Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(laiva @ 2008 11 06, 10:27)
Mano praktikoj istezimas pasitaike del sviesto/margarino pakeitimo. Visad kepu su vilniaus margarinu ir kibinai, kaip kibinai buna. Viena karta drauge produktus supirkinejo, nupirko sava nuoziura margarino kepiniams. Nugi logiskai mastant, kas galetu tikt labiau, nei kepiniu margarinas kepiniams. Bet gavosi tai blynai su mesos kalneliais, nors orkaiten tai tikrai kibinus dejom biggrin.gif

Dariau su smetonisku sviestu. Ir gal tik sutapimas, bet si naktis be miego, akmenliges priepuoliukas nakti aplanke. Uzvalgiau ir po kurio laiko taip negera pasidare, tas riebumas gniuzulu stovejo sad.gif siandien geriu tik arbatyte ir dziuveselius grauziu. Kibinu vargu ar greit benoresiu smile.gif Nors seiminyksciams nieko, sake per riebu (nors dariau su kalakutiena), bet valge, pakartot neprase tik hihihi.gif
Atsakyti
Geriausias yra kibinams margarinas EVE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 11 05, 12:29)
O patys tikrieji ne iš avienos daromi?


taip 4u.gif bet man avyte smirda schmoll.gif man kiaulyte pas tas mirksiukas.gif bet nuo to tie pateiktieji su vistyte nepraranda savo grozio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doovka: 06 lapkričio 2008 - 12:49
QUOTE(Muske @ 2008 11 06, 10:44)
Dariau su smetonisku sviestu. Ir gal tik sutapimas, bet si naktis be miego, akmenliges priepuoliukas nakti aplanke. Uzvalgiau ir po kurio laiko taip negera pasidare, tas riebumas gniuzulu stovejo sad.gif siandien geriu tik arbatyte ir dziuveselius grauziu. Kibinu vargu ar greit benoresiu smile.gif Nors seiminyksciams nieko, sake per riebu (nors dariau su kalakutiena), bet valge, pakartot neprase tik hihihi.gif

Uch, tokia gera iniciatyva, taip liudnai baigiasi. 4u.gif imk, i sveikata stipria stipria.
Tesla ju, aisku, toli grazu ne is "kuduju" doh.gif . Bet miltu kiekis man neutralizuoja riebumo skoni. Miltu ten reikia tikrai zymiai daugiau, nei recepte parasyta. Teko kept pamirsus nusipirkt nauja pakeli miltu. Sudejau kiek buvo, tesla pusetina, kociojosi normaliai, bet valgant jau toks riebumas burnoj buvo, kad schmoll.gif Pakartot irgi nesiryzau biggrin.gif

Beje, vakar skaiciau delfyje, kad naujai atidaromam prekybos centre Panorama bus senoji Traku kibinine, tai megstantiems vilnieciams nebereiks toli lakstyt. Tik paskutiniu metu mieliau atvargstu ir issikepu, negu nuvaziuoju pasigrozet Trakais. Man kibinai persudomi ten. As megstu suriai, na bet ne druska su mesa, o atvirksciai.
Atsakyti
dariaus pagal ta recepta kur su vaizdine medziaga pateiktas smile.gif
super super super 4u.gif kaip Trakuose gavosi smile.gif pati nesitikejau tikrai tokio rezultato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2008 11 24, 13:01)
dariaus pagal ta recepta kur su vaizdine medziaga pateiktas smile.gif
super super super  4u.gif kaip Trakuose gavosi smile.gif pati nesitikejau tikrai tokio rezultato smile.gif

Tikrai aš ir šituos visad darau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Super skonis thumbup.gif
Atsakyti
as skaiciau,kad tikrieji kibinai yra daromi is mielines teslos.
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2008 11 30, 21:09)
as skaiciau,kad tikrieji kibinai yra daromi is mielines teslos.


nu kad nelabai man atrodo, nors kaip sakant kiek seimininkiu tiek ir receptu...
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2008 11 30, 23:09)
as skaiciau,kad tikrieji kibinai yra daromi is mielines teslos.

sviestine tesla "tikroji" smile.gif 4u.gif
Atsakyti
super skanūs kibinai išbandžiau ir aš biggrin.gif
Atsakyti
Tie kibinai, kur pagal filmuką-super super sklanūs, net aš, visai nekepėja, sugebu iškepti.Man tik gaunasi ilgesnis kepimo laikas. Kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2008 11 30, 22:09)
as skaiciau,kad tikrieji kibinai yra daromi is mielines teslos.


drinks_cheers.gif
QUOTE(jovitae @ 2008 12 02, 21:46)
sviestine tesla "tikroji" smile.gif  4u.gif

schmoll.gif
Galiu garantuot, iš patikimų šaltinių žinau biggrin.gif Bet man skaniau sviestinė blush2.gif
Kam įdomu palyginti, senoji Kibininė Trakuose kepa iš sviestinės, o vat už jos stovi toks žalias namukas, ten tik pastatytas stendukas būdavo, kad Kibinai. Tai vat pas juos būdavo tikrieji, bet čia pernai ar užpernai pirkau, tai nebežinau ar jie bekepa.
Atsakyti