Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(benux @ 2009 01 05, 14:39)
bandysiu ir aš šiandien kepti pagal šį receptą, tik vietoj pjaustytos mėsos, dėsiu faršą ax.gif

Siūlyčiau nepatingėt ir žiūrint kokį filmą papajaustyt mėsytę. mirksiukas.gif Daug geresnis skonis ax.gif

tai taip ir nieks nepasakys, ką įviniopt į kibinų tešlą dar galima?? be kopūstų..
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2009 01 05, 12:16)
Ilgai ieškojau gero kibinų recepto ...
Dabar kai vieną pabandžiau  thumbup.gif , kitų net nežiūriu...
Tai superinis receptas ir nieko sudėtingo  mirksiukas.gif . O jau skanumėlis.
Anksčiau kviesdavausi  svečius cepelinus valgyti, dabar mano svečiai kviečiami valgyti kibinus ir namo išeidami dar recepto paprašo  lotuliukas.gif
Štai receptas su vaizdu :
http://www.youtube.c...h?v=907A1RJMdu4

Papildyta:

Žiūriu čia jau daug kas kibinus gamina pagal šį receptą ir visi patenkinti



Dariau kibinus vakar pagal si recepta! Skanus gavosi niam niam! Darysiu juos dazniau, nes tiko ir suaugusiems ir vaikams!
Atsakyti
Aš irgi dariau pagal tą receptą iš YuoTube. Liuks. thumbup.gif Tik baisiai daug.
Teko kviestis brolį kad pusę pasiimtų smile.gif

Atsakyti
QUOTE(cibute2 @ 2009 01 05, 16:29)
Dariau kibinus vakar pagal si recepta! Skanus gavosi niam niam! Darysiu juos dazniau, nes tiko ir suaugusiems ir vaikams!

iskilo klausimas ten parodyta grietines indelis 400g o raso 200g. kiek dejot? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 01 07, 09:38)
iskilo klausimas ten parodyta grietines indelis 400g o raso 200g. kiek dejot? ax.gif  g.gif

Taigi labai aiskiai kelis kartu parasyta, kad 200g.
Atsakyti
vakar kepiau pagal *Aušrė* pateiktą receptą.
gavos puikūs thumbup.gif thumbup.gif ir taip greit tešla padaroma, svarbiausia labai paprasta thumbup.gif
dariau iš pusės normos - gavos 18 didelių kibinų biggrin.gif
Atsakyti
is to filmuko nesupratau vieno dalyko. Tesla kociojama be jokiu miltu ir nelimpa??? Filmuke miltu nesimato...
Atsakyti
nelimpa. jau orkaiteje dalis. kociojau tai niekas nelipo.... dabar bijau kad busiu i mesa per daug svogunu pridejusi..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2009 01 07, 11:48)
Taigi labai aiskiai kelis kartu parasyta, kad 200g.

aciu 4u.gif puikiai maciau kad parasyta bet visdelto suabejojau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2009 01 05, 12:16)
Ilgai ieškojau gero kibinų recepto ...
Dabar kai vieną pabandžiau  thumbup.gif , kitų net nežiūriu...
Tai superinis receptas ir nieko sudėtingo  mirksiukas.gif . O jau skanumėlis.
Anksčiau kviesdavausi  svečius cepelinus valgyti, dabar mano svečiai kviečiami valgyti kibinus ir namo išeidami dar recepto paprašo  lotuliukas.gif
Štai receptas su vaizdu :
http://www.youtube.c...h?v=907A1RJMdu4

Papildyta:

Žiūriu čia jau daug kas kibinus gamina pagal šį receptą ir visi patenkinti

NU MERGINOS REIK MAN I SIENA BRUKSNI BREZT lotuliukas.gif KATIK IR AS PADARIAU KIBINUS IS SIO RECEPTUKO bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif NEMEGSTU AS IS TESLOS NIEKO DARYT doh.gif BET FAIN GAVOSI,IR VISAI NIEKO NEPAVARGAU lotuliukas.gif lotuliukas.gif JEI SKANU BUS TIKIUOS NE PASKUTINI KARTA.....BET JAU SAVIMI LABAI DIDZIUOJUOS lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif ....NU CIA JUS IKVEPIAT DARYT SU TOKIOM NUOTRAUKOM IR PASISAKYMAIS.....ACIU JUM thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi mergytės, ir aš ką tik iškepiau kibinų pagal youtube receptuką - niam niam gavosi, tikrai thumbup.gif ir dar išviriau skanų sultinį - mažoji prisivalgė ir nulūžo mirksiukas.gif ir MB laaabai skaniai sukirto. Tik va virtuvė po mūsų šeimininkavimo buvo kaip po karo (gerai tėvelis viso to nematė, nes būtų šokas ) blush2.gif
Atsakyti
nerealus kibinai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif prisivalgem skaniai wub.gif ax.gif o greitai darosi na zodziu super 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti