Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE (une @ 2004 03 13, 21:51)
na tikrai, Atize, lenkiuos zemai uz recepta biggrin.gif niekada nemaniau ,kad naminiai kibinai gali buti toooooookie skanus! siandien irgi kepiau. super gavosi! negaliu atsidziaugti laugh.gif galvojau daugiau su jais vargo, o cia per valandike apsisuki easy net su indu plovimu thumbup.gif thumbup.gif

as juos daznai darau, ir galiu pasakyt kad pavyko gal tik is kokio 4 karto tik normaliai, o dabar tai gerai gaunasi rolleyes.gif , dar skanu ceburekai vat reiks tema uzvest idomu kaip kitos daro rolleyes.gif
Atsakyti
o man siandien super gavosi thumbup.gif tik as tesla ne mynkiau, o kapojau (aciu Norgei) padariau dar kapotos mesos idara, i ja pyliau grietineles, truputi vandens. gavosi visai kap kibinineje, tik gal ne tokie grazus. net nufotkinau laugh.gif veliau idesiu fotke. vyras 6 sukirto unsure.gif as 5 blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 03 14, 01:51)
o man siandien super gavosi thumbup.gif tik as tesla ne mynkiau, o kapojau (aciu Norgei) padariau dar kapotos mesos idara, i ja pyliau grietineles, truputi vandens. gavosi visai kap kibinineje, tik gal ne tokie grazus. net nufotkinau laugh.gif veliau idesiu fotke. vyras 6 sukirto unsure.gif as 5 blush-anim-cl.gif

Norint kad forma graziai gautusi ir nereiktu per daug terliotis, atrodo auksciau jau rasiau nusipirk specialia formele kibinam daryti, greita patogu ir nereiks nervintis kad forma berysio ir bus kaip pirktiniai smile.gif
Atsakyti
ai man kažkaip forma ir rankom darant nebloga išeina tfu tfu tfu, kad čia neprisišnekėt dabar, nes gi drožiu dabar mėsą pjaustyt, tešlą daryt ir raudot nuo svogūnų.... biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 03 14, 10:35)
ai man kažkaip forma ir rankom darant nebloga išeina tfu tfu tfu, kad čia neprisišnekėt dabar, nes gi drožiu dabar mėsą pjaustyt, tešlą daryt ir raudot nuo svogūnų.... biggrin.gif thumbup.gif

parasyk kaip sekesi smile.gif smalsu biski... O formoas as nusipirkus baisiai patogu, ten visas rinkinys pradedant cebureku forma, kibinu, kalediniu ausyciu, ir baigiant koldunu formelem geras dalykas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau ir as lekiu kibinu daryt laugh.gif
Tarptautine kibinu diena laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Atize @ 2004 03 14, 11:14)
parasyk kaip sekesi smile.gif smalsu biski... O formoas as nusipirkus baisiai patogu, ten visas rinkinys pradedant cebureku forma, kibinu, kalediniu ausyciu, ir baigiant koldunu formelem geras dalykas thumbup.gif thumbup.gif

va jei žinočiau kur tų formų ieškot, tai turbūt būtinai nusipirkčiau, nes aš va kibinus mėgstu, koldūnus darau tik naminius, ne pirktinių beee nemėgstu, vyras pas mane čeburiekų profas (vėliau nusiųsiu pas tave į čeburiekų skyrelį, kad parašytų, kai jis juos daro, nes aš į tą gamybą nosies nekišu biggrin.gif) Gal pameni, kus jas pirkai?
Mano kibinai jau orkaitėj biggrin.gif Bet kaip parašei, kad 24 maždaug gaunasi, tai pas mane tip top 24 ir išėjo laugh.gif O mėsos suėjo 300 g kiaulienos ir 300 g avienos smile.gif
Atsakyti
Nu niam niam kaip skanu gavosi rolleyes.gif rolleyes.gif Į tuos 600 g mėsos susmulkinau tokius vidutinius, gal kiek didesnius 5 svogūnus.

Forma, aišku, ne gražuolė doh.gif Bet svarbu valgoma ir netgi labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 03 14, 12:04)
va jei žinočiau kur tų formų ieškot, tai turbūt būtinai nusipirkčiau, nes aš va kibinus mėgstu, koldūnus darau tik naminius, ne pirktinių beee nemėgstu, vyras pas mane čeburiekų profas (vėliau nusiųsiu pas tave į čeburiekų skyrelį, kad parašytų, kai jis juos daro, nes aš į tą gamybą nosies nekišu biggrin.gif) Gal pameni, kus jas pirkai?
Mano kibinai jau orkaitėj biggrin.gif Bet kaip parašei, kad 24 maždaug gaunasi, tai pas mane tip top 24 ir išėjo  laugh.gif O mėsos suėjo 300 g kiaulienos ir 300 g avienos  smile.gif

Pas mane yra "Patty Quadrio" firmos kiek pamenu juos anksciau per TV-Shop parduotuve reklamavo ir kainavo apie 100 Lt (absurdas kazkoks). Oas atrodo pirkau turguj tik nepamenu jau kiokiam ir mankainavo 30 Lt (nes pirkau tai seniai pries kokius 3 metus). Bet maciau kad tokius ir dabar pardavineja, na turguj tikrai maciau kainos tai nzn kiek kainuoja. Bet pasidairyk tikrai rasi tokioj zalio dezutej o dazniausiai turginiai dar reklamuoja kaip galima naminius koldunus daryt ir kokie jie navarotni laugh.gif laugh.gif . Bent jau man tas tai istrigo kad teslos prisidares ir gariunuose tar iejimu stovi ir rodo kaip greitai koldunas gali pasidaryt laugh.gif
P.S. Tik zinokit ir su ta forma ne is pirmo kart pavyksta padaryt, na bent jau man prie jos reik priprast nes neigudusiam tai atrodys kad be reikalo ja tik pirkau rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atize: 14 kovo 2004 - 13:10
Laiva...... jegovi kibinai thumbup.gif
Ir forma.... nikad taip neisminkyciau g.gif Varysiu i turgu tu formu ieskot...
Nors pradziai pasidarysiu belen-kokios formos... mat juos sunys... nes labai uzsimaniau pacio skonio.... mmmm... rolleyes.gif

Ech.... "plakali nashy taliji" (rusiskai tongue.gif )......
Atsakyti
nu jau man seile varva... reiks ir man pabandyti...
bo kakzkaip i Trakus tolokai biggrin.gif
Atsakyti
Taigi jau ir mes pavalgem, o nuotrauka irgi prisegsiu, nes tokia ideja kilo dar nemacius, kad Laiva prisege rolleyes.gif Tik tavo, Laiva, labai grazus, o as tai pati minkiau ir va kas gavosi, bet labai jau skanus essen.gif Receptas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti