Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(Shalimar @ 2005 04 02, 11:43)
Nezinau, as tai dariau puse porcijos pabandymui, tai labai patiko wub.gif Yra tokia kavine Trakuose, labai daznai joje apsilankydavom su draugais anksciau, nu jau tokie skanus ju kibinai buvo... essen.gif Vos ne vos issiprasiau recepto, ir tai per pazistamus laugh.gif

Tai aš ir darysiu pagal abu receptus palyginimui. O kavinė kuri, gal Karalių sodas?
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 04 02, 11:42)
A Tu čia ką veiki? Ko tai nesimato Tavęs pas Angelus. Marš angeluotis tease.gif  brunette.gif  nail.gif

A Tu ka veiki? biggrin.gif Kibinu nori? tongue.gif
Gerai, begu pas angelus 4u.gif
Atsakyti
karoče, susirinko visos dietininkės kibinų skyrelyje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 04 02, 11:45)
Tai aš ir darysiu pagal abu receptus palyginimui. O kavinė kuri, gal Karalių sodas?

Neatsimenu pavadinimo blush2.gif , na ji netoli kelio yra, sakyciau Vilnius-Aukstadvaris unsure.gif Puse pravaziuojanciu masinu i ja uzsuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 04 02, 11:45)
ale ot bjaurybė - ir čia susekė  cry.gif  thumbup.gif  biggrin.gif  Niu nevalgysiu, kol dietinsiuos  blush2.gif

Pati tokia ir vikšras Tavo atvėpęs. Beje, turėjau įtarimo, kad Tu mane persekioji, bo pas kibinus pirmoji atlindau tease.gif Daby išsaugoti nervus ir nenušokti nuo programos, angelietėms turėtų būti uždarausta landžioti po kulinarijos skyrelį. protest.gif poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif Razvratas kažkoks brunette.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 04 02, 11:47)
karoče, susirinko visos dietininkės kibinų skyrelyje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 04 02, 11:47)
A Tu ka veiki? biggrin.gif Kibinu nori? tongue.gif
Gerai, begu pas angelus 4u.gif

Noriu ir labai essen.gif essen.gif Tokių tikrų tikrų essen.gif brunette.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 04 02, 11:48)
Pati tokia ir vikšras Tavo atvėpęs. Beje, turėjau įtarimo, kad Tu mane persekioji, bo pas kibinus pirmoji atlindau tease.gif Daby išsaugoti nervus ir nenušokti nuo programos, angelietėms turėtų būti uždarausta landžioti po kulinarijos skyrelį.  protest.gif  poster_offtopic.gif  poster_offtopic.gif Razvratas kažkoks brunette.gif  nail.gif

tongue.gif tikrai nesekiau biggrin.gif Visada žiūriu naujausias žinutes ir išmetė biggrin.gif
Atsakyti
Malonu, kad patiko smile.gif
Trakų kibininė yra už "Karališko sodo". Ta kibininė truputį sovietmečiu dvelkia blink.gif bet kibinai viską atperka biggrin.gif
Valgiau aš ir tuos tikrus karaimiškus kibinus, kur su kopūstais. Tai man jie visai nepatiko schmoll.gif
Ir mielinės tešlos man nelabai, be to ir darbo daugiau ax.gif Bet čia kiekvienam pagal skonį...
Atsakyti
Labas, Gune, širdingiausi linkėjimai Tau nuo mano abžorų šeimynos - sėdi kibinų priputę ir kaifuoja. essen.gif tease.gif essen.gif Dariau pusę tešlos pagal Tavo receptą, o į kitą pusę įdėjau perpus daugiau kiaušinių, tie kur su daugiau kiaušų skanesni - tešla geriau išsisluoksniavo. Gražių atvelykio kiaušiukų essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
Kaip supratau, gerai aš čia pataikiau prieš savaitgalį tokį receptuką numetus ax.gif tongue.gif Daug šeimynų šiandien apsiėdusių kibinais prieš teliką sėdi biggrin.gif
Reikės ir man kitą kartą pabandyt kiaušų daugiau įdėt... Gyvenii gi ir mokaisi...
Atsakyti
Shalimar, Ačiū už receptuką, mūsų skyrius iš darbo ( 6 moteros) gamins namie, ir pasakys ar gavosi, tik va viena bėda, aš tik viena iš jų moku susukt kibinus smile.gif, tai sakiau po namus važinėsiu ir visom susukinėsiu kibinus biggrin.gif. Bet kai paskaičiavau, jei kiekviena gamins po 50 vnt. , tai nemažas kiekis gaunas man susukt ( 250 vnt.) wink.gif , o jei da aš namie gaminsiu tai ir visi 300 vnt. teks susukt. Nu ku darysi, bet nors gardu bus smile.gif
Atsakyti