Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(Asarele @ 2006 10 26, 14:01)
Saziningai persirasiau visu merginu pasiulytus receptus ir susimasciau.. Tai kuri recepteli dabar pasirinkti..  biggrin.gif
Vienos sako, kad tai ju tikrieji kibinai, kitos, kad ju..  lotuliukas.gif

REIŠKIA VISI KIBINAI YRA TIKRI mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikriausiai kiekvienos merginos receptas neblogas mirksiukas.gif
Atsakyti
Į viršų - Tau, Vicci, kad neieškotum 4u.gif
Atsakyti
Aš visada darau pagal tokį receptą(iš kibininės):
200gr.-sviesto.
200gr.-grietines
2 -kiausiniai
Apie 700gr.miltu.
druskos.
Tesla is pradziu paminkau rankom ,o paskui kapoju dideliu peiliu.Padarau 20-22 kamuolikus ir dedu i saldytuva.Tada darau idara.Mesa supjaustau smulkiai ,o svoguna sutarkuoju del vaiku -NEPRISIKABINA :)dedu grietines ,majonezo ir vandens..+krapu, pipiru.
Visiem labai skanus mano kibinai thumbup.gif Bet sudomino ir kiti receptai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Divena @ 2006 11 10, 01:27)
Aš visada darau pagal tokį receptą(iš kibininės):
200gr.-sviesto.
200gr.-grietines
    2    -kiausiniai
Apie 700gr.miltu.
druskos.
Tesla is pradziu paminkau rankom ,o paskui kapoju dideliu peiliu.Padarau 20-22 kamuolikus ir dedu i saldytuva.Tada darau idara.Mesa supjaustau smulkiai ,o svoguna sutarkuoju del vaiku -NEPRISIKABINA :)dedu grietines ,majonezo ir vandens..+krapu, pipiru.
Visiem labai skanus mano kibinai thumbup.gif Bet sudomino ir kiti receptai g.gif


as visa laika maniau, kad kapojant tesla reikia sviesta ideti i miltus ir kapot, negalima minkyti pradzioje g.gif

Dariau kibinus pagal vienos forumietes recepteli, tik labai sunku, kai surasyti visi teslos produktai, ir vienintelis komentaras - padaryti is siu produktu tesla doh.gif

juk labai svarbu ir jos darymo procesas smile.gif Na, bet kibinai gavosi tikrai geruliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai taip,is pradziu reikia sviesta i miltus ideti ir su peiliu kapoti,o paskui kitus ingredientus sudeti ir minkyti tesla.Saldytuve 2 valandas palaikyti,nes tada labai gerai minkosi tesla,nelimpa.
Atsakyti
O kokio riebumo turi buti margarinas ir grietine g.gif ,nusipirkau neriebius,bet paskui pagalvojau,kad gali nesigauti.
Atsakyti
PABANDIKIT I IDARA DAR ITARKUOTI IR FERMENTINIO SURIO SKANUMELIS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seksimeske: 25 sausio 2007 - 18:05
QUOTE(Neryte @ 2007 01 25, 10:15)
O kokio riebumo turi buti margarinas ir grietine  g.gif ,nusipirkau neriebius,bet paskui pagalvojau,kad gali nesigauti.

Mano kolegė bandė daryt su neriebia grietine, jai tiesiog išplero ta tešla orkaitėj, liko blynas su mėsa ant viršaus g.gif
Visuomet darau iš margarino Vilnius (jis lyg ir 60 proc riebumo) ir 30 proc riebumo grietinės. Patį pirmą kartą kepdama šituos produktus susirinkau parduotuvėj, viskas gavos, tai nieko ir nekeičiu mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif Prisirinkau receptų, ir rytoj bandysiu kept 4u.gif Vyras gal labai nesukritikuos. biggrin.gif
Atsakyti
Kibinai:


Tešlai:
25g mielių;
100g pieno;
1kiaušinis;
200g grietinės;
0,5kg miltų.

Aptepimui:
0,5 kisušinio.

Įdarui:
300g jautienos(be kaulo);
1 svogūnas;
truputis druskos;
pipirų.

Iš tešlai skirtų produktų paruošiame mielinę tešlą.Ją iškočiojame ir išspaudžiame 15 cm skersmens rutuliukus(arbatinės lėkštutės dydžio).Į vidurį dedame šaukštą įdaro(jautieną ir svogūną supjaustome kuo smulkesniais gabaliukais), perlenkiame pusiau ir užlankstome kraštus.Kibinus patepame kiašiniu ir sudedame į skardą.Kepame orkaitėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rona: 13 vasario 2007 - 18:33
QUOTE(ziza @ 2006 07 12, 22:51)
Taigi, kaip man sakė tai karaimų receptas

Tešlai:
1 kg miltų(į juos įtarkuoti 250g sviesto)
3 kiaušiniai
250 g grietinės
Įdarui:
1 kg 200g sprandinės(supjaustytos mažais gabaliukais ir gausiai pamarinuotos prieskoniais), blogiausiu atveju vietoj sprandinės galima naudoti riebesnį faršą.
5 svogūnus smulkiai papjaustyti ir pakepti ant 125 g margarino kepimui. Kad mėsa nebūtų sausa reikia dar idėti sviesto ir įpilti vandens.
Iš tokio kiekio išeina 22 kibinai, kuriuos reikia kepti 180 laipsnių temperatūroje 30 min. Į pabaigą kepimo aš dar aptepiau plaktu kiaušiniu.


Didelis dėkui už šį receptą mirksiukas.gif
Šiandien gaminau kibinus pagal šį receptą thumbup.gif Gavosi tiesiog thumbup.gif Vyras išgyrė. Sakė patys skaniausi blush2.gif Pačiai taip pat labai patiko. Tik vietoj vandens pyliau sultinį. Kaip pirmas blynas-fantastiškas. Nei prasižiojo, nei formos neteko. Tik kiek dar reikia praktikos su formos gaminimu. Gavosi 20 kibinų. Vyras dabar džiaugiasi, kad pusryčiams bus lotuliukas.gif

Atsakyti