Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Na va pilvukai sotūs nuo kibinukų essen.gif essen.gif essen.gif
Bet va dar patarkit prašau verysad.gif - kai padariau kibinus ( na kažkaip vyniojau ir suvyniojau, lyg ir virvutė gavosi nebloga) ir sulipo kraštai jų, bet kai įdėjau kepti, tas skystymėlis iš mėsytės ėmė ir išbėgo lauk cry.gif cry.gif cry.gif Tai vat nežinau, kodėl g.gif ar dar ko nors nepadariau, ar to skystymėlio per daug. taigi mėsytė gavosi kiek sausoka, bet su sultiniu buvo skanu. thumbup.gif
Tikiuosi, kad kitą kartą pavyks dar geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir man kartais taip būna. Kadangi riebi tešla, reikia stipriai užspausti. biggrin.gif
Pasipraktikuosi ir pavyks. 4u.gif 4u.gif
SĖKMĖS drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes irgi vakar kepem.
Kaip skanu thumbup.gif , bet tas skysti kazkur isgaravo...
Na, bet kita kart jau darysiu truputi kitaip -daugiau sultinio meson ipilsiu.
Atsakyti
QUOTE(Aurute2 @ 2005 05 14, 22:16)
Skardą reikia pabarstyti miltais.
Skanaus tavo šeimynai. essen.gif  essen.gif  essen.gif

nebutina barstyti miltais uztenka patiesti sviestini popieriu ir deti ant jo kibinus mirksiukas.gif taip zymiai paprasciau biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu, atrodo nesu absoliutus nulis virtuvėje, bet man nesigavo būtent tešla. schmoll.gif KAip reikia jaustis, kai absoliučiai visoms gavosi, o man ne cry.gif MAn jie kepdami išsileido kai lepioškės, tookie į šonus išsiplėtė, bet neiškilo. unsure.gif Nežinau kaip tiksliai nupasakot, nors skonis vistiek neblogas gavos. smile.gif
Atsakyti
Va, visai netycia, laukiu vyro kol sugris ir varysim vakarieniauti, atidariau si skyreli ir baigiu numirti, mano seiles iki keliu, kaip as noriu tu kibinu dabar ne tas zodis...O, vyras kaip megsta...tai tikrai reikes bandyti rytoj... ir padaryti visai seimynai svente
4u.gif Gal ir nesigaus is pirmo karto, bet vien pats faktas bus jega..
Atsakyti
Atize-dekui uz recepta...tesla man pati ta...labai skani...be mieliu....
Gavosi kaip pirmam kartui visai neblogai... ax.gif
Su, uzsukimu jokiu problemu, bet va gaila, kad ten bei sen, rado sultinys skyluciu ir isbego verysad.gif Na, bet antra karta bus visiskai thumbup.gif, man patinka buti virtuvej neilgiau kaip valanda biggrin.gif
Idara, dariau su kiauliena ir kefyru, tai kita karta pabandysiu maisytos ir su sultiniu, nes truputi jauciasi rugstele, bet gal per mazai druskos...
Na, vienu zodziu musu seimoj siandiena lietuviska svente mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
MAn jie kepdami išsileido kai lepioškės, tookie į šonus išsiplėtė, bet neiškilo.  Nežinau kaip tiksliai nupasakot, nors skonis vistiek neblogas gavos.

gAL TU SVIESTO PER DAUG, O MILTŲ PER MAŽAI DĖJAI g.gif
Atsakyti
tai ir aš turbūt per daug sviesto pridėjau. sad.gif Vyras mano kibinus sausainiais su mėsa pavadino. Na kitą kartą gal išeis
Atsakyti
QUOTE
tai ir aš turbūt per daug sviesto pridėjau.  Vyras mano kibinus sausainiais su mėsa pavadino. Na kitą kartą gal išeis

biggrin.gif
Atsakyti
atize , dekui tau uz recepteli. As nors dar tik mokausi kulinariniu gudrybiu, bet mano pirmieji kibiniukai gavosi liabai gerai! Jau taip isgyre tevai ir vaikinas biggrin.gif didelis dekui
Atsakyti
Žiūriu , kad kibinų kepimo era praėjo, o aš dar tik pirmą kartą išbandžiau pagal pirmą receptuką, gavosi thumbup.gif Tik pirmą blėką, tai kaip čeburėkus iškepiau, na, o antrą jau gerai tongue.gif Tiesa miltų tai ne 2, o 5,5 stiklinės sudėjau ax.gif

user posted image
Atsakyti