Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

kibinai
vis dėlto, reikėjo labai sunaudot kažkur kefyrą, tai pabandziau pgl čia rastą tokį receptą, su šiokiais tokiais pataisymais 4u.gif
Tešla:
2 kg miltų(aš sunaudojau gal tik 1,4 kg)
250 g margarino
apie 0,5 litro kefyro (irgi pyliau kokias 3 stiklines)
druskos
sodos, gesintos 1 šaukštelis
į miltus įpylti tirpintą margariną ir viską rankomis gerai ismaisyti (turi gautis tokie riebus trupiniai, vienodi), po to supilti druską, gesintą soda ir kefyro pilti tiek, kad gautusi tesla kaip plastelinas.
aš į kokį kilogramą miltų supyliau lydytą sviestą, tada pamaišiau. sudėjau kefyrą, sodą, druską ir galiausiai miltų tiek, kiek dar trūko iki tinkamos kočiojimui tešlos.

įdarui dėjau faršo+tiek pat tarkuotų svogūnų+tirpinto sultinio kubelį, įv prieskonius.
kitas įdaras buvo su kepintais svogūnais ir kopūstais bei prieskoniais. ir dar kelis padariau su sūriu+krapais.
user posted image

user posted image

išėjo kokių 100 vnt, nes mažiukus dariau.
user posted image

gal ir ne pati tikriausia tešla kibinų, bet vis tiek buvo labai skanu wub.gif
Atsakyti
NA o čia manieji, aš juos jau įsicinkinau kepti, man jie pavyksta visalaik, skanūs ir lengvai gaminami:)
user posted image
Atsakyti
O aš rytoj bandysiu kept pagal youtube scare.gif spęju nesigaus man nieko doh.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 14, 19:46)
O aš rytoj bandysiu kept pagal youtube scare.gif spęju nesigaus man nieko  doh.gif  swoon.gif

neteisinga nuostata schmoll.gif
reikia sakyti "tikiuosi man pavyks" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 14, 18:46)
O aš rytoj bandysiu kept pagal youtube scare.gif spęju nesigaus man nieko  doh.gif  swoon.gif


Pavyks tikrai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 01 14, 21:33)
Pavyks tikrai  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

maNO RECEPTAS LABAI PAPRASTAS IR DAR NIEKAM NĖRA NEPAVYKĘS:)
200G SVIESTO, AR RIEBALŲ MIŠINIO, AR MARGARINO KEPINIAMS.
150 G GRIETINĖS Į JĄ 1A.Š KEPIMO MILTELIŲ
2 kiaušiniai,druska, picos prieskonių beriu ir į tešlą
miltų tiek kad susiminkytų.
Pirmiausia sviestą, kiaušinius ir grietinę su peiliu sumaišau, beriu miltus ir vis peiliu kapoju, jie pradeda formuotis kamuoliukai, paskui kai jau tie kamuoliukai pasidaro imu juo minkyti i vieną tešlos kamuolį, jei reikia pridedu miltų tik nereikia kietai suminkyti.
Tešlą į šaldytuvą dedu ir tuo tarpu
supjaustau kubeliai kiaulienos sprandinę, svogųnų, beriu druską, pipirus ir šlakelį vandens.
VIskas gaunasi apie 15 didelių kibinųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 14, 18:46)
O aš rytoj bandysiu kept pagal youtube scare.gif spęju nesigaus man nieko  doh.gif  swoon.gif


Nu ten jau reikia stengtis, kad nepavyktų biggrin.gif
Savaitgalį darysiu su mėsyte ir su raugintais kopūstais
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2009 01 13, 10:52)
1 kitas įdaras buvo su kepintais svogūnais ir kopūstais bei prieskoniais.
2 ir dar kelis padariau su sūriu+krapais. 

man labai idomu: kopustai tai kokie? sviezi, ar rauginti? blush2.gif

QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 14, 19:46)
O aš rytoj bandysiu kept pagal youtube scare.gif spęju nesigaus man nieko  doh.gif  swoon.gif


Gausis, as irgi taip galvojau, bet jie nera sunku padaryti, o va skonis tai jau nuo recepto priklauso, bet sitas , pagal MB, sako geras

QUOTE(eiven @ 2009 01 15, 10:29)
Nu ten jau reikia  stengtis, kad nepavyktų  biggrin.gif
Savaitgalį darysiu su mėsyte ir su raugintais kopūstais


gal turi idaro receptuka?
su kuo dar darote kibinus? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insk: 15 sausio 2009 - 10:22
QUOTE(insk @ 2009 01 15, 12:22)
man labai idomu: kopustai tai kokie? sviezi, ar rauginti?  blush2.gif

kadangi bedarant kibinus baigėsi mėsa, tai teko kažką kito įdarui staigiai sugalvot doh.gif dėjau raugintus. juos nuploviau. keptuvėj pakepinau svogūną, sudėjau kopūstus, prieskonius ir šiek tiek pakepinau. smile.gif galima buvo ir morkų tarkuotų dar kartu pakepint, bet tešla laukė biggrin.gif
manau, labai skanu būtų su grybų (pievagrybių ar kokių kitokių džiovintų) bei svogūnų įdaru wub.gif
gal dar galima pabandyt su varške ir kokiais prieskoniais (mairūnu, čiobreliais, krapais) unsure.gif
gal ir su špinatais įmanoma rolleyes.gif
Atsakyti
Atsipūsiu biškį po dienos darbų karsta.gif ir eisiu kept. labiausiai bijau, kad tešla neišsiminkys, nes nežinau iki kiek minkyt, ir kad pačių paplotėlių kokio storio ir didumo daryt.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šešėlio_Mirtis*~ @ 2009 01 15, 16:46)
Atsipūsiu biškį po dienos darbų karsta.gif ir eisiu kept. labiausiai bijau, kad tešla neišsiminkys, nes nežinau iki kiek minkyt, ir kad pačių paplotėlių kokio storio ir didumo daryt..  doh.gif

Aš apipjaunu lėkštutę tokia iš kavos puodelių,todėl visi vienodi gaunasi.
O kočioju apie 5 mm,storumo:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 15, 17:14)
Aš apipjaunu lėkštutę tokia iš kavos puodelių,todėl visi vienodi gaunasi.
O kočioju apie 5 mm,storumo:)


Ačiū
Atsakyti