Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

jau koks kibinų užraitojimas elegantiškas thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginosm kaip sakoma SOS.. nelabai turiu laiko skaityti visa tema.. ar galima tiksliai suzinoti kaip ten ta tesla padaryti? kocioti ar kaip? viska sumaisai ir kas tada?
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2008 11 04, 10:28)
sveikos merginosm kaip sakoma SOS.. nelabai turiu laiko skaityti visa tema.. ar galima tiksliai suzinoti kaip ten ta tesla padaryti? kocioti ar kaip? viska sumaisai ir kas tada?



Dariau pagal šitą receptą-pavyzdį thumbup.gif gavosi

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html
Atsakyti
QUOTE(Delight @ 2008 11 04, 08:35)
Dariau pagal šitą receptą-pavyzdį    thumbup.gif gavosi

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html


Pagal šitą tai nepagamintų tik neturintis rankų. Super lengvas darymas, gaunasi super skani tešla essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Delight @ 2008 11 04, 09:35)
Dariau pagal šitą receptą-pavyzdį    thumbup.gif gavosi

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html



gaila, kad darbe neleidzia paziureti filmuko... o po to kaip ten iskocioji ir susipjaustai norimo dydzio porcijas?
Atsakyti
Darom taip:
1. Išsipilam į dubenį visą kg miltų vienu kartu. Visą!
2. Į miltus įberiam druskos ir sudedam gabalais supjaustytą margariną (kad lengviau būtų)
3. Su rankom išgniaužom miltus ir margariną, kol jis pasiskirsto tolygiai po miltus - gaunasi tokios kaip kruopos
4. Tada mušam į miltus 3 kiaušinius ir vieną baltymą. Trynį pasidedam atskirai - su juo aptepsim kibinus
5. Pilam grietinę
6. Minkom tešlą
7. Suminkytą tešlą kišam į šaldytuvą, per tą laiką pasiruošiam įdarą
8. Traukiam tešlą iš šaldytuvo ir pasidalinam į 30 daugmaž vienodo dydžio rutuliukų
9. Iš kiek vieno rutuliuko pakočiojus darom kibiną
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eiven @ 2008 11 05, 11:39)
Darom taip:
1. Išsipilam į dubenį visą kg miltų vienu kartu. Visą!
2. Į miltus įberiam druskos ir sudedam gabalais supjaustytą margariną (kad lengviau būtų)
3. Su rankom išgniaužom miltus ir margariną, kol jis pasiskirsto tolygiai po miltus - gaunasi tokios kaip kruopos
4. Tada mušam į miltus 3 kiaušinius ir vieną baltymą. Trynį pasidedam atskirai - su juo aptepsim kibinus
5. Pilam grietinę
6. Minkom tešlą
7. Suminkytą tešlą kišam į šaldytuvą, per tą laiką pasiruošiam įdarą
8. Traukiam tešlą iš šaldytuvo ir pasidalinam į 30 daugmaž vienodo dydžio rutuliukų
9. Iš kiek vieno rutuliuko pakočiojus darom kibiną
mirksiukas.gif


aciu uz issamu paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2008 10 30, 21:25)
]


jau grozis........ 4u.gif
QUOTE(doovka @ 2008 10 31, 00:28)
nebijokit ir tikrai bandykit pagal ta recepta vaizdini, as irgi dariau  pirma karta labai pavyko skanus thumbup.gif
ericka - labai graziai uzvyniojai 4u.gif , bet man tokios makaliuzes kaip su vistiena ir grybeliais jau nekibinai , man turi but tik su kapota mesyte kiaulytes...

ir man taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 10 31, 00:28)
nebijokit ir tikrai bandykit pagal ta recepta vaizdini, as irgi dariau  pirma karta labai pavyko skanus thumbup.gif
ericka - labai graziai uzvyniojai 4u.gif , bet man tokios makaliuzes kaip su vistiena ir grybeliais jau nekibinai , man turi but tik su kapota mesyte kiaulytes...


O patys tikrieji ne iš avienos daromi?
Atsakyti
butinai pabandysiu pagaminti pagal ta vaizdine medziaga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2004 03 08, 17:03)
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu


Kepa mano kibinai pagal sita recepta smile.gif kvepia skaniai, bet istezo, neliko kibiniskosusukimo unsure.gif tikiuos skonis bus geras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2008 11 05, 20:08)
Kepa mano kibinai pagal sita recepta smile.gif kvepia skaniai, bet istezo, neliko kibiniskosusukimo  unsure.gif tikiuos skonis bus geras  mirksiukas.gif

Mano praktikoj istezimas pasitaike del sviesto/margarino pakeitimo. Visad kepu su vilniaus margarinu ir kibinai, kaip kibinai buna. Viena karta drauge produktus supirkinejo, nupirko sava nuoziura margarino kepiniams. Nugi logiskai mastant, kas galetu tikt labiau, nei kepiniu margarinas kepiniams. Bet gavosi tai blynai su mesos kalneliais, nors orkaiten tai tikrai kibinus dejom biggrin.gif
Atsakyti