Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(gielux @ 2008 12 10, 21:40)
drinks_cheers.gif

schmoll.gif
Galiu garantuot, iš patikimų šaltinių žinau  biggrin.gif Bet man skaniau sviestinė  blush2.gif
Kam įdomu palyginti, senoji Kibininė Trakuose kepa iš sviestinės, o vat už jos stovi toks žalias namukas, ten tik pastatytas stendukas būdavo, kad Kibinai. Tai vat pas juos būdavo tikrieji, bet čia pernai ar užpernai pirkau, tai nebežinau ar jie bekepa.


kiekviena seimininke savaip daro, bet as kai ziurejau laida apie karaimus tai jie dare su sviestine rolleyes.gif ir kapota mesyte is avytes...
Atsakyti
radot dėl ko tokias audringas diskusijas varinėt biggrin.gif juk kiek šeimininkių, tiek teisybių mirksiukas.gif net ir cepelinus ar kugelį kiekviena savaip gamina, tai kuris tas "tikrasis" receptas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 12 11, 12:36)
kiekviena seimininke savaip daro, bet as kai ziurejau laida apie karaimus tai jie dare su sviestine rolleyes.gif  ir kapota mesyte is avytes...

Na tai, kad ir tam puslapysu vaizdine medžiaga apie sviestinius parašyta, kad ''netikri''.Kam įdomu O šiap aš ne žiūrėjau, o tiesiai iš patikimų šaltinių žinau (giminėj turiu karajimų) mirksiukas.gif . Ten net visa istorija yra apie tą receptą, bet tingiu rašinėt doh.gif
Bet sakau, man pačiai sviestiniai skaniau, todėl juos ir darau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2008 12 11, 12:54)
radot dėl ko tokias audringas diskusijas varinėt biggrin.gif juk kiek šeimininkių, tiek teisybių mirksiukas.gif net ir cepelinus ar kugelį kiekviena savaip gamina, tai kuris tas "tikrasis" receptas bigsmile.gif

Aš tik apšviečiu, kam įdomu, kam ne, sorry 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 11 gruodžio 2008 - 23:32
user posted image
user posted image
receptas is video vaizdelio smile.gif
tik ne margarinas , o sviestas,
ne paprasti miltai, o tartum dar labiau susmulkinti manai biggrin.gif Malsenos ekstra, iprasto rupumo.
Atsakyti
Karaimu kibinai,juos pagaminti nera sudetinga,svarbiausia kruopstumas iratidumas,
Teslai:
500g. miltu,
250 kepiniu margarino,
100ml.30% riebumo grietines,
100g."Provanso" majonezo,
Aptepti:
kiausinis,
Idarui:
500g. mesos,
300g. pievagrybiu,
saukstas aliejaus,
200g.svogunu,
pipiru maltu,
druskos,
Svarbu.
Lipdydami kibinus stenkites,kad neliktu plysiu-tada neistekes viduje susidariusios sultys ir pyrageliai neprilips prie skardos,be to,jie bus sultingesni ir skanesni.

Miltusnusijokite i dubeni,margarina tarkuokite stambia trintuve,vis permaisydami su miltais,kad nesusoktu i viena gumula.
Tada sukreskite grietine,majoneza ir uzminkykite tesla.
Tesla palaikykite saldytuve 1val.[ja galima uzminkyti is vakaro,tuomet reikia suvynioti i maistine plevele}
Idarui mesa supjaustykite mazais kubeliais arba sumalkite per reta sieteli.
Psudykite.
Pabarstykite pipirais.
Pievagrybius supjaustykite nedideliais gabaliukais[kubeliais,skiltelemis}ir pakepinkite su aliejumi,kol isgaruos skystis.
Atvesinkite.
Svogunus supjaustykite smulkiai.
Visus idaro komponentus sumaisykite
Tesla padalykite i 12 lygiu gabaleliu ir suvoliokite rutuliukus.
Tuomet kocelu iskociokite i apvalius paplotelius.
Iskociokite paplotelius issideliokite ant stalo,i visus dekite po lygiai idaro.
Formuokite ,is pradziu uzlenkite krastelius ir spausdami pirstais juos sulipdykite.
Galiausiai susukite krasteli virvele.
Aptepkite juos kiausinio plakiniu ir kepkite30- 40min.iki 180.C Ikaitintoje orkaiteje.
Uz tai ,kad ismokau esu dekinga vienai karaimei.
Atsakyti
Man patys skaniausi kibinai, kuriuos dariau, tai iš šių ingridientų: 1 kg miltų, 3 kiaušinių, 250 gr sviesto, 250 gr grietinės, na ir įdaras, visoms žinomas, dažniausiai iš 1 kg faršo, kurį ruošiant, dar pilu apie 2 stiklines vandens, mat mano vyrui patinka, kai bėga sultys. O vieną kartą, t.y. per Kalėdas biggrin.gif , iš žioplumo pamiršau įdėti į tešlą kiaušinių, tai galiu pasakyti, kad kibinai gavosi dar skanesni, tirpo burnoj wub.gif
Atsakyti
ir as kepiau pagal recepta is video vaizdelio drinks_cheers.gif
Gavosi Puikiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kai tokiu skanumynu prisiziuri, tai visom dietom sakes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 01 03, 17:28)
O vieną kartą, t.y. per Kalėdas  biggrin.gif , iš žioplumo pamiršau įdėti į tešlą kiaušinių, tai galiu pasakyti, kad kibinai gavosi dar skanesni, tirpo burnoj  wub.gif

Tik dabar perskaičiau, supratau, kad ir aš pamiršau faršan kiaušinį įmušt lotuliukas.gif


book.gif frusty.gif
Bet esmė ta, kad liko kibinų tešlos.. Sakykit, gal žinot kaip ją panaudot, ką dar išsikept??
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2009 01 03, 16:33)
ir as kepiau pagal recepta is video vaizdelio  drinks_cheers.gif
Gavosi Puikiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ilgai ieškojau gero kibinų recepto ...
Dabar kai vieną pabandžiau thumbup.gif , kitų net nežiūriu...
Tai superinis receptas ir nieko sudėtingo mirksiukas.gif . O jau skanumėlis.
Anksčiau kviesdavausi svečius cepelinus valgyti, dabar mano svečiai kviečiami valgyti kibinus ir namo išeidami dar recepto paprašo lotuliukas.gif
Štai receptas su vaizdu :
http://www.youtube.c...h?v=907A1RJMdu4

Papildyta:
QUOTE(Delight @ 2008 11 04, 08:35)
Dariau pagal šitą receptą-pavyzdį    thumbup.gif gavosi

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html

Žiūriu čia jau daug kas kibinus gamina pagal šį receptą ir visi patenkinti
Atsakyti
bandysiu ir aš šiandien kepti pagal šį receptą, tik vietoj pjaustytos mėsos, dėsiu faršą ax.gif
Atsakyti

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html
*
Vakar ir aš dariau pagal šį receptą... superiniai kibinai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stazyte: 05 sausio 2009 - 15:52