Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Nežinau ar kas nors rašė , tačiau aš į mėsytę įdedu kapoto šviežio kopūsto , tada jie gaunasi laaabai sultingi .
Atsakyti
Dabar paklausiu gal ir kvailoko klausimo tongue.gif juos kepant orkaitej ant tos "blekos" ar ja kuo tept reikia ar ant foljos kepat vienu zodziu kaip... blush2.gif
Atsakyti
Kaip nori mirksiukas.gif Tik prie folijos, manau, prisiklijuot gali g.gif Aš tai ant popieriaus(kepiniams) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 13, 13:22)
Kaip nori mirksiukas.gif Tik prie folijos, manau, prisiklijuot gali g.gif Aš tai ant popieriaus(kepiniams) mirksiukas.gif


Dekui mirksiukas.gif bandysim smile.gif
Atsakyti
Aš tai iš viso su ta kibinų tešla įvairiausius pyrageėlius kepu...pavyzdziui man labai patiko su svogūno ir paprikos įdaru, arba su sūrio ir žuvies mėsa, arba vietoj žuvies kartais dedu krabų lazdeles, dar darau saldžius pyragelius su varške-beproto skanu...mmmm...
Atsakyti
QUOTE(Dargana @ 2005 08 13, 20:06)
Aš tai iš viso su ta kibinų tešla įvairiausius pyrageėlius kepu...pavyzdziui man labai patiko su svogūno ir paprikos įdaru, arba su sūrio ir žuvies mėsa, arba vietoj žuvies kartais dedu krabų lazdeles, dar darau saldžius pyragelius su varške-beproto skanu...mmmm...


O tai tiems su varske, kurie isivaizduoju kokie skanus tongue.gif irgi ta pati tesla kaip kibinams su mesa, ar kaip nors ka pakeiti, pvz cukraus pridedi i tesla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2005 08 13, 22:29)
O tai tiems su varske, kurie isivaizduoju kokie skanus  tongue.gif  irgi ta pati tesla kaip kibinams su mesa, ar kaip nors ka pakeiti, pvz cukraus pridedi i tesla  biggrin.gif


Ta pati tešla, tik i varškę cukraus pridedu, kartais dar kokių džiovintų vaisių...tik nesumanyk i tešla cukraus dėt, nes ššššš gausis tongue.gif
Atsakyti
Nu prisiskaičiau ča jūsų nurodymų ir kad prikepiau kibinų. Nu prekinės išvaizdos tai neturi, bet labai skanu. Nu niekaip man tų skiauterių neišėjo padaryti verysad.gif , ir skystimėlis ištekėjo, nu bet kaip pirmam kartui tai visai liuks.
Kitą kart darysiu storesnius, nes per daug iškočiojau ir kai kuriuose prasivėrė skylės biggrin.gif , bet šiaip tai valgyt galima ax.gif
Atsakyti
Jūs čia jau daugiau nei prieš metus pradėjot diskutuot apie kibinus, tačiau aš tik šį savaitgalį pirmą kartą kepiau ir, tiesą pasakius, .... skanavau blush2.gif ax.gif Kibinus gaminau pagal Atize's receptą. Tešla gavosi thumbup.gif tik miltų tikrai reikėjo daugiau nei 2 stiklinės. Ir įdarui naudojau ne faršą, o smulkiai pjausčiau kiaulienos kumpį, pridėjau daaaaaaug smulkiai pjaustyto svogūno, pipiriukų, druskytės, įpyliau sultinio. Viskas gavosi thumbup.gif ir buvo labai skanu rolleyes.gif Dėkui Atize už puikų receptą 4u.gif . Vyras wub.gif jau pradeda džiaugtis Supermama rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu blyn ir vėl ne kibinai, o sausainiai išėjo cry.gif Ir dar išsižiojo. sad.gif Kame čia reikalas. g.gif O kokio riebumo jūs sviestą naudojate? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyna @ 2005 11 12, 19:16)
Nu blyn ir vėl ne kibinai, o sausainiai išėjo cry.gif Ir dar išsižiojo. sad.gif  Kame čia reikalas. g.gif  O kokio riebumo jūs  sviestą naudojate? help.gif

Aš pvz ne sviestą naudoju, o margariną. Nusiperku paprasčiausio Vilniaus margarino, gaunasi puikiai, jei ir atsiveria kokios skylės, tai tik dėl nekokybiško "skiauterės" darymo biggrin.gif
Nepagalvojus, kad margarinai gali skirtingai elgtis tešloje biggrin.gif , kažkada draugei nepasakiau kokio margarino pirkt. Nupirko specialų, kepiniams. Išplaukė jis orkaitėj, tokia pliurza gavos, blynas, o ant jo mėsa doh.gif
Atsakyti
[quote=Atize,2004 03 08, 17:03]
250 gr margarino (arba sviesto)
1 kiausinis (reikalingas isplakti ir aptepti kibinus is virsaus smile.gif) )
2 stiklines grietines
2 stiklines miltu
margarina arba sviesta reikia sutarkuoti, visus ingridientus (grietine, miltus kad tesla prie ranku neliptu) sudeti isminkyti ir formuoti kibinus kazkur gaunasi 24 kibinai apytiksliai priklauso nuo dydzio kokius darai smile.gif. Idaras as darau nekaraimiska paimu farsa ipilu i ji kefyro smulkiai pjaustyto svoguno prieskoniu pagal skoni (pipirai druska) ir viska ismaissau ir darydama kibinus su saukstu i vidu dedu rolleyes.gif . Niam kaip skanu


Dariau pagal si recepta ir tikrai nepaprastai skanu.Ir grazus ir skanus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti