Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Gaminau sian pgl Atize receptuka. Liuks liuks kibinukai, reiks dazniau issikepti. Dziaugiuosi, jog mano debiutas pavyko smile.gif)
Atsakyti
as kepiau wakar pagal Astos recepta, tik nesugavo formos tnkmos kibinams padaryt, beweik kaip blynai pasidare verysad.gif , o siai buwo labai skanu, dariau su farsu. essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitagita @ 2008 02 06, 00:14)
Gaminau sian pgl Atize receptuka. Liuks liuks kibinukai, reiks dazniau issikepti. Dziaugiuosi, jog mano debiutas pavyko smile.gif)

su Atize receptu ir mano debiutas vykęs thumbup.gif

QUOTE(jurga1985 @ 2008 02 06, 11:25)
as kepiau wakar pagal Astos recepta, tik nesugavo formos tnkmos kibinams padaryt, beweik kaip blynai pasidare verysad.gif , o siai buwo labai skanu, dariau su farsu. essen.gif

kibinai su kapota mėsa - vo čia tai kibinai ploja.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga1985 @ 2008 02 06, 11:25)
as kepiau wakar pagal Astos recepta, tik nesugavo formos tnkmos kibinams padaryt, beweik kaip blynai pasidare verysad.gif , o siai buwo labai skanu, dariau su farsu. essen.gif

As ir darau su farsu - taip greiciau biggrin.gif o del formos tai drasiai formuokite kaip koldunus o pastacius apspaudykit kampus , as bent taip darau smile.gif nors kaip kazkas sake reikia praktikos , kita karta geriau gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
bet tesla buwo tokia, kad labai lipo prie ranku , stalo, taip ir turejo gautis?ar as ka netaip padariau?
Atsakyti
QUOTE(jurga1985 @ 2008 02 10, 14:22)
bet tesla buwo tokia, kad labai lipo prie ranku , stalo, taip ir turejo gautis?ar as ka netaip padariau?

kaip suprantu, reikėjo daugiau miltų dėti. dėti tiek, kol neliptų prie rankų ar prie stalo ir viskas turėjo būt ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu SM mergaitems, prisiskaiciau ir kepiau as kibinus. Tikrai nuostabus gavos, labai patiko kad ta tesla tokia trapi iskepus gavos, kad net tirpo burnoje clap_1.gif . Dariau is puses recepto (cia kur buvo duotas Astos receptas 20 kibinu).Truputi tesla lipo prie ranku, bet imetus i kamera palaikiau dar 20 min ir viskas kuo puikiausiai gavos. Aciu oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 10 vasario 2008 - 15:18
QUOTE(jurga1985 @ 2008 02 10, 14:22)
bet tesla buwo tokia, kad labai lipo prie ranku , stalo, taip ir turejo gautis?ar as ka netaip padariau?

neturi tesla lipti prie ranku , as visuomet stala pabarstau miltais kai formuoju kibinus , o gal truko miltu 4u.gif bet ir saldytuve reik butinai palaikyti tesla pries darant kibinus.
Atsakyti
aš kadangi pirmąkart kepiau kibinus, tai per smarkiai iškočiojau ir ta tešla plonytė gavos.. bet viskas skanu - čiki piki kaip sakoma. tik šiandien vienam kabake nusipirkau kibiną (ten jie patys pačiausi), kai pamačiau kokio storio tešla.. blush2.gif mano trigubai plonesnė.. bigsmile.gif užtat pas mane ir kibinų daug gavos - 45 blush2.gif
Atsakyti
Aciu mergaites, jau zinau kuom ryt palepinsiu seima hihihi.gif
Atsakyti
Dariau pagal Atize receptą,kibinai išėjo thumbup.gif .Labai skanūs ax.gif
Atsakyti
o aš dar Atize receptą pakoregavau pagal save ir gavos neprastai clap.gif
Atsakyti