Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Na va, kepiau as tuos kibinus, pagal pirmame puslapyje Atizes recepta, ir ka... visada maniau kad esu gera kulinare, o pasirodo... teko savimi nusivilti... doh.gif verysad.gif Na gal tokie ir visai nieko isejo, vyrui bent jau patiko, bet man vistiek kazkas ne to... 1. kazkokia tesla, kai iskepe man truputi tokia lyg ir trapoka pasirode, o kazkaip kiek atsimenu kibinu, tai tokia vientysa, kaip plutele. 2. Tai kibino viduje turetu lygtais buti ta mesyte kaip ir atsiskyrusi nuo tos teslos, turetu lygtais toks tarpas buti, o man to tarpo kaip ir nebuvo. 3. Nors mesyte ir labai skani gavosi, bet to sultinuko kur isbega nebuvo. 4. Jei kas galit nuosekliau parasykit butent kaip islipdot ta pati kibina (jei tik imanoma tai aprasyti)... Na zodziu labai Aciu, bet dabar kazkaip esu labai jau savim nusivylusi, na tikejausi geresnio rezultato... verysad.gif na va, einu siandien grybu sriubos virti ir bulviu kepti (ta tai jau tikrai moku... verysad.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxes: 03 gegužės 2006 - 07:49
QUOTE(linuxes @ 2006 05 03, 07:45)
visada maniau kad esu gera kulinare, o pasirodo...

O tu pabandyk pagal šios temos 18psl. Gielux nurodytą receptą kepti mirksiukas.gif 4u.gif ne kartą kepiau ir tikrai dar neteko nusivilti tešla...

Tiesa, pastebėjau, kad į mėsytę dedami pjaustyti svogūnai, suteikia mėsytei sultingumo... O va kartą bandžiau didelį kiekį svogūnų sutarkuotų įdėt (nes sūnus nevalgo svogūnų) ir mėsytė buvo sausa sad.gif Manau, tokiu atveju būtų pravertę įdėt per burokinę tarką patarkuotų kopūstų smile.gif

Kai apskutinį kartą kepiau kibinus, MB man sako: "O kodėl tu neužraitai gražiai virvute kibinų?" Aš jam pasakiau, kad nemoku, tada jis nusprendė pabandyti smile.gif Ir dabar vyrukas užsirovė bigsmile.gif Jam laaaabai gražiai gavosi užsukinėti kibinus, todėl dabar visada jis juos ir raitys thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, merginos...as irgi vakar isbandziau Atizes receptuka - siaip gavosi skanus thumbup.gif tik be galo riebus, ir jie man visi isbego ir prikepe prie popieriaus g.gif o kas keisciausia, kad skystimas isbego ne per virsu, o per sonus - toks vaizdas, kad ten jie pasiplete i sonus ir ta tesla praretejo sad.gif bet skonis vis tiek puikus smile.gif
Dabar nusprendziau kuria diena isbandyti su mielem smile.gif tiesa, pagal jusu pasisakymus ir savo pacios patyrima jauciu, kad tame recepte per daug margarino(sviesto)...tai dar kada nors reiks isbandyti sumazinant jo kieki...
Labai aciu uz puikia vakariene biggrin.gif
Atsakyti
Nezinojau, kad virsui reik skylutes daryti blush2.gif Dabar ruosiuosi greitu laiku daryti kibinus, bandysiu is bemieles teslos, parasysiu kaip gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tute: 25 gegužės 2006 - 18:49
ATİZE- aciu ,aciu uz saunu recepta,as jau buvau ir kibinu skoni pamirsus(nevalgiau maziausiau 13 metu).... gaminau su aviena kapota ,nes ja megstu,na truputi prabego,bet tai tik smulkmena,su laiku isigudrinsiu geresnius daryt...Viena beda,kad dabar apsirijus sedziu,bet mintys visviena virtuvej ,kibinuose. doh.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kobryte: 03 birželio 2006 - 19:22
Kaip manot jei vietoj jautienos ar kiaulienos deciau serniena? Ar man iskeptu? Gal kas bandet su serniena?
Atsakyti
Bandžiau- gaunasi gana sausas įdaras. Jei dėsi šernieną įmaišyk ir lašinukų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Rasau savo recepta smile.gif

250 gr margarino arba sviesto
1 kiausinis
6 valg.saukstai grietines
0.5 arbat. saukst. sodos
4 stikl.miltu

0.5 kg farso (man prireikia daugiau - apie 700 gr)
ir vieno kiausinio aptepti is virsaus
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2006 06 04, 20:16)
Bandžiau- gaunasi gana sausas įdaras. Jei dėsi šernieną įmaišyk ir lašinukų.  mirksiukas.gif

Pabandziau su serniena, tikras skanumelis gavosi. Ir visai nesausai gavosi, daugiau vandens i mesyte idejau ir pasuku dar truputi imaisiau.
Per pora valandeliu visus mano kibinus suslamste biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,

as dariau pagal ta recepta,kuris daromas 50-ciai kibinu.Tik dariau maziau.tai niam niam gavosi ax.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif Tik dar reik ismokt virvute uzsukti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2006 06 06, 10:22)
Pabandziau su serniena, tikras skanumelis gavosi. Ir visai nesausai gavosi, daugiau vandens i mesyte idejau ir pasuku dar truputi imaisiau.
Per pora valandeliu visus mano kibinus suslamste biggrin.gif


mano klaida turbūt buvo, kad vandens nė gramelio neįpyliau. doh.gif Tai labai liux, kad riebalus galima pakeisti vandenuku. thumbup.gif Taip sakant mažiau kalorijų- lengviau gyventi! biggrin.gif
Atsakyti
Geras, apie skylutes dar negirdėjau, kad kas darytų, bet turiu karaimų recepta-tai super kibinai, reiks patalpinti, jei nieks tokio dar nepaskelbė
Atsakyti