Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

O kazin, jei kibinu iseitu per daug (vyras labai mazai valgo, o prie jo man daugiau valgyt geda), ar nieko jei kibinus uzsaldyciau? Ar skonis nepasikeistu?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 01, 10:25)
O kazin, jei kibinu iseitu per daug (vyras labai mazai valgo, o prie jo man daugiau valgyt geda), ar nieko jei kibinus uzsaldyciau? Ar skonis nepasikeistu?

Puikiausiai galima juos šaldyti thumbup.gif . Išbandyta 4u.gif . Atšildyti kiek reikia mikrobangėje bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2006 04 01, 15:07)
Puikiausiai galima juos šaldyti thumbup.gif . Išbandyta 4u.gif . Atšildyti kiek reikia mikrobangėje bigsmile.gif .

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Labai noriu vyrui iskepti kibinu, bet visi receptai, kuriuos skaiciau gana imantrus.
Gal kuri gera kulinare gali parasyti paprasciausia receptuka kibinu gaminimo, bet detaliai kaip kepti, kokioje temp., kiek laiko.
Buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 04 03, 09:15)
Labai noriu vyrui iskepti kibinu, bet visi receptai, kuriuos skaiciau gana imantrus.
Gal kuri gera kulinare gali parasyti paprasciausia receptuka kibinu gaminimo, bet detaliai kaip kepti, kokioje temp., kiek laiko.
Buciau labai dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Visai tie receptai neįmantrųs. Jei nori skaniai pavaišinti vyrą, teks paprakaituoti. Tik laikantis recepto nurodymų pavyksta skanūs kepiniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurute: 03 balandžio 2006 - 09:35
Niu merginos jus cia ir priraset, o fotkiu kokiu idejot, kad seile nutiso iki zemes ir aisku nenusedziu kedej kaip noriu essen.gif nes prisipazinsiu niekad ju nesu valgius blush2.gif Bet daviau zodi, jog kai nusipirksim nauja orkaite, bus pirmasis patiekalas kuri isbandysim tongue.gif Reikia dabar greiciau pirkt, nes laaaabai noriu kibinu biggrin.gif
Atsakyti
Niu va, išsikepiau ir aš kibinų. Kepiau pagal receptą, kur daug kiaušinių - 8 reikia. Neblogai išėjo - sultingi, kvapnūs. Taip skubėjau paragauti-seilė tyso, kad karštas sultinukas net lūpą nudegino blush2.gif
Bet daugiau nekepsiu. Čeburėkai man skaniau arba bandelės su lašinukais tongue.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crocus: 21 balandžio 2006 - 17:22
a tai ko kibinai nepatiko g.gif
Atsakyti
Kepiau ir aš pagal mamų receptus.Labai skanūs gavosi.Man net geriau nei čeburekai,nes tikiuosi kad mažiau riebalų. ax.gif
Atsakyti
[quote=Atize,2004 03 08, 17:03]
Na ziuriu nelabai nori kas tau rasyt tai as parasysiu savo recepta teslo o idara kaip matau tu zinai koki daryt:
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu
margarina arba sviesta reikia sutarkuoti, visus ingridientus (grietine, miltus kad tesla prie ranku neliptu) sudeti isminkyti ir formuoti kibinus kazkur gaunasi 24 kibinai apytiksliai priklauso nuo dydzio kokius darai smile.gif. Idaras as darau nekaraimiska paimu farsa ipilu i ji kefyro smulkiai pjaustyto svoguno prieskoniu pagal skoni (pipirai druska) ir viska ismaissau ir darydama kibinus su saukstu i vidu dedu rolleyes.gif . Niam kaip skanu
Internete bandziau surast kazkada buvau radusi mielines teslos recepta kibinams, tai zinok geriau nedaryk kur i sudeti neieina sviestas labai neskanus gaunasi, as jau isbandziau.

Šiandien išbandžiau šį receptą - puiku thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos

O man klausimas iskilo irgi toks 2 stiklines grietines tai 400 g?????
Atsakykit please nes as ruosiuosi ryt kibinus daryti
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 05 01, 00:01)
Sveikos

O man klausimas iskilo irgi toks 2 stiklines grietines tai 400 g?????
Atsakykit please nes as ruosiuosi ryt kibinus daryti
Aciu

Niu taip, nes 1 stikline 200g mirksiukas.gif
Atsakyti