Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(editam @ 2007 09 19, 15:53)
vandens tik truputį - esu užsisakinėjusi kažkada pas karaimus - kopūstų pas juos įdėta buvo - jie būtent ir padarė, kad nebūtų sausa - sultingi kibinai buvo...

ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 09 19, 14:53)
vandens tik truputį - esu užsisakinėjusi kažkada pas karaimus - kopūstų pas juos įdėta buvo - jie būtent ir padarė, kad nebūtų sausa - sultingi kibinai buvo...

Svogūnai taip pat duoda sultingumo mėsai. Manau, tiems, kas mėgsta svogūnus, geriau jų nepagailėt. Kopūstą naidoti geriau, jei yra šeimoje nemėgstančių svogūnų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2007 09 19, 14:54)
Na, žiūrint kokio storio tešlą kočiosi ir kur kepsi mirksiukas.gif Jei storai ir kepsi aliejuje, tei tikrai gausi beliašus 4u.gif
Aš pati tikrų, Trakuose gaminamų kibinų, nesu ragavus, bet iš čia esančių receptų gaminau tą, kur rašo karaimės dukterėčia smile.gif Tai mums laaaabai skanūs buvo. O draugai, ragavę ir Trakietiškus ir mano pagal tą receptą gamintus sakė, kad skonis, kaip iš Trakų 4u.gif

taip taip as ta recepta ir planavau daryti smile.gif
tik paziurejau,kad apie ja tik vienas atsiliepimas -jusu
,o apie kitas teslas tiek daug...tai ir nerizikavau...
bet dabar tikrai zinau kokia yra tikroji kibinu tesla biggrin.gif
Atsakyti

Prikapojau mesos ir svoguno, dabar galvoju deti kopusto ar apseisim. g.gif Eisiu dabar tesla minkyti ax.gif , tikiuosi gausis man tei kibinai, otai net seile varva pagalvojus essen.gif:
Atsakyti
Mano kibinai. 1kg miltu, 400gr sviesto 200gr grietines, ir 4 kiausiniai.
Sviesta sutarkuoti ir su miltais tarp delnu labai gerai istrinti, kad neliktu sviesto. Padaryti duobute musti kiausinius ir deti grietine truputi druskos. Gerai minkyti. Labai sunkiai minkosi bet issiminko kol gausis grazi veintisa tesla. Tesla suvolioti i voleli ir i saldytuva. Galima ir is vakaro, o jei liks tai irkitam kartui. Iseina apie 20-25 kibinus. Mesa nelabai riebi tik sonine ir niekas kitas smulkiai supjaustyti 2-3 galvos svogunu, druskos pipiru ir vandens. Baikit pilti sultinius. Juk jie vieni chemikalai. garai kibinus aptepi kiausiniu irkepti 35 mi. SKANAUs
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2007 09 30, 11:54)
Mano kibinai. 1kg miltu, 400gr sviesto 200gr grietines, ir 4 kiausiniai.
Sviesta sutarkuoti ir su miltais tarp delnu labai gerai istrinti, kad neliktu sviesto. Padaryti duobute musti kiausinius ir deti grietine  truputi druskos. Gerai minkyti. Labai sunkiai minkosi bet issiminko kol gausis grazi veintisa tesla. Tesla suvolioti i voleli ir i saldytuva. Galima ir is vakaro, o jei liks tai irkitam kartui. Iseina apie 20-25 kibinus. Mesa nelabai riebi tik sonine ir niekas kitas smulkiai supjaustyti 2-3 galvos svogunu, druskos pipiru ir vandens. Baikit pilti sultinius. Juk jie vieni chemikalai. garai kibinus aptepi kiausiniu irkepti 35 mi. SKANAUs

pamirsau dar parasyt darant kibinus jokiu daugiau miltu ne gramo. Nesulipinsit. Kociojasi kuo puikiausiai ir be miltu
Atsakyti
Mano receptukas irgi neblogas,tesla trapi ,skanus vienzo smile.gif
pakelis margarino (200gr)
bonkute grietines ( 200gr, grietine galima imt ir ta is pigesniu)
stikline miltu (cia pagal recepta tiek,nors faktiskai iseina daugiau)
2 tryniai, 1 kiausinis

margarina sutarkuoti, tada su miltais istrinti, deti kiausinius,grietine ,uzminkyti tesla..pries lipdant kibinus tesla bent jau pusv.palaikykit saldytuve. Man jei reikia greitai,idedu trumpam i kamera..
Atsakyti
na aš jau ir prisikepiau kibinų pagal Atizes receptą ir galiu pasakyt kad tešlos dar tokios skanios nevalgiau, na kibinai super thumbup.gif first.gif tik aš svogūnus pakepinau man taip skaniau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 12 spalio 2007 - 15:35
QUOTE(kutvela @ 2007 10 12, 16:24)
na aš jau ir prisikepiau kibinų pagal Atizes receptą ir galiu pasakyt kad tešlos dar tokios skanios nevalgiau, na kibinai super  thumbup.gif  first.gif tik aš svogūnus pakepinau man taip skaniau


o kokioje temperaturoje kepate g.gif
Atsakyti
na va prisikepiau kibiniuku, niam niam kaip skanu tongue.gif kepiau pagal kazkieno recepta kur reikia 700g miltu, 2 kiausiniai, 200g grietines, 200g sviesto. tesla gavosi labai skani ir graziai atsisluoksniavo nuo mesytes. kadangi avienos niekur neradau tai idarui naudojau kiaulienos mente, tai visai minksta mesyte gavosi smile.gif tik va pipiriuku biski padauginau ax.gif bet namiskiams labai patiko, sake kad dabar nebereiks i trakus vaziuoti tongue.gif
Atsakyti
O jūs svogūnus prieš dėdamos į mėsytę kepinate ar tiesiog žalius supjaustę dedat? Ir mėsą jei noriu kapoti (ne faršą dėti) kokios kiaulės dalies pirkti? Kumpį? Sprandinę? Ar jokio skirtumo?
Papildyta:
QUOTE(Atize @ 2004 03 08, 17:03)
Na ziuriu nelabai nori kas tau rasyt tai as parasysiu savo recepta teslo o idara kaip matau tu zinai koki daryt:
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu


Visi giriate šitą tešlos receptą, bet aš sudėtyje nematau kiaušinių? Jų nereikia į pačią tešlą dėti? unsure.gif g.gif
Atsakyti
Apie kibinų tešlą radau tokį dalyką - karaimai kibinus kepa iš mielinės tešlos, įdare be mėsos ir kopūstai dedami. Tačiau tarybiniais laikais neva buvo patvirtinta tam tikra receptūra su trapia tešla, ne mieline. Dabar dar ir daug kur kepa ne mielinius - nes žmonės tiesiog taip pratę wink.gif

Aš va šiandien bandysiu kept iš mielinės tešlos. Iki šiol kepdavau su ta sviestine, bet kad labai jau riebu. O kartą gaminau mielinius pyragiukus su plaučiukais, tai žinokit gerai išminkius ir plonai iškočiojus ta tešla kibinams turėtų būti pats tas wink.gif
Atsakyti