Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(Frekė @ 2009 01 07, 15:50)
dabar bijau kad busiu i mesa per daug svogunu pridejusi.....  unsure.gif

aš ir bijojau, bet kai iškepė, pastebėjau, kad tikrai per mažai svogūnų buvo, vos matės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 01 09, 10:41)
aš ir bijojau, bet kai iškepė, pastebėjau, kad tikrai per mažai svogūnų buvo, vos matės biggrin.gif

vat ir man doh.gif galvojau privariau daug bet kaip iskepe pagalvojau kad daugiau galejau dar ideti ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
viena mamka man patarė į mėsą cukinijos kiek patarkuot, sako būna sultingesnė. gal kas bandėt g.gif
Atsakyti
šiandien jau trečia kartą kepiau kibinus pagal youtube.com ir kaip visada gavosi tiesiog nuostabūs thumbup.gif: ir kadangi man laaaabai patinka su obuoliais įdaryti visokie kepiniai tai vieną kibiną įdariau pjaustytu obuoliuku apibarstytu cinamonu ir cukrumi biggrin.gif na gavosi žinokit thumbup.gif: thumbup.gif: thumbup.gif: butainai kitą kartą kepsiu puse ant pusės cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sinta: 09 sausio 2009 - 19:47
QUOTE(sinta @ 2009 01 09, 19:46)
šiandien jau trečia kartą kepiau kibinus pagal youtube.com ir kaip visada gavosi tiesiog nuostabūs thumbup.gif:  ir kadangi man laaaabai patinka su obuoliais įdaryti visokie kepiniai tai vieną kibiną įdariau pjaustytu obuoliuku apibarstytu cinamonu ir cukrumi biggrin.gif  na gavosi žinokit  thumbup.gifthumbup.gifthumbup.gif: butainai kitą kartą kepsiu puse ant pusės  cool.gif

einu ir aš pameginsiu padaryti kibinus, tik darysiu su faršu, tikiuosi irgi gausis g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 09, 20:35)
einu ir aš pameginsiu padaryti kibinus, tik darysiu su faršu, tikiuosi irgi gausis g.gif  blush2.gif


as visados su farsu darau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 01 09, 22:08)
as visados su farsu darau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

na pašoviau, bus matyti kas ten man gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 12 11, 12:36)
kiekviena seimininke savaip daro, bet as kai ziurejau laida apie karaimus tai jie dare su sviestine rolleyes.gif  ir kapota mesyte is avytes...


Į tą tikrą mielinę irgi dedama sviesto rolleyes.gif
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 01 05, 16:07)


tai taip ir nieks nepasakys, ką įviniopt į kibinų tešlą dar galima?? be kopūstų..

Į šitokią tešlą dar skanu kaip įdarą dėti pievagrybius su svogūnais.

Dar kažkas klausė apie tešlos likučius, tai parastai supjaustau rėželiais, aptepu kiaušiniu, pabarstau druska ir kmynais..niam su alučiu biggrin.gif
Atsakyti
katik ištraukiau iš orkaitės, o jau skanumėlis bigsmile.gif essen.gif
Atsakyti
kaip manot, jei tešlą daryčiau iš kefyro (vietoj grietinės)?
ar pavyktų kas nors?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2009 01 11, 19:54)
kaip manot, jei tešlą daryčiau iš kefyro (vietoj  grietinės)?
ar pavyktų kas nors??  unsure.gif


tinka ir kefyras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 01 12, 00:37)
tinka ir kefyras  mirksiukas.gif

schmoll.gif nemanau,cia turi buti riebi grietine,su kefyru gal ir gausis,bet del skonio negarantuociau g.gif
Atsakyti