Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Niam niam niam thumbup.gif
Atsakyti
siandien kepiau kibinus pagal Atize recepta. Kibinai gavosi skanus, tik kazkodel kepant visas suraitymas dingo g.gif .Itariu kazka ne taip padariau ax.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2008 06 21, 10:16)


thumbup.gif net pati užsimaniau pasižiūrėjus, reiks kuria diena išbandyti bigsmile.gif niekada pati nedariau kibinų rolleyes.gif
Atsakyti
vakar pietums kepiau pagal KUTVELOS smile.gif nurodyta nuoroda . labai saknus isejo tik dariau is puses normos ir tai pilna skarda isejo.
o stai mano sedevras biggrin.gif
user posted image
skanaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 07 20, 10:00)
vakar pietums kepiau pagal KUTVELOS  smile.gif nurodyta nuoroda . labai saknus isejo tik dariau is puses normos ir tai pilna skarda isejo.
o stai mano sedevras  biggrin.gif
user posted image
skanaus  thumbup.gif


skaniai atrodo,tikrai reiks iš pusės kiekio gamint,nes šeimyna nėra didelė ax.gif
Atsakyti
Skanumėlis tie kibinai thumbup.gif Man kažkaip nesigaudavo tie "užraitymai", tai įsigudrinau ir nusipirkau plastmasinę formą kibinam daryt tongue.gif Dabar jau gaunasi visi vienodo dydžio ir toookie gražučiai, gaila, kad neturiu fotkės parodyt...
Atsakyti
sveikos, nesenia buvom trakuose, tai man nerealiai patiko kibinai su varške ir špinatais smile.gif tai eina sau kaip svajoju pati tokių išsikepti, tik dar nežinau kaip įdarą darysiu, gal kas bandėt? Beto dar patiko su grybais. Galvoju, gal dar būtų skanu su varške ir kmynais smile.gif na o jūsų darbštuolės kibinai labai skaniai atrodo smile.gif
Atsakyti
parašysiu dar vieną kibinų tešlos receptą, kibinai fantastiški ax.gif
reikės:
200g sviesto (tikro sviesto, aš pirkau dvaro )
indelio mažo tikros grietinės (pirkau ir dvaro)
3,5 stiklinių miltų
2 kiaušinių
druskos pagal skonį
sviestą sutarkuojam, sudedam miltus ir viska suminkom, tada dedam grietinę ir kiaušinius, viską suminkom ir dedam 1 val. į šaldytuvą, bet ne į kamerą, ir toliau jau žinot ką daryt lotuliukas.gif
na o įdarą patariu ir kitoms kad geriausia dėt ne faršą o pjaustytą mėsytę, tada labai skanus įdaras gaunas. aš dariau su kailienos sprandine, įdėjau daug svogūnų, sviesto bulijono kubelį ir priskonių. gavosi labai skanūs. Pabandykit thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, as ir karts nuo karto issikepu kibinu, o kad skystimas neisbegtu pabandykit sakute pries kepant pabadyt ir ora isleist, tada skystimelis lieka viduje ax.gif
Akrila, o kur ta formele pirkai? as kazkaip ieskojau bet neradau.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2008 06 21, 09:16)


Super receptas, tiksliau, jo pateikimas, nes recepto dar neisbandziau.

Norėjau paklausti, ką geriau pilti į įdarą, nes vienos pila vandenį, kitos grietinėlę ar kefyrą? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 07 24, 18:06)
[size=1][/size]

Super receptas, tiksliau, jo pateikimas, nes recepto dar neisbandziau.

Norėjau paklausti, ką geriau pilti į įdarą, nes vienos pila vandenį, kitos grietinėlę ar kefyrą? Ačiū.

kiek pati bandziau tai kefyra pilk skaniau gausis
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 07 24, 17:06)
[size=1][/size]

Super receptas, tiksliau, jo pateikimas, nes recepto dar neisbandziau.

Norėjau paklausti, ką geriau pilti į įdarą, nes vienos pila vandenį, kitos grietinėlę ar kefyrą? Ačiū.

aš pilu bulijono ir sviesto įdedu, man labai skanu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti