Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

Atize, aciu uz puiku kibinu recepteli thumbup.gif Labai labai patiko thumbup.gif

Atsakyti
ingute as dariau su farsu+grietinele,nu labai skanu,daryk kaip netingi nes ir taip ir anaip labai skanu thumbup.gif
o uztrukau koki pusvalandi+ kepimas pusvalandis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (meduza @ 2004 03 29, 16:05)
ingute as dariau su farsu+grietinele,nu labai skanu,daryk kaip netingi nes ir taip ir anaip labai skanu thumbup.gif
o uztrukau koki pusvalandi+ kepimas pusvalandis thumbup.gif

Jauciu pradzioj kepsiu su farsu, o to to ziuresiu wink.gif
Reiks uz kokios poros dieneliu ir issikept wink.gif
Nes siandien susiruosiau kept ceburekus su vafliu, prisiskaicius jusu komentaru biggrin.gif
Atsakyti
Būkit geros parašykit kur skaniausi Trakuose kibinai, ir kokios kainos. Norėjom kartą sustot bet nežinojom kur geriau, tad rekomenduokit.
Atsakyti
QUOTE (uolma @ 2004 03 30, 00:55)
Būkit geros parašykit kur skaniausi Trakuose kibinai, ir kokios kainos. Norėjom kartą sustot bet nežinojom kur geriau, tad rekomenduokit.

Mes tai užkandžiaujam toj senojoj kibininėj, internete jos adresas nudorydytas Karaimų 65. Tai tokia diiiidelė medinė troba, tokia jau pajuodus nuo amžiaus savo, su tamsiai žaliom langinėm ir ant jos medinė išskaptuota iškaba KIBININĖ. Jei iš Alytaus važiuojant pro Aukštadvarį, tai Trakuose privažiuoji žiedą, kuriuo važiuojant į dešinę bus Vilnius, o kairėn į Trakų centrą. Tai važiuoji į Trakų centrą, pravažiuoji visas pilis ir dar truputį pavažiavus, priešais didelę automobilių stovėjimo aikštelę yra ta kibininė. Dėl kainų tai pas mane kažkoks "praval pamieti" biggrin.gif Bet kibinas kažkur apie 3 lt kainuoja, tai porcija 6 lt. Tik šiaip viduj bent jau man nėra labai jauku unsure.gif
Atsakyti
Nu ir aš pagaliau išbandžiau abiejų tešlų receptus... kadangi darėm su kaimyne kartu gausiai chebrai-tai gaminom ir mielinę ir ne mielinę tešlą. Tik faršą persūdėm truputį... sad.gif Diduma nubalsavo už nemielinę tešlą, nors man patiko ir mielinė-ji man pasirodė kažkaip lengvesnė skrandžiui... o kadangi jų liko dar nuo vakar-tai šiandien ryte tuos mielinius kibinus visai skaniai šaltus valgiau su kava... thumbup.gif per naktį maišelyje jie suminkštėjo, nebuvo tokie sprangūs.
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 04 02, 09:27)
Nu ir aš pagaliau išbandžiau abiejų tešlų receptus... kadangi darėm su kaimyne kartu gausiai chebrai-tai gaminom ir mielinę ir ne mielinę tešlą. Tik faršą persūdėm truputį... sad.gif Diduma nubalsavo už nemielinę tešlą, nors man patiko ir mielinė-ji man pasirodė kažkaip lengvesnė skrandžiui... o kadangi jų liko dar nuo vakar-tai šiandien ryte tuos mielinius kibinus visai skaniai šaltus valgiau su kava... thumbup.gif per naktį maišelyje jie suminkštėjo, nebuvo tokie sprangūs.

clap.gif clap.gif clap.gif nors viena isbande mieline tesla papasakok kaip darei nes as kiek su ja dariau tai vilniaus bomzas balius budavo eilini syki laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
nu nežinau kaip čia pasakyt... kaip čia jūsų parašyta kažkurios buvo-taip ir darėm.. nu tiksliau čia mes komandiniu būdu darėm wink.gif aš, kaimynė ir mano mama. Visoms tai buvo pirmas kartas biggrin.gif mieles ištrynėm su trupučiu cukraus, supylėm į pieną, paskui viską kas dar dedasi sumaišėm, išminkėm ir darėm... nu nieko įpatingo...kočiojom plonai... ir kepėm prie 200laipsnių kažkur apie 35-40min... Beje, mažesnė skarda greičiau iškepė, o didesnė, kurioj buvo 17 kibinų-ilgiau.
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 03 11, 08:30)
QUOTE (Gitulka @ 2004 03 10, 15:51)
o skaniausi kibinai yra Trakuose..man kaip bedaryciau tokie neiseina biggrin.gif
taigi abi esat Vilnietes iki Traku netoli galetumet su seimom ir palekti...ir pavalgysit ir papromogausit...o svarbiausia nereiks virtuveje triusti ir indu plauti thumbup.gif

Aha, skaniausi Trakuose ir rytoj ten važiuosiu rolleyes.gif Trakų be kibinų visai neįsivaizduoju ir nesvarbu ko aš ten važiuoju, bet į kibininę užeit šventas reikalas biggrin.gif
Tiesa, man dar pakankamai skanius gamina Nemenčinėj, šašlykinėj "Vėtrungė" rolleyes.gif

Mes is Kauno ,bet ragavom ir vienus ir kitus
clap.gif clap.gif clap.gif jie tikrai neprasti ,bet balsuociau uz Traku kibinus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Auge X @ 2004 04 02, 10:03)
QUOTE (laiva @ 2004 03 11, 08:30)
QUOTE (Gitulka @ 2004 03 10, 15:51)
o skaniausi kibinai yra Trakuose..man kaip bedaryciau tokie neiseina biggrin.gif
taigi abi esat Vilnietes iki Traku netoli galetumet su seimom ir palekti...ir pavalgysit ir papromogausit...o svarbiausia nereiks virtuveje triusti ir indu plauti thumbup.gif

Aha, skaniausi Trakuose ir rytoj ten važiuosiu rolleyes.gif Trakų be kibinų visai neįsivaizduoju ir nesvarbu ko aš ten važiuoju, bet į kibininę užeit šventas reikalas biggrin.gif
Tiesa, man dar pakankamai skanius gamina Nemenčinėj, šašlykinėj "Vėtrungė" rolleyes.gif

Mes is Kauno ,bet ragavom ir vienus ir kitus
clap.gif clap.gif clap.gif jie tikrai neprasti ,bet balsuociau uz Traku kibinus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Trakai ir liks TRAKAIS juk jie idiena N kibinu iskepa del to mums iki ju kibinu och kaip toli thumbup.gif thumbup.gif mes tik galim panasiai iskept kaip jie rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atize: 02 balandžio 2004 - 10:57
Miergos,
Žinokit kokie superiniai sausainiukai iš tos kibinų teįlos gaunasi - net burnoj tirpsta thumbup.gif
Netyčia sugalvojau jų pasidaryti, kai įdaro per mažai pasidariau rolleyes.gif , tai likusią tešlą plonai iškočiojau, patepiau kiaušiniu, pabarsčiau cinamonu ir cukrum, nu skonis niekuo nenusileidžia sviestiniams sausainukams essen.gif
Atsakyti
Atize, aciu uz recepta, kibinai thumbup.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti