Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Vyras užsinorėjo kibinų, tai nupirko kiaulėnos kumpio, pats sukapojo smulkiai, taip pat spjauste smulkiai svogūnus. Aš juos pakepinau su sviestu thumbup.gif . Į miesą dėjom pipirų, druskos ir mairunų. O tešlą dariau be mielių. Kepem 30 min.
180 laipsnių temp. Tik sulipdyti gražiai nepavyko schmoll.gif Bet skanus gavosi essen.gif
Atsakyti
sveikutės, šiandien kepiau kibinus, gavosi thumbup.gif . Anksčiau kepdavau iš mielinės tešlos tai nelabai man patiko, o dabar bendradarbė pasakė labai gerą receptą, tikrai gerą, nes ką tik vieną suvalgiau ax.gif thumbup.gif
Kibinams reikia:
1kg miltų, 250g margarino, aš naudojau Eve margarina kepiniams, stiklinės kefyro ir tiek pat grietinės, dėjau druskos ir cukraus. Faršą ėmiau mišrų jautienos ir kiaulienos, dėjau pipirų, vegetos įtarkavau morką, svogūną ir truputį kopūsto.
Margariną su miltais sutryniau pirštais įbėriau druskos, cukraus tada įpyliau kefyro, sudėjau grietinę ir minkiau, bet miltų teko dėti truputį daugiau, baigiau minkyti kai tešla nebelipo prie pirštų. Na ir lipdžiau kibinus, kepiau orkaitėje iki parudavimo. Na tikrai gavosi thumbup.gif 4u.gif , jau seniai taip savo gaminiu džiaugiausi ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Oj kaip seiles tysta beskaitant receptukus tongue.gif

Sakykit gal kuri bandet padarytus kibinus uzsaldyt,o paskui kada kept,na ar neistysta ir t.t?
Ir ta kapota mesa turi but virta ar kokia?
Atsakyti
[quote=Dacor,2005 11 22, 16:24]
[quote=Atize,2004 03 08, 17:03]
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu
margarina arba sviesta reikia sutarkuoti, visus ingridientus (grietine, miltus kad tesla prie ranku neliptu) sudeti isminkyti ir formuoti kibinus kazkur gaunasi 24 kibinai apytiksliai priklauso nuo dydzio kokius darai smile.gif. Idaras as darau nekaraimiska paimu farsa ipilu i ji kefyro smulkiai pjaustyto svoguno prieskoniu pagal skoni (pipirai druska) ir viska ismaissau ir darydama kibinus su saukstu i vidu dedu rolleyes.gif . Niam kaip skanu
Dariau pagal si recepta ir tikrai nepaprastai skanu.Ir grazus ir skanus thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]

As irgi liuks gavosi thumbup.gif tik miltu reikejo daug daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
As vakar irgi isbandziau ta pati recepta. Aisku miltu man reikejo apie 900g jei 250g margarino ir 2 stiklines grietines.Isejo 30 kibinu, tokie nei per dideli nei per mazi. Vienus bandziau aptepti kiausiniu pries dedant i orkaite, o kitus kepimo pabaigoj ir ... jokio skirtumo biggrin.gif
Anksciau kepdavau is mielines teslos, tai norejos siek tiek kitokiu. Si tesla labai patiko, tik mes su vyru laukem kol kibinai gerai atves, nes karsti nelabai tiko mums, labai jautesi teslos riebumas. Vakar po kelis suvalgem, o siandien tai labai liux tinka ... mmmm skanu. Dziaugiuosi, nes dabar drasiai galesiu vaisint svecius ir taip faina kai namuose uzkvimpa kepiniais biggrin.gif
Aciu uz recepciuka 4u.gif
Atsakyti
o man nesigavo sad.gif mėginau, bet kibinai prikepė prie skardos ir nzn, o juos reikia vartyt ar kaip? matyt, kd nevykus iš manęs šeimininkė doh.gif
Atsakyti
Gera tu seimininke tongue.gif Vartyti tikrai nereikia, as kepiau elektrineje orkaiteje, o i skarda turiu toki specialu kilimeli kepimui - prie jo niekas nekimba. As kibinus "staciau" smile.gif o neguldziau ant sono, kad visi uzraitymai butu virsuje.
Manau pabandyk dar karteli, gal skarda patepk riebalais arba sviestini popieriu patiesk, o gal temperatura netiko. As ikaitinau iki 200 ir po kokiu 20 min sumazinau iki 175.
Bandyk dar karteli. Turi pavykt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2004 03 08, 16:03)
Na ziuriu nelabai nori kas tau rasyt tai as parasysiu savo recepta teslo o idara kaip matau tu zinai koki daryt:
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu
margarina arba sviesta reikia sutarkuoti, visus ingridientus (grietine, miltus kad tesla prie ranku neliptu) sudeti isminkyti ir formuoti kibinus kazkur gaunasi 24 kibinai apytiksliai priklauso nuo dydzio kokius darai smile.gif. Idaras as darau nekaraimiska paimu farsa ipilu i ji kefyro smulkiai pjaustyto svoguno prieskoniu pagal skoni (pipirai druska) ir viska ismaissau ir darydama kibinus su saukstu i vidu dedu  rolleyes.gif . Niam kaip skanu
Internete bandziau surast kazkada buvau radusi mielines teslos recepta kibinams, tai zinok geriau nedaryk kur i sudeti neieina sviestas labai neskanus gaunasi, as jau isbandziau.

Bea jeigu zinai parasyk kaip tu darai kibinus tu pas mus gi didzioji kulinare  rolleyes.gif

tokios teslos recepto ir ieskojau.labai skanus kibinai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tavo_katyte @ 2007 11 04, 20:06)
o man nesigavo sad.gif mėginau, bet kibinai prikepė prie skardos ir nzn, o juos reikia vartyt ar kaip? matyt, kd nevykus iš manęs šeimininkė doh.gif


as tai patiesiu i skarda sviestinio popieriaus ir viskas gaunasi kuo puikiausiai, nei skarda issitepa, nei kibinai prikepa bigsmile.gif
Atsakyti
Na ziuriu nelabai nori kas tau rasyt tai as parasysiu savo recepta teslo o idara kaip matau tu zinai koki daryt:
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus ) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu


Labai super gavosi pagal sita recepta. Tik miltu kur kas daugiau reikejo. Ir viso man isejo 43 kibinai:blink: . Bet labai labai skanus, rekomenduoju!
Atsakyti
Sakykit, kas gamino kibinus pagal šitą receptą, ar į tešlą nereikia dėti druskos? Dabar bandysiu daryt ir nežinau dėti ar ne g.gif
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus ) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(Sniege26 @ 2007 11 20, 14:40)
Sakykit, kas gamino kibinus pagal šitą receptą, ar į tešlą nereikia dėti druskos? Dabar bandysiu daryt ir nežinau dėti ar ne g.gif
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus ) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu

As dariau , skanu drinks_cheers.gif visuomet i visas teslas dedu siek tiek druskos ir ziupsneli cukraus _ mociute ismokino thumbup.gif
Atsakyti