Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

as perskaiciau visa tema,bet vistiek likau nesupratus daugelio dalyku blush2.gif tai vat ar galit kas pasakyti pagal kuri recepta kibinai panasiausi i traku kibinus? 4u.gif
labai reikia...
na juk jie neturi buti trapus... tarp mesos ir teslos turetu but tarpelis
nu bet ir kaip bandeles neturetu jug but... doh.gif net nezinau...buvau jau sugalvojus daryti pagal atizes recepta,bet galvoju ar nera jie tokie kaip sausainiai? blink.gif
noriu nepasigaileti...
kol kas galvoju daryti pusiau atizes,pusiau tuos mielinius kuriuos pasake ta kurios teta karaime g.gif user posted image
padekit labai prasau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėlynė: 16 rugsėjo 2007 - 19:10
QUOTE(mėlynė @ 2007 09 16, 20:07)
as perskaiciau visa tema,bet vistiek likau nesupratus daugelio dalyku blush2.gif tai vat ar galit kas pasakyti pagal kuri recepta kibinai panasiausi i traku kibinus? 4u.gif
labai reikia...
na juk jie neturi buti trapus... tarp mesos ir teslos turetu but tarpelis
nu bet ir kaip bandeles neturetu jug but... doh.gif net nezinau...buvau jau sugalvojus daryti pagal atizes recepta,bet galvoju ar nera jie tokie kaip sausainiai? blink.gif
noriu nepasigaileti...
kol kas galvoju daryti pusiau atizes,pusiau tuos mielinius kuriuos pasake ta kurios teta karaime g.gif  user posted image
                                      padekit labai prasau

mano teta daug metu pradirbo kibininej ir isduosiu ta paslapty drinks_cheers.gif 800gr miltu 250gr sviesto ar margarino(as dedu visada EVE) 200gr grietines 5kiausiniai,i tesla idedu druskos truputy.ir minkau kol susiminkys(kartais reik dadeti miltu,nes jie kazkaip skirtingi buna)o mesyte geriause kiauliena,daug svoguniuku,priskoniai ir praskiedziu vandenuku.sekmes 4u.gif
Atsakyti
na va dar vienas panasus receptas user posted image
bet vat jau rasai ,kad kiauliena geriausiai...o daugelis cia rase ,kad aviena...
bet atrodo neblogas receptukas...gal si vis del to bandyt... g.gif
tik vis dar nesuprantu kaip ta mesa atskiesti ir paskui su visu skysciu det ant teslos ax.gif
Papildyta:
tai tavo teta dirbo gal ji zino kurie vis del to tikresni kibinai
mielines teslos,ar tokios blush2.gif
Papildyta:
ir dar norejau paklausti kiek mesos mazdaug deti?
Atsakyti
Tikri kibinai ne is mielines teslos ir is jautienos ar avienos. Mesa buna pjaustyta smulkiais gabaleliais! biggrin.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
tai as zinau ,kad gabaleliais(kapota mesa),bet jautiena ir aviena taip pat galima kapot ax.gif
ai nebesuprantu vieni taip sako kiti kitaip... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2007 09 17, 08:36)
Tikri kibinai  ne is mielines teslos ir is jautienos ar avienos. Mesa buna pjaustyta smulkiais gabaleliais!  biggrin.gif  4u.gif  biggrin.gif


paskaitykit cia apie kybynus raso kad tikrieji
Atsakyti
Butent! Vienur raso vienaip, kitur kitaip! Bet man paciai skaniausi tai nemieliniai su jautienos arba versienos smulkiai pjaustyta mesa! Visada taip gaminu ir mes patenkinti!

Kazkaip mieliniai man labiau i ceburekus... Gal reiks kada pabandyt... g.gif
Atsakyti
vakar dariau kibinus essen.gif
viskas buvo gerai, tik mėsa sausoka gavos... unsure.gif sekantį kartą reiks daugiau vandens pilt cool.gif
Atsakyti
na ir as jau vakar dariau...
galiu pasakyti tik tiek,kad cia ne kibinai,o skanus pyrageliai su mesa lotuliukas.gif thumbup.gif
tikri kibinai tikrai is mielines teslos
jei jums cia kibinai,tada jus kibinu neragavot biggrin.gif
kita karta tikrai is mielines darysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlynė @ 2007 09 19, 13:35)
na ir as jau vakar dariau...
galiu pasakyti tik tiek,kad cia ne kibinai,o skanus pyrageliai su mesa lotuliukas.gif  thumbup.gif
tikri kibinai tikrai is  mielines teslos
jei jums cia kibinai,tada jus kibinu neragavot biggrin.gif
kita karta tikrai is mielines darysiu doh.gif

ir as galiu pasakyti tik tiek is mielines teslos bus beliasai o ne kibinai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nika30 @ 2007 09 19, 13:45)
ir as galiu pasakyti tik tiek is mielines teslos bus beliasai o ne kibinai  tongue.gif

Na, žiūrint kokio storio tešlą kočiosi ir kur kepsi mirksiukas.gif Jei storai ir kepsi aliejuje, tei tikrai gausi beliašus 4u.gif
Aš pati tikrų, Trakuose gaminamų kibinų, nesu ragavus, bet iš čia esančių receptų gaminau tą, kur rašo karaimės dukterėčia smile.gif Tai mums laaaabai skanūs buvo. O draugai, ragavę ir Trakietiškus ir mano pagal tą receptą gamintus sakė, kad skonis, kaip iš Trakų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2007 09 19, 09:25)
vakar dariau kibinus  essen.gif
viskas buvo gerai, tik mėsa sausoka gavos...  unsure.gif sekantį kartą reiks daugiau vandens pilt  cool.gif

vandens tik truputį - esu užsisakinėjusi kažkada pas karaimus - kopūstų pas juos įdėta buvo - jie būtent ir padarė, kad nebūtų sausa - sultingi kibinai buvo...
Atsakyti