Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Nu šįkart dėjau daugiau sviesto- ir gavosi skanesni, bet už tai ne tokie gražūs- su celiulitu tokie lotuliukas.gif O anąkart dariau su daugiau miltų- ir lygūs gavosi tada, ir pynelės neaptirpo, neprarado formos. Dėjau pjaustytą smulkiai kiaulieną- pamarinavau prieš tai- ir vandens pyliau, ir kefyro- nu nieko lygtai- bet galėtų viduje sulčių daugiau būti- bet suvalgiau tik vieną kol kas, tai gal kiti šlapesni- nes iš kitų lyg skystis bėga paspaudus...

O dar pastebėjau vieną dalyką- iš tešlos likučių padariau tokių ala šližikų- ir kokia faina konsistencija gavosi - tokie trapūs trapūs- tirpstantys burnoje bigsmile.gif - tik vat sudeginau iki juodumo, nes užsimiršau- tai tas juodas degėsis skonį gadino , tai skonio nežinau, kokio būtų- bet jei nesudeginti, tai jaučiu super šližikai būtų- bandysiu juos daryti iš tos tešlos šiemet- tik dėl pasninko reiks naudoti gal ne sviestą, o margariną (juk jis lyg ir neturi gyvulinės kilmės riebalų g.gif )- tik vat be grietinės nežinia ar išeitų tokie trapūs- nu net merkti į skystį nereiktų- ištirptų vos įsidėjus burnon- visada svajojau apie tokius šližikus thumbup.gif
Atsakyti
As siandien vel kepu kibinus pagal anytos recepta, receptas 30 psl. Tik tikiuosi kad iskeps, nes tokie didoki... doh.gif gavosi 12 kibinu, kaip ir praeita karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 11 spalio 2008 - 11:00
Mano kibinai

user posted image
Atsakyti
Tikrai žiauriai jau norėčiau tų kibinų....Jaučiu-teks pasiryžti pasigaminti....
Atsakyti
Idaro alternatyva vegetarems ir ne tik: kopustu idaras. labai skanu buvo. burokine tarka sutarkuotus kopustus, morka pakepinti kartu su svogunu. prieskoniai: pipirai, druska, tinka kmynai. ideti sviesto, ipilti balto vyno.patroskinti.
Atsakyti
na aš vakar irgi kibinų prikepiau ax.gif
buvo trys skirtingi įdarai - mėsytė, grybai ir morkos-svogūnai (man asmeniškai labiausiai patiko morkos svogūnai biggrin.gif )

tai štai čia rezultatas 4u.gif (tik MB kitam kartui pageidavo didesnių hihihi.gif )

user posted image

o kibinų tešlos receptas iš šios temos (kažkas buvo įdėjęs receptą su alumi, tai jis man paprasčiausias, ir tikrai skanus. Tik iškepus jie labai traškūs, gal norėtūsi minštesnių, tačiau šiandien pašildžius jie jau minkštučiai)

Atsakyti
Gal kartais galima naudoti parduotuvėj pirktą šaldytą sluoksniuotą bemielę tešlą kibinams? ax.gif
Taip norisi kibinų, o visų produktų tešlai šiandien neturiu, ale turiu tą šaldytą... bigsmile.gif Gal tiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasmania @ 2008 10 20, 13:23)
Gal kartais galima naudoti parduotuvėj pirktą šaldytą sluoksniuotą bemielę tešlą kibinams? ax.gif
Taip norisi kibinų, o visų produktų tešlai šiandien neturiu, ale turiu tą šaldytą... bigsmile.gif Gal tiktų? g.gif

manau, kad gausis ne visai kibinai, nes sluoksniuota tešla bus per trapi, juk ji plonais sluoksniukais kaip popierius būna kai iškepa. Kibinams iš pirktinių gal tiktų kitokia, neprisimenu kaip ji vadinais, tačiau būdavo tokia gabalais parduodama riebi a'la trupininė tešla, seniai bemačiau, nebežinau ar tokios dabar būna...
Atsakyti
Na , kepiau ir as kibinus pagal recepta "Kibinai vaizdziai". nu liuks kokie skanus, o kita diena pasildyti dar skanesni thumbup.gif
prasom naktipieciams mirksiukas.gif
user posted image
idaras: vistiena pjaustyta gabaliukais, raudonikiai, morkyte, svoguniukai. viskas pakepinta. dar ideta 50g. tirpdyto sviesto pris darant kibinus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Ericka): 30 spalio 2008 - 21:55
QUOTE((Ericka) @ 2008 10 30, 21:25)
Na , kepiau ir as kibinus

vau,koks grožis wub.gif skonis ir puikus bigsmile.gif vis žadu ir aš daryti kibinus,bet bijau,kad gali nepavykti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,ojau grazus,dailuciai, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2008 10 30, 21:46)
vau,koks grožis wub.gif skonis ir puikus  bigsmile.gif vis žadu ir aš daryti kibinus,bet bijau,kad gali nepavykti ax.gif  blush2.gif


nebijokit ir tikrai bandykit pagal ta recepta vaizdini, as irgi dariau pirma karta labai pavyko skanus thumbup.gif


ericka - labai graziai uzvyniojai 4u.gif , bet man tokios makaliuzes kaip su vistiena ir grybeliais jau nekibinai , man turi but tik su kapota mesyte kiaulytes...
Atsakyti