Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(ziza @ 2006 07 12, 10:16)
turiu karaimų recepta-tai super kibinai, reiks patalpinti, jei nieks tokio dar nepaskelbė

Laukiam receptuko ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laiva @ 2004 03 08, 13:44)
Gal kuri kepat ir labai norit pasidalinti žiniomis, kaip juos kept?  biggrin.gif Kaip tuos tikruosius karaimiškus kibinus daryt rolleyes.gif
Mėgstu kibinus, bet kept nekaip išeina. Nelabai žinau proporcijų ko kiek dėti. Mėsą dedu kapotą avieną arba maišytą su jautiena, tada svogūnų, daug pipirų, druskos. O tešlos net ir nebepamenu, nes pamečiau receptuką, bet gerai žinau, kad ji nelabai kibiniška buvo  g.gif Padėėėėėėėėėkit biggrin.gif

Yra šioj temoj karaimiškų kibinų receptas thumbup.gif . Reik nuosekliai perskaityt temą g.gif . Parašykit kai sekasi kepti mirksiukas.gif .
Šiandien kaip tik ir per Lietuvos Televiziją Labame ryte buvo kalbama apie Trakuose karaimų kepamus kibinus 4u.gif . Vėl pasiklausiau ir seilė ištįso essen.gif .

Letta, kokias kulinarines temas vartau, vis tave sutinku. Esi gera šeimininkė. Džiaugias tavo šeima.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2006 07 12, 11:16)
Letta, kokias kulinarines temas vartau, vis tave sutinku. Esi gera šeimininkė. Džiaugias tavo šeima.

aciuks.gif Tik labai jau man toli iki kitų čia besilankančiu virtuvės virtuozių ax.gif
Atsakyti
Aš paskaitinėjau receptukus, bet tokio lyg nebuvo. Prieš porą savaičių kepiau, tai visi svečiai gyrė, tik, kad aš nemoku gražiai pynutės susukti ir nežinojau, kad skylutes reikia padaryti blush2.gif

Taigi, kaip man sakė tai karaimų receptas

Tešlai:
1 kg miltų(į juos įtarkuoti 250g sviesto)
3 kiaušiniai
250 g grietinės
Įdarui:
1 kg 200g sprandinės(supjaustytos mažais gabaliukais ir gausiai pamarinuotos prieskoniais), blogiausiu atveju vietoj sprandinės galima naudoti riebesnį faršą.
5 svogūnus smulkiai papjaustyti ir pakepti ant 125 g margarino kepimui. Kad mėsa nebūtų sausa reikia dar idėti sviesto ir įpilti vandens.
Iš tokio kiekio išeina 22 kibinai, kuriuos reikia kepti 180 laipsnių temperatūroje 30 min. Į pabaigą kepimo aš dar aptepiau plaktu kiaušiniu.
Atsakyti
Oho kiek receptuku doh.gif
Ir kuris gi is ju pats paciausias g.gif ? Ir nuo katro pradet ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Varniukste @ 2006 07 14, 23:13)
Oho kiek receptuku  doh.gif
Ir kuris gi is ju pats paciausias  g.gif ? Ir nuo katro pradet  ? doh.gif

Rinkis rinkis 4u.gif . Visus išbandyk thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 07 12, 23:51)
Aš paskaitinėjau receptukus, bet tokio lyg nebuvo. Prieš porą savaičių kepiau, tai visi svečiai gyrė, tik, kad aš nemoku gražiai pynutės susukti ir nežinojau, kad skylutes reikia padaryti blush2.gif

Taigi, kaip man sakė tai karaimų receptas

Tešlai:
1 kg miltų(į juos įtarkuoti 250g sviesto)
3 kiaušiniai
250 g grietinės
Įdarui:
1 kg 200g sprandinės(supjaustytos mažais gabaliukais ir gausiai pamarinuotos prieskoniais), blogiausiu atveju vietoj sprandinės galima naudoti riebesnį faršą.
5 svogūnus smulkiai papjaustyti ir pakepti ant 125 g margarino kepimui. Kad mėsa nebūtų sausa reikia dar idėti sviesto ir įpilti vandens.
Iš tokio kiekio išeina 22 kibinai, kuriuos reikia kepti 180 laipsnių temperatūroje 30 min. Į pabaigą kepimo aš dar aptepiau plaktu kiaušiniu.



Na ir pasirinkimas thumbup.gif thumbup.gif Siandien pirma karta gyvenime darysiu kibinus blush2.gif Bandysiu pagal si receptuka, gal iseis? O kur skylutes reikia daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 07 12, 20:51)
Aš paskaitinėjau receptukus, bet tokio lyg nebuvo. Prieš porą savaičių kepiau, tai visi svečiai gyrė, tik, kad aš nemoku gražiai pynutės susukti ir nežinojau, kad skylutes reikia padaryti blush2.gif

Taigi, kaip man sakė tai karaimų receptas

Tešlai:
1 kg miltų(į juos įtarkuoti 250g sviesto)
3 kiaušiniai
250 g grietinės
Įdarui:
1 kg 200g sprandinės(supjaustytos mažais gabaliukais ir gausiai pamarinuotos prieskoniais), blogiausiu atveju vietoj sprandinės galima naudoti riebesnį faršą.
5 svogūnus smulkiai papjaustyti ir pakepti ant 125 g margarino kepimui. Kad mėsa nebūtų sausa reikia dar idėti sviesto ir įpilti vandens.
Iš tokio kiekio išeina 22 kibinai, kuriuos reikia kepti 180 laipsnių temperatūroje 30 min. Į pabaigą kepimo aš dar aptepiau plaktu kiaušiniu.

ka tik padariau sis receptukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va, siandien ryte per LRT "Labas rytas" rode kaip moteris karaimiskus kibinus daro, taigi nusprendziau parasyti (Tik proporciju nezinau, nes nebuvo mineta, sake tik kad kiekis 4 kibinams). Sorry, jei kartojuosi...

Teslai reikes: miltu, grietines (mazdaug 2v.s.), truputi sviesto, 1 kiausinio, druskos.
Idarui reikes: avienos, svogunu, mesos sultinio, pipiru, druskos.

Teslos ingridientus sudedam i bliuda ir viska laabai gerai isminkom, sviestas turi labai gerai issiminkyti, tada dar galima ta tesla 2val. atsaldyti, kad geriau minkytusi.
Pasiruosiam mesa- supjaustom kubeliais aviena, svogunus smulkiais kubeliais, viska dedam i bliuda, idedam druskos, pipiru, sultinio. Viska gerai ismaisom.

Eiga: Tesla suskirstom i 4 kamuoliukus, tuos kamuoliukus iskociojam i blynelius. I blynelio viduri idedam mesyte ir suspaudziam krastelius, o po to supinam pynute. Taip suvyniojam 4 kibinus. Dedam juos i skarda pabarstyta miltais. Patepam kibinus isplaktu kiausiniu. Kepam 240 C temperaturoje ikaitintoje orkaiteje apie 20-25 min.

Skanaus
p.s. pati nemeginau, bet atrode skaniai... ax.gif blush2.gif
Papildyta:
beje, tesla buvo tokios konsistencijos, kad visai nelipo prie ranku, labai lengvai minkesi ir kociojosi...
Atsakyti
nu zinokit dariau ta, kur su 8 kiausiniais doh.gif
kazka blogai dariau arba as kitokius kibinus megstu doh.gif , kieti kaip akmuo gavosi verysad.gif
Atsakyti
biggrin.gif nu va paskaiciau as cia tuos receptelius ir nei vieno tikro nera kibinu recepto tongue.gif mano teta kibininej pradirbo daug metu ir ji zino ta tikrajy thumbup.gif tai va merginos visos bandykit 800gr miltu butent malsenos(panevezio) 300gr margarino skirto kepiniams,200gr grietines,4 kiausiniai,i tesla iberti druskos viska suminkytiir palaikyti 2 val,tesla saldytuve.tada gerai suksis ta pynute,mesa geriause kiauliena su svogunais praskiesta vandeniu,kad butu skystimo kai iskempa mirksiukas.gif ir aptepti reik kiausiniu kai padarai kibinus.superiniai kibinai bandykit drasiai thumbup.gif ir alaus nepamirskit drinks_cheers.gif
Atsakyti
Saziningai persirasiau visu merginu pasiulytus receptus ir susimasciau.. Tai kuri recepteli dabar pasirinkti.. biggrin.gif
Vienos sako, kad tai ju tikrieji kibinai, kitos, kad ju.. lotuliukas.gif
Atsakyti