Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Farsas netinka?
Atsakyti
Skaniai aprasyta,bet darbelio doh.gif ,neziau ar pasirysiu tokiam darbui ax.gif
Atsakyti
Dariau pries pora dienu panasiai



apie 20 vienetu:

1kg miltu
350g grietines
pakelis sviesto
8 kiausiniai
druskos

idarui mesa smulkiai sukapoti(galima ir malti, nors sako, kad "tikriem" kibinam ji turi buti pjaustyta), idet tirpinto sviesto, svogunu, druskos ir pipiru.Niu ir padaryt kibinus, patept virsu plaktu kiausiniu, o tada i orkaite, aisku, skaniau butu krosnyje, bet...


Beje, recepta irgi gavau Trakuose biggrin.gif

Nu laaaabai skanus gavosi essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
Dar pamiršau parašyti doh.gif , kad i mėsą reikia įpilti truputi vandens ar sultinio, tada mėsoj skystimo daigaiu būna Man tokie skanesni būna....
Dėl susukimo tai reikia praktikos. Vis tiek gi Žinai, kaip jie atrodo, tai ir bandai, Kai pirmą kartą darėm, tai su vyru varžėmės, kuriam panašesni gausis tongue.gif
Aš, kai darau kibinus, tai pasiruošiu viską penktadienį ir valgom visą savaitgalį (nes pasikepam tiek, kiek tam kartui suvalgysim, o likusią tešlą vėl į šaldytuvą. Labai patogu thumbup.gif ) Ir į ruošimo procesą būtinai įtraukiu MB ax.gif Jis mėsą pjausto ir susukti padeda thumbup.gif Vienai tai tikrai per daug darbo būtų g.gif
Kavke, tikriems kibinams faršas tikrai netinka, Ne tas... ax.gif
Atsakyti
Oi dievinu kibinus. Bet būten iš Trakų. Karts nuo karto varom į Trakus bųtent kibinu pavalgyt. Bet man niekada nesigaudavo tokia tešla, na žinoma ir paprasta farša dėdavau. Kaip džiaugiuosi kad radau receptėli. Ne šį i ateinantį savaitgalį butinai darysiu.
Ačiū...
Oi dar pamiršau.O jau paruoštą mėsa dėti i šaldytuva, betdėti viršutinėje lentynėlėje prie kameros ar kurnors žemiau?(Gal ir durnas klausimas, bet man jis iškilo biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iindre: 02 balandžio 2005 - 00:30
QUOTE(iindre @ 2005 04 02, 00:26)
Oi dievinu kibinus. Bet būten iš Trakų. Karts nuo karto varom į Trakus bųtent kibinu pavalgyt. Bet man niekada nesigaudavo tokia tešla, na žinoma ir paprasta farša dėdavau. Kaip džiaugiuosi kad radau receptėli. Ne šį i ateinantį savaitgalį butinai darysiu.
Ačiū...
Oi dar pamiršau.O jau paruoštą mėsa dėti i šaldytuva, betdėti viršutinėje lentynėlėje prie kameros ar kurnors žemiau?(Gal ir durnas klausimas, bet man jis iškilo  biggrin.gif )

As tai dedu ten, kur yra vietos biggrin.gif Jokio skirtumo schmoll.gif
Atsakyti
Aš darau kibinus iš mielinės tešlos:

Tešlai; 25 g mielių, 100 g pieno, 1 kiaušinis, 200 g giretinės, 0,5 kg miltų.
Įdarui: 300g jautienos faršo, 100g svogūnų, druskos, pipirų.

Padarome tešlą du kartus kildintą, ją iškočiojame ir išspaudžiame 15 cm skersmens rutuliukus. tadaa į vidurį dedame šaukštą įdaro, perlenkiame pusiau ir užlankstome. tada patepame kaiušinio plakiniu ir dedame į skardą. o įdarą paruošiame žalią, prieš tai nekepiname. svogūnus kuo smulkiau supjaustome.

Gaunasi tikrai labai skanūs. tik laikyti tik iškepus reikia uždarytus, kad suminkštėtų. man patinka valgyti šiltus du grietine ir sultiniu.

Beje, mačiau marato laidą, kur kalbino karaimus, kurių firminis patiekalas ir yra kibinai. tai žodžiu ten sakė, kad tikri kibinai daromi tik iš avienos. o kaip raštelį daryti nerodė. sakė paslaptis ax.gif aš kai dariau tai nesusimąstydama patį pirmą padariau labai gražiu rašteliu, o jau kiti nebeišėjo, pradėjau galvoti, kaip ten dariau ir niekaip neprisiminiau. tai irgi kažkokie negražūs gaunasi, bet už tai skanūs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GUNĖ @ 2005 03 31, 13:36)
Jei labai mėgstat kibinus, o į Trakus ne visada galit nuvažiuot (gi skaniausi kibinai tai Trakuose thumbup.gif ), tai galit pasigamint pačios. Labai skanu ir nesudėtinga.
Pagal šį receptą gaunasi apie 50 kibinų thumbup.gif

1,5kg miltų
400gr margarino ar sviesto
400gr grietinės
4 kiaušiniai
truputį druskos
Miltus ir sviestą ištrint iki vientisos masės. Sudėt likusius produktus ir gerai išmaišyti. Tešla turi nelipt prie rankų. Jei gavosi per sausa, idėti truputį kefyro.  Tešlą dėt į maišelį ir parai į šaldytuvą.

Įdaras:
2kg kiaulienos kumpio, česnakų, svogūno, prieskonių
Mėsą laabai smulkiai supjaustyt (patartina šį darbą perleist vyrui ax.gif ), sudėt smulkintą česnaką ir prieskonius (čia jau pagal skonį). ir parą pamarinuot. Prieš darant sudėt smulkintus ir pakepintus svogūnus (tik nepamažinkit)

Sekančią dieną formuot kibinus:atgnybi tešlos tiek, kad, ją plonai iškočiojus, gautųsi       
maždaug 15 cm diametro blynas. Dedi mėsą ir formuoji kibinus.(čia sudėtingiausia dalis biggrin.gif ) Net nežinau, kaip šį procesą aprašyt, bet turbūt visos matėt, kaip jie atrodo, tai kaip nors susuksit ax.gif  Galiu tik pasakyt, kad sukti iš dešinės į kairę.
Suformuotus aptept kiašinio plakiniu, dėt į įkaitintą orkaitę (200 laipsnių, vėliau truputį sumažinu) ir kept 30 min.
Skanaus mirksiukas.gif
Jei kas neašku, klauskit smile.gif


Duok rankon pabučiuosiu - ės mano šeimyna per šias išeigines kibinus. Aišku, kepsiu pusę dozės - mums 40 lyg ir perdaug. Viską mokėjau, net tą kraštą virvele suvynioti, bet vot su tešla buvo problemos. Ir dar, merginos, nesityčiokit iš kibinų - faršą tik parduotuvėse į kibinus deda. Shalimar receptukas irgi neblogas, tik, man regis, kiaušų daugoka, ar ne taip? Galų gale palyginimui pamėginsiu ir vienus, ir kitus.
essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
Niu labai faina smile.gif. Kažkada per TV rodė laidą, kur Trakų karaimė rodė kaip kibinus daryti. Tai tikruose karaimiškuose kibinuose būtinai pjaustoma ir kopūsto - tada jie sultingesni pasidaro thumbup.gif: Tavo receptuką irgi išbandysiu, kai "nuo dietos nulipsiu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 04 02, 11:16)
Duok rankon pabučiuosiu - ės mano šeimyna per šias išeigines kibinus. Aišku, kepsiu pusę dozės - mums 40 lyg ir perdaug. Viską mokėjau, net tą kraštą virvele suvynioti, bet vot su tešla buvo problemos. Ir dar, merginos, nesityčiokit iš kibinų - faršą tik parduotuvėse į kibinus deda. Shalimar receptukas irgi neblogas, tik, man regis, kiaušų daugoka, ar ne taip? Galų gale palyginimui pamėginsiu ir vienus, ir kitus. 
essen.gif  essen.gif  essen.gif

Nezinau, as tai dariau puse porcijos pabandymui, tai labai patiko wub.gif Yra tokia kavine Trakuose, labai daznai joje apsilankydavom su draugais anksciau, nu jau tokie skanus ju kibinai buvo... essen.gif Vos ne vos issiprasiau recepto, ir tai per pazistamus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 04 02, 11:35)
Niu labai faina smile.gif. Kažkada per TV rodė laidą, kur Trakų karaimė rodė kaip kibinus daryti. Tai tikruose karaimiškuose kibinuose būtinai pjaustoma ir kopūsto - tada jie sultingesni pasidaro thumbup.gif: Tavo receptuką irgi išbandysiu, kai "nuo dietos nulipsiu" biggrin.gif

A Tu čia ką veiki? Ko tai nesimato Tavęs pas Angelus. Marš angeluotis tease.gif brunette.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 04 02, 11:42)
A Tu čia ką veiki? Ko tai nesimato Tavęs pas Angelus. Marš angeluotis tease.gif  brunette.gif  nail.gif

ale ot bjaurybė - ir čia susekė cry.gif thumbup.gif biggrin.gif Niu nevalgysiu, kol dietinsiuos blush2.gif
Atsakyti