Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(mamytexx @ 2006 03 03, 15:20)
Mamytes padekite.Labai noreciau pasigaminti kibinu,bet net neturiu zalio supratimo kaip jie gaminami blush2.gif
Gal kas galetu parasyti receptuka,buciau labai dekinga biggrin.gif

Perskaityk temą nuo pradžios blush2.gif . Rasi tikrai gerų receptų thumbup.gif . Ir būtinai parašyk, kaip sekėsi 4u.gif .
Atsakyti
Na va kepiau as tuos kibinus,kazkur pradzioje radau recepta,bet nezinau tikejausi kazko ne to,siaip gavosi viskas thumbup.gif bet kai perki is parduotuves jie buna kazkokie ne tokie.Cia skaiciau,kad neskanu mieline tesla,bet as galvoju,kad kai perki is parduotuves jie tokie ir buna. g.gif Gal kas zino mielines teslos recepteli,buciau labai dekinga rolleyes.gif
Atsakyti
Tigi, kepiau ir aš tuos kibinus, bet tešla nesigavo, gavosi kaip trapiems sausainiams, itariu, kad per riebi buvo doh.gif . Šeimynėlė po vieną suvalgė, o likusius seneliams atidavėm. uošvis viską suvalgo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytexx @ 2006 03 05, 17:21)
Gal kas zino mielines teslos recepteli,buciau labai dekinga rolleyes.gif


Pati nebandziau, bet vat radau cool.gif

25 g mielių
100 g pieno
1 kiaušinis
200 g grietinė
0,5 kg miltų
Aptepimui:
0,5 kiaušinio



Įdarui: 300 g jautienos (be kaulo)
100 g kopūstų (Kopūstas)
100 g svogūnų
druskos
pipirų


Iš tešlai skirtų produktų paruošiame mielinę tešlą.
Įdarui jautieną supjaustome kuo smulkesniais gabaliukais. Smulkiai supjaustome ir kopūstą bei svogūnus.
Ją iškočiojame ir išspaudžiame 15 cm skersmens ratukus (arbatinės lėkštutės dydžio).
Į vidurį dedame šaukštą įdaro, perlenkiame pusiau ir užlankstome kraštus.
Kibinus patepame kiaušiniu ir sudedame į skardą.
Kepame orkaitėje.



Atsakyti
Aha,visa recepteli supratau,labai aciu 4u.gif bet iskylo vienas kalusimelis,ar nereikia tos mielines teslos palaikyti kazkoki tai laika,kad ji pakiltu?Niekada istikruju nieko nesu gaminusi su mieline tesla,jauciu as cia prisidirbsiu blink.gif Kibinus reikes vaisinti siuksedeze lotuliukas.gif Bet pabandyti verta g.gif
Papildyta:
QUOTE(Praxsi @ 2006 03 05, 20:23)
Tigi, kepiau ir aš tuos kibinus, bet tešla nesigavo, gavosi kaip trapiems sausainiams, itariu, kad per riebi buvo doh.gif . Šeimynėlė po vieną suvalgė, o likusius seneliams atidavėm. uošvis viską suvalgo g.gif

Aha zinok ir man ta tesla riebi gavosi,ir dar nelabai sekesi ja uzsukti schmoll.gif Bet siaip tai visai skanu buvo,buvau drauge pasikvietusi ,tai sake,kad labai skanu rolleyes.gif Uztat ir sakau,kad gavosi ne taip kaip parduotuveje perki verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytexx @ 2006 03 06, 18:25)
Aha,visa recepteli supratau,labai aciu 4u.gif bet iskylo vienas kalusimelis,ar nereikia tos mielines teslos palaikyti kazkoki tai laika,kad ji pakiltu?Niekada istikruju nieko nesu gaminusi su mieline tesla,jauciu as cia prisidirbsiu blink.gif Kibinus reikes vaisinti siuksedeze lotuliukas.gif Bet pabandyti verta g.gif


Man mielines teslos gamyba irgi siauba kelia, nemoku normaliai padaryti nors tu ka wacko.gif

Kopinu is receptu puslapio cool.gif

Paprastos mielinės tešlos paruošimas.

Mieles ištriname su cukrumi, įpilame pašildyto pieno (arba vandens), suberiame 1/3 visų miltų ir užmaišome rūgščios grietinės tirštumo tešlą. Paviršių pabarstome miltais ir 1-3 valandas laikome šiltai. Per tą laiką daugindamosi mielės išskiria anglies dvideginį, kuris išpurena tešlą. Kai anglies dvideginio išsiskiria daug, rūgimas sulėtėja ir tešla nustoja kilti. Tuomet ją reikia minkyti, kad pašalintume susidariusių dujų perteklių ir į tešlą patektų daugiau deguonies, kuris skatintų mielių dauginimąsi. Pradedame minkyti tešlą ją išplakdami ir gniaužydami tarp pirštų. Suberiame persijotus miltus, druską, išplaktus kiaušinius.
Baigdami minkyti įmaišome ištirpintus arba išsuktus riebalus. Gerai išminkyta tešla nelimpa prie rankų ir prie indo šonų. Per 2 valandas tešla pakyla antrą kartą. Jos paviršių galima aptepti riebalais, tuomet jis nedžiūsta.
Toliau formuojame gaminį ir jau skardoje kildiname trečią kartą. Nors mieliniai gaminiai pakyla jau įstatyti j orkaitę. Smulkius gaminius kepame 240-270° C temperatūroje, o didelius - 200- 250° C temperatūroje.
1 kg pyragas kepa apie 40-50 min., 1/2 kg - 25 min., 1 kg boba - 40 min., o riebios tešlos pyragas su sūrio mase - apie 1 val.
Maždaug 10 min. iki kepimo pabaigos gaminius galima aptepti kiaušinio ar trynio plakiniu.
Pyragus iš formų galima išimti tik tada, kai jie ataušta!

* Kad bandelės būtų minkštos, į orkaitę galima įstatyti indą su vandeniu.
* Geresniems kepiniams patartina naudoti tik trynius.
* Kepant pyragus tešlos reikia dėti 1/2-1/3 formos tūrio.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 03 06, 20:28)
Man mielines teslos gamyba irgi siauba kelia, nemoku normaliai padaryti nors tu ka wacko.gif

Kopinu is receptu puslapio cool.gif

Paprastos mielinės tešlos paruošimas.

Mieles ištriname su cukrumi, įpilame pašildyto pieno (arba vandens), suberiame 1/3 visų miltų ir užmaišome rūgščios grietinės tirštumo tešlą. Paviršių pabarstome miltais ir 1-3 valandas laikome šiltai. Per tą laiką daugindamosi mielės išskiria anglies dvideginį, kuris išpurena tešlą. Kai anglies dvideginio išsiskiria daug, rūgimas sulėtėja ir tešla nustoja kilti. Tuomet ją reikia minkyti, kad pašalintume susidariusių dujų perteklių ir į tešlą patektų daugiau deguonies, kuris skatintų mielių dauginimąsi. Pradedame minkyti tešlą ją išplakdami ir gniaužydami tarp pirštų. Suberiame persijotus miltus, druską, išplaktus kiaušinius.
Baigdami minkyti įmaišome ištirpintus arba išsuktus riebalus. Gerai išminkyta tešla nelimpa prie rankų ir prie indo šonų. Per 2 valandas tešla pakyla antrą kartą. Jos paviršių galima aptepti riebalais, tuomet jis nedžiūsta.
Toliau formuojame gaminį ir jau skardoje kildiname trečią kartą. Nors mieliniai gaminiai pakyla jau įstatyti j orkaitę. Smulkius gaminius kepame 240-270° C temperatūroje, o didelius - 200- 250° C temperatūroje.
1 kg pyragas kepa apie 40-50 min., 1/2 kg - 25 min., 1 kg boba - 40 min., o riebios tešlos pyragas su sūrio mase - apie 1 val.
Maždaug 10 min. iki kepimo pabaigos gaminius galima aptepti kiaušinio ar trynio plakiniu.
Pyragus iš formų galima išimti tik tada, kai jie ataušta!

    * Kad bandelės būtų minkštos, į orkaitę galima įstatyti indą su vandeniu.
    * Geresniems kepiniams patartina naudoti tik trynius.
    * Kepant pyragus tešlos reikia dėti 1/2-1/3 formos tūrio.

Labai tau aciu wub.gif uz tavo rupesti.Nu kai paskaiciau tai ji man siauba kelia,nesu jau tokia ideali kulinare blush2.gif dabar galvoju g.gif Ar man tuos kibinus net pradeti daryti blush2.gif
Atsakyti
kepiau šiandien pagal atizės receptą , kaip pirmam kartui tai gavos thumbup.gif thumbup.gif tik gal per mažai į mėsą skysčio įpyliau, nelabai sultinga, bet šiaip skonis thumbup.gif mažius kerta, net ausys linksta biggrin.gif
Atsakyti
Kepiau kibinus is mielines teslos. Tik dabar recepto neprisimenu. Bet gavosi tikrai neblogai bigsmile.gif buvo tik vienas minusas, kai kuriuos padariau nelabai sandarius, tai skystis isbego ir buvo sausoki ax.gif
Atsakyti
4u.gif sveiki,gal si tema jau buvo doh.gif ,bet paieska neveikia.Labai reikalinga pagalba-atsiuskit kibinu receptu bigsmile.gif
Niekada nekepiau jokiu pyrageliu,neisivaizduoju kaip visa tai daroma,bet si sest.noriu nudziuginti svecius neprasteniais uz traku kibinines kibinais.Gal kas kepet juos ir galit papasakot nuo a iki z kaip ir kas ax.gif blush2.gif nes nete nieko gero neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2005 12 07, 19:23)
Tikru karaimisku kibinu receptas(zinau tikrai, nes teta karaime).

Butinai padaromos dvi skylutes, kad kibinai neissiziotu. Kepame 200laipsniu karstumo orkaiteje, apie 40 min.

Sumąsčiau pagaliau ir aš išsikepti kibinų... Jau seniau šią temą skaičiau nuo pradžios, bet šiandien vėl prisėdus viską atidžiai perskaičiau... Iki gielux recepto buvau tikra, kad gaminsiu pagal Artizės receptuką, nes labai jau daug gerų atsiliepimų čia pažėrė mamukai smile.gif Bet dabar visgi nusprendžiau gaminti pagal gielux tetos receptą biggrin.gif Bandysiu, kas gausis 4u.gif

O va dėl tų skylučių, tai per Discovery kai rodo apie Karaimus, tai ten irgi moteriškė, darydama kibinus, viršuje įgnybia porą skylučių ax.gif Na, bandysiu ir aš gnaibyti biggrin.gif

QUOTE(vaiku_fabrikas @ 2006 03 30, 10:43)
Labai reikalinga pagalba-atsiuskit kibinu receptu bigsmile.gif

Na nepatingėk paskaitinėti šios temos nuo pradžių mirksiukas.gif Rasi ne tik receptukų, bet ir kitų mamyčių patarimus, bei įspūdžius gaminant kibinus pagal pateiktus receptukus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 31 kovo 2006 - 11:31
O štai ir mano kibinai ax.gif

[attachmentid=53958]

Dvi lėkštės, nes mažesnėje kibinai be svogūnų (vyresnėlis sūnus nemėgsta) smile.gif O tešlos gavosi daugiau, nei buvau išsitraukus faršo, tai su likusia tešla apvyniojau dešreles ir iškepiau bandeles su dešrelėmis smile.gif thumbup.gif

Kepiau pagal gielux receptuką. Gavosi thumbup.gif essen.gif Laaaabai skanu. Pati nesu valgius Trakuose tikrų kibinų, bet MB sakė, kad labai panašūs ir laaaabai skanūs ax.gif 4u.gif
Ačiū už receptuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 31 kovo 2006 - 18:16