi bedarant kibinus baigėsi mėsa, tai teko kažką kito įdarui staigiai sugalvot doh.gif  dėjau raugintus. juos nuploviau. keptuvėj pakepinau svogūną, sudėjau kopūstus, prieskonius ir šiek tiek pakepinau. smile.gif galima buvo ir morkų tarkuotų dar kartu pakepint, bet tešla laukė biggrin.gif
manau, labai skanu būtų su grybų (pievagrybių ar kokių kitokių džiovintų) bei svogūnų įdaru wub.gif
gal dar galima pabandyt su varške ir kokiais prieskoniais (mairūnu, čiobreliais, krapais) unsure.gif
gal ir su špinatais įmanoma rolleyes.gif


Darau panašiai. Jei kopūstai labai rūgštūs, nuplauti, susmulkinti (paskui patogiau valgyti), ir pakepinti su svogūnais, prieskoniais, morkom tarkuotom šiek tiek. Ir į kibinus mirksiukas.gif

Su grybais irgi, bet manau, daaaug grybų sueitų rolleyes.gif

*Šešėlio_Mirtis*~
va čia buvau parašius viską kaip daryti, jei po akim nėra youtubės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiven: 15 sausio 2009 - 18:21
Ačiū thumbup.gif tik aš pirmam kartui darysiu dvigubai mažesnę porciją. Nežinia kas gausis gi. unsure.gif utat dabar, susipjausčiau mėsą, ir sudėjau viską ko reikia, ir pašoviau šaldytuvan, ryt nereikės. thumbup.gif
Atsakyti
Na va, kažką iškepiau.. blush2.gif Atrodo, tai nelabai gražiai., užtat skanūs.. thumbup.gif (tik prieskonių negialėkit, nes pas mane mažai. doh.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 16, 21:03)
Na va, kažką iškepiau..  blush2.gif  Atrodo, tai nelabai gražiai., užtat skanūs..  thumbup.gif  (tik prieskonių negialėkit, nes pas mane mažai.  doh.gif  )

drinks_cheers.gif prieskonių tikrai reikia nepagailėt, aš irgi po pirmojo bandymo tą patį patyriau.
o taviškiai atrodo neatlaikė spaudimo ir sprogo, bei išsiliejo skystis..., kitą kartą bandyk dėti šiek tiek mažiau mėsos ir tvirčiau užsuk pynutę mirksiukas.gif palik tame kraštelyje kur užsuki daugiau vietos, neužsuk iki pat įdaro, kad ten galėtų tešla pūstis ir rinktis garai, tada turėtų ne taip plyšti mirksiukas.gif
pažiūrėk, kažkur anksčiau šioje temoje dėjau foto, kaip maniškiai prieš ir po kepimo atrodė, tai prieš kepimą tokie lyg paglebę, kaip tuščiaviduriai būtų, tačiau kepdami kuo geriausiai išsipūtė ir čiki ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 16 sausio 2009 - 20:13
Ne, neišsiliejo. thumbup.gif Aš ten savo fantazijų prikūriau hihihi.gif Sultiniu apšlaikščiau gale kepimo, tai jis biškį ir insigėrė, tsakant. biggrin.gif Bet davė tokį savitą skonį, ir ne toki sausi.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 16, 21:13)
Ne, neišsiliejo.  thumbup.gif  Aš ten savo fantazijų prikūriau hihihi.gif Sultiniu apšlaikščiau gale kepimo, tai jis biškį ir insigėrė, tsakant.  biggrin.gif Bet  davė tokį savitą skonį, ir ne toki sausi..  smile.gif

aaaaaaa, tai tada pas tave "pagerinti" bigsmile.gif
aš, kad nebūtų sausas įdaras, į faršą įpilu pravėsusio sultinio. tiesiog užplikau puodelyje pusę kubelio kokio turiu sultinio ir supilu į faršą kiek reikia, kad jis būtų ne skystas, bet toks lengvai minkštas thumbup.gif
tik valgant reikia saugotis, kad neapsilieti...
Atsakyti
Nu va aš ir kątik po savo kibininės biggrin.gif .Dariau pagal neseniai aprašytą receptą{ youtube kur įdėtas].NU liuks visai gavos nesitikėjau.Nors dariau viską tiksliai pagal receptą, bet mėsos man liko, tiksliau faršą dėjau.O vat į tešlą kitąkart truputį daugiau margarino dėsiu, lyg sausoka čiut gavos g.gif .Ai dar į farša daugiau skystymėlio reikėjo įpilt, bet tai niekis.Lauksiu vėlai vakare kol vyriokas grįš jo įvertinimų

O šiaip labai labai didelis ačiū visoms už receptukus ir pasidalintais įgūdžiais oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2009 01 17, 18:04)
Nu va aš ir kątik po savo kibininės biggrin.gif .


Dziugu kad ir tau pavyko drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Susiviliojau ir aš čia prisiskaičius kibinų išsikept biggrin.gif Pagal youtube receptą dariau, (tik tiek, kad faršą dėjau) tai labai skanūs gavos smile.gif Ir aš pati patenkinta, ir visi kas ragavo išgyrė ir net netikėjo kad pati pagaminau biggrin.gif
Atsakyti
oi, mergytes... ziurint i nuotraukas ir man seile nutyso... jau kuri laika svajojau pati issikepti... bet, lengviau , zinoma, i senaja Traku kibinine nuvaziuoti:) reiks ir man per youtube ta stebuklinga receptuka susirasti. Tikiuosi, rasiu...
Atsakyti