Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(*Saulyte @ 2005 04 06, 09:55)
Shalimar, Ačiū už receptuką, mūsų skyrius iš darbo ( 6 moteros) gamins namie, ir pasakys ar gavosi, tik va viena bėda, aš tik viena iš jų moku susukt kibinus smile.gif, tai sakiau po namus važinėsiu ir visom susukinėsiu kibinus biggrin.gif. Bet kai paskaičiavau, jei kiekviena gamins po 50 vnt. , tai nemažas kiekis gaunas man susukt ( 250 vnt.)  wink.gif , o jei da aš namie gaminsiu tai ir visi 300 vnt. teks susukt. Nu ku darysi, bet nors gardu bus  smile.gif

Na, Saulyte, kaip Tau sekesi vakar kibinus sukti?
As irgi susidomejau. Uzsiminkiau tesla, susipjausciau mesa - siandien kepsiu ir dar sultinuka vistienos virsiu.
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 04 07, 09:06)
Na, Saulyte, kaip Tau sekesi vakar kibinus sukti?
As irgi susidomejau. Uzsiminkiau tesla, susipjausciau mesa - siandien kepsiu ir dar sultinuka vistienos virsiu.



Nu kaip kaip, nespėjau vakar, tai tešlą į saldymo kamerą įmečiau iki sestadienio, mėsa ir tep da nebuvo atšilus blush2.gif , o šeštadienį jau kepsiu 100% smile.gif
Atsakyti
Radau nuotraukytę kaip sukti kibinus tongue.gif Gal kam padės mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmadienį ir aš kepsiu kibinus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 04 08, 11:50)
Radau nuotraukytę kaip sukti kibinus tongue.gif Gal kam padės mirksiukas.gif


Na kaip turetu buti susukti tai kaip ir asihku..ale vat kaip tai padaryti, kad kas pamokytu blush2.gif Na man tai niekaip neisheina imti ir susikti taip, kazkokia nesmaone gaunasi ax.gif
Atsakyti
Sulaukė ir mano šeimyna šeštadienio smile.gif. Iškepė mamytė *Saulytė jiems kibinų ax.gif . Labai skanūs gavosi, viskas čiki mirksiukas.gif , dariau viską iš pusės porcijos. Nes pagalvojau 50 vnt kažkaip bus per daug, apsivalgys biggrin.gif. Taigi, sėkmės kitoms begaminant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 04 08, 18:59)
Na kaip turetu buti susukti tai kaip ir asihku..ale vat kaip tai padaryti, kad kas pamokytu  blush2.gif  Na man tai niekaip neisheina imti ir susikti taip, kazkokia nesmaone gaunasi  ax.gif


Na taigi paimi kibina, pradziai krasta suploji (na cia turbut ir taip aisku biggrin.gif ) , pasiemi kibina i kaire ranka, desines rankos nyksciu uzlenkineji i virsu ir uzspaudineji po biskuti visa krasta ax.gif Nu man gaunas,kad tesla buna tarp nykscio ir didziojo pirsto smile.gif
Kai maza buvau,tai kazkodel man iseidavo tik zemyn uzlenkinet ta tesla,na tai is bedos irgi nieko,tik vienas krastas negrazus budavo tongue.gif

O beje,kazkada jau buvo tema apie kibinus,tai ten tesla lygtais irgi kazkokia panasi buvo,nebelabai pamenu doh.gif Bet i mesa avienos ir jautienos dar det reikejo ir daug daug svogunu. Tai kai bandziau,tai irgi visai skanus gavos, bet vyras kazkodel labiau ceburekus pripazysta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agacaga: 15 balandžio 2005 - 21:24
Labai dziaugiuosi, kad mano receptas patiko thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
O gal kas ir cebureku receptuka turi?
Atsakyti
QUOTE(Mader @ 2005 04 17, 10:31)
O gal kas ir cebureku receptuka turi?


Ceburekai
ax.gif
Atsakyti
Aš turiu tokį paprastą receptuką, bet mintinai nepamenu, bet gaunas tai labai skaniai.... niam niam mirksiukas.gif Va namo grįžus pažiūrėsiu ir ryt parašysiu.
Atsakyti
Aš savaitgalį kepiau kibinus pagal draugės receptą. Įmesiu ir jums receptuką, nes jis paskaičiuotas nedideliam kiekiui kibinų.
Kurios nenorit kepti 50 kibinų, tai galit pasinaudoti šitu receptuku, pagal kurį išeina apie 12 kibinų smile.gif

KIBINAI

Tešlai reikės (išeina apie 12 kibinų):
1. 200 g. sviesto;
2. 2 kiaušiniai;
3. 100 g. grietinės;
4. 100 g. vandens;
5. 3,5 stiklinės miltų.

Suplakam kiaušinius, sutarkuojam sviestą, įdedam grietinės, įpilam vandens, suberiam miltus ir viską sumaišome. Turi gautis tokia minkštutė tešla, bet jei labai limpa prie rankų, tai galima truputį daugiau miltų įdėti

Mėsos įdaras:Aišku, tikrus kibinus reikia daryti iš kapotos mėsos, bet šis receptukas su faršu

Reikės:
1. 500 g. faršo (aš maišiau 250 g. jautienos ir 250 g. kiaulienos)
2. Didelis svogūnas;
3. 150 g. vandens (kad mėsa būtų skysta ir kibinų viduje gautųsi sultinio);
4. Mėgstami mėsos prieskoniai ir druska.

SĖKMĖS ir SKANAUS jei kuri gaminsite 4u.gif
Atsakyti