Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE (une @ 2004 03 11, 11:56)
Laiva, jau visa savaite laukiu kada tu isbandysi tuos kibinus kepti biggrin.gif sakei savaitgaly... sis toks prailgintas... smile.gif nuo siandien prasideda... smile.gif nu zodziu supranti link ko as suku laugh.gif laugh.gif laugh.gif

g.gif g.gif suprantu suprantu, kad mane į virtuvę įvaryt nori biggrin.gif Šiandien neišdegs, šiandien uošvio gimtadienis, šiandien varysim apvalgyt anytos biggrin.gif Une pakentėk bent jau iki šeštadienio wink.gif
Atsakyti
ismeginau vakar si recepteli essen.gif tesla gavosi super, tik miltu reikejo tirkai daugiau nei 2 stiklines. bet labai gerai gavosi thumbup.gif farsas tai nekaip, bet siandien pataisysiu, nes liko nuo vakar ir farso ir teslos, tai siandien jau skanesnis farsas bus thumbup.gif zodziu, liuks receptelis, tik reiks atkalt farsa g.gif
papasakokit koki farsa jus dedat ?
Atsakyti
Šiaip kibinai daromi ne su faršu, o su kapota mėsa. Kitaip tariant reik susipjaustyt ją nedideliais gabaliukais. Vat man irgi blogai, nelabai pamenu proporcijas kiek ko reik įdėt, bet svogūnų tai daaaaug reikia ir pipirų nemažai rolleyes.gif Bet vat kiek dėt tų svogūnų tarkim į 300 g mėsos aš nepamenu unsure.gif Atize, gal tu žinai rolleyes.gif
Atsakyti
Žinau, kad ten svogūnų daug labai deda.
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 03 11, 00:41)
o kiek laiko g.gif

kol virsus paruoduoja t.y. pagelsta taip graziai ir blizgus pasidaro tik reikia ziuret kad pacios neprisvilintum o kiek tiksliai kepa tai gi priklauso kokio dydzio darai vieni labai didelius daro kiti maziukus, pas vienus elektrine orkaite (joje greiciau kepa), pas kitus dujine. tai sunku ismatuot as kaip kepu ilaika neziuriu ziuriu kad butu iskepe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 03 11, 23:44)
Šiaip kibinai daromi ne su faršu, o su kapota mėsa. Kitaip tariant reik susipjaustyt ją nedideliais gabaliukais. Vat man irgi blogai, nelabai pamenu proporcijas kiek ko reik įdėt, bet svogūnų tai daaaaug reikia ir pipirų nemažai rolleyes.gif Bet vat kiek dėt tų svogūnų tarkim į 300 g mėsos aš nepamenu unsure.gif  Atize, gal tu žinai  rolleyes.gif

nu idaras man skaniausias kai farsas su kefyru maisytas dar galima su sultiniu (vietoj kefyro kaip kam skaniau) ir svoguno tai tikrai daug reikia det ir pipiru nepagailet na bet cia skonio reikalas. kai ismaisai tai matosi daug svogunu sunku pasakyt kiek as is akies matau kada uztenka nes svogunai tai skirtingi smile.gif. Bet kaip Laiva sake tai tikroviskiausias idaras tai ne farsas o gabaliukais pjaustyta mesa su svoguniuku maisyta (kiti dar ipjausto kopusto man tai fe neskanu...) papipirinta geriausiai ne maltus pipirus o is malunelio tiesiai uzmalt ant virsaus skonis geresnis bent jau man. as kai netingiu dar pora skilteliu cesnako ispaudziu. nu o svogunu tai kokius gal 6 vidutinio dydzio dedavau tokius ne per didziausius. Nu ka galiu patart isbandykit ir antra kart zinosit kaip kam skaniau ir kur ko truksta. Man is pirmo kart tikrai nesigavo, o ir bandziau ta berysio tesla kur mieles i eina fui tai ir turejau viska pati valgyt nes vyras nosi rauke sake cia ne kibinai laugh.gif

idaras skanus tada kai prakandus kystimelis isbega, bent jau turi isbegt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atize: 12 kovo 2004 - 11:59
QUOTE (TauRe @ 2004 03 11, 23:35)
ismeginau vakar si recepteli essen.gif tesla gavosi super, tik miltu reikejo tirkai daugiau nei 2 stiklines. bet labai gerai gavosi thumbup.gif farsas tai nekaip, bet siandien pataisysiu, nes liko nuo vakar ir farso ir teslos, tai siandien jau skanesnis farsas bus thumbup.gif zodziu, liuks receptelis, tik reiks atkalt farsa g.gif
papasakokit koki farsa jus dedat ?

jeigu perdaug idedi miltu irgi blogai sprangus kibinai gaunasi, per mazai irgi blogai minkosi limpa prie ranku. O proporcijas irgi sunku rasyt geriausia mazdaug is akies matosi kada uzteks rolleyes.gif
Atsakyti
O man kai pamenu kai gaminau pirmą kartą, tai mėsa fantastiškai išėjo, na o tešla tai ne kibiniška buvo, nes mielinė dry.gif . Nu bet įdaras tai tip top kaip Trakuose. Visi valgė ir akis išsprogdinę į mane žiūrėjo, kaip čia aš taip ne ką prasčiau laugh.gif Bet pas mane taip kaip ne pas visus normalius žmones. Pirmas blynas niekada nepridega, o jau visi kiti kažkokie ne tokie gaunasi biggrin.gif Tai ir čia tas pats. Kepiau pamenu antrą kartą, svogūnų privariau ohohoho, galvojau tikrai per daug bus, bet nieko panašaus, jų net per mažai buvo, skonio nedavė. Dar ir koks aitrumas to svogūno priklauso g.gif
O dėl skytymėlio atkandus, tai turi būt biggrin.gif Todėl truputį įpilu vandenuko į mėsą ir aviena vos vos su riebaliuku perku rolleyes.gif
Atsakyti
o ka daryt, kad neprasiziotu per sujungima tesla ? g.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 03 12, 21:16)
o ka daryt, kad neprasiziotu per sujungima tesla ? g.gif

as tai taip uzsuku ir dar biski rankom paminkau kad ne tik butu uzsukta o paskiau gi plakiniu kiausiniu aptepi iskart tai kai kepa manau suklijuoja. Na bet ir man nevisada iseina buna kad prasizioje jeigu nesuspaudi, bet zinau kad yra specialios formeles kibinams daryt kur vienu galu apvalu issuku skrituly paskum ji idedi i vidu sudedi idara ir tik smaukst ir uzspaudi ir psio. o tau labai iszioja?
Atsakyti
QUOTE (Atize @ 2004 03 12, 22:44)
as tai taip uzsuku ir dar biski rankom paminkau kad ne tik butu uzsukta o paskiau gi plakiniu kiausiniu aptepi iskart tai kai kepa manau suklijuoja. Na bet ir man nevisada iseina buna kad prasizioje jeigu nesuspaudi, bet zinau kad yra specialios formeles kibinams daryt kur vienu galu apvalu issuku skrituly paskum ji idedi i vidu sudedi idara ir tik smaukst ir uzspaudi ir psio. o tau labai iszioja?

dauguma issiziojo g.gif matyt kerepliskai suklijavau, gi igudziu neturiu visai unsure.gif
Atsakyti
Taure, o tu zinai, kaip calzones uzspaudzia ,kad neatsivertu? lygiai taip pat ir tuos kibinus padaryt reikia.
Atsakyti