Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

O as dabar darau tik mini kibinus. labai praktiska tada i darba nestis wub.gif
user posted image
Atsakyti
kaip skanu kibinai,reiks kada išsikept ax.gif
Atsakyti
O negalima šaldytos tešlos naudoti?? Jei galima, tai kokią konkrečiai? Nes nemoku aš gamintis tešlos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 21 balandžio 2008 - 10:13
QUOTE(Zitlali @ 2008 04 21, 11:04)
O negalima šaldytos tešlos naudoti?? Jei glaimakokią konkrečiai? Nes nemoku aš gamintis tešlos..

gal trapi tešla kur būna šaldyta šiek tiek į tą pusę g.gif juk ir kibinams sviestinė tešla, o trapi tešla taip pat sviesto pagrindu gaminama g.gif
bet kibinų tešla tikrai nesudėtinga - nei čia mielių reikia, nei kildinti, žodžiu tik sumaišyti nurodytus produktus, pabandyk, nebandysi - neišmoksi mirksiukas.gif tik per ilgai neminkyk jei bandysi, tiesiog greitai viską sumaišyk, išminkyk, nes sviestas dedamas tarkuotas, netirpdytas, tai minkant ilgai jis tirpsta nuo rankų šilumos ir atrodo kad tešla skystėja reikia vis daugiau miltų. O jei po to ruoši mėsytę tai dar gali tešlą ir į šaldytuvą pusvalandukui įdėti, nebūtina į kamerą. va ir visa gudrybė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 21 balandžio 2008 - 10:15
Dėkui 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
gal zinote ar galima kibinus keptuveje kepti?nes orkaite pas mus neveikia,o taip noriu savu pasidaryti.
Atsakyti
kibinai vaizdžiai
Atsakyti
Sveiki
Ir as ryzausi pasidaryti kibinus. Bet man jie kepdami "isiziojo" doh.gif Ka ne taip padariau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabeht @ 2008 06 21, 10:56)
Sveiki
Ir as ryzausi pasidaryti kibinus. Bet man jie kepdami "isiziojo"  doh.gif Ka ne taip padariau? g.gif

gal šiek tiek padauginai miltų ir tešla nepakankamai sulipo. Arba mėsos per daug dėjai, tai kepant neliko kur dėtis atsirandantiems garams ir jie "pramušė" pynę
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 06 21, 11:04)
gal šiek tiek padauginai miltų ir tešla nepakankamai sulipo. Arba mėsos per daug dėjai, tai kepant neliko kur dėtis atsirandantiems garams ir jie "pramušė" pynę



Aciu uz info 4u.gif jauciu persistengiau su mesa blush2.gif
Atsakyti
Puikūs kibinai gaunasi thumbup.gif Pas mane tiesa irgi kai kurie išsižiojo, tai greičiausiai įdaro daugokai. Bet šeip viskas paprasta ir skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 04 21, 11:04)
O negalima šaldytos tešlos naudoti?? Jei galima, tai kokią konkrečiai? Nes nemoku aš gamintis tešlos..

O as tai ir nemoku dsarytis visokiu teslu, tai ivairiems pyrageliams naudoju malsenos miltu misini skirta picai gamintis, manau tiktu ir beliasui, o ceburekams tai thumbup.gif gaunas, tik reikia labai plonai tesla iskociot ax.gif
Atsakyti