Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė -3

sveikos,noreciau paklausti KIPSES as tsisiunciau 1 psl dailenes EN DEN DU ir man neiseina isarhyvot praso slaptazodzio gali padet? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elicik @ 2008 11 24, 21:25)
sveikos,noreciau paklausti KIPSES as tsisiunciau 1 psl dailenes EN DEN DU ir man neiseina isarhyvot praso slaptazodzio gali padet? verysad.gif

Turbut siunteisi is my. opera.com... tada slaptažodis - my.opera.com/shedeuw rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2008 11 25, 09:09)
Turbut siunteisi is my. opera.com... tada  slaptažodis - my.opera.com/shedeuw  rolleyes.gif

ACIU bazile biggrin.gif
Atsakyti
telebimbam voro vestuves ir kaledines daineles atsisiunciau ir neissiskleidzia, jau du kartus siunciausi ir vel tas pats, ar cia man vienai ar dar kam nors? ax.gif
Atsakyti
ACIU uz daineles ypac uz zozefina, raudonkepuraite....... aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 11 27, 12:01)
telebimbam voro vestuves ir kaledines daineles atsisiunciau ir neissiskleidzia, jau du kartus siunciausi ir vel tas pats, ar cia man vienai ar dar kam nors? ax.gif

Kaledines man issikleide, o vestuviu nesiunciau smile.gif
Atsakyti
Klausykit, man is saules vaiku albumelio, visas dainas kur 2006 m neleidzia paleisti, licenzijos praso, gal galite po viena jas imesti? aciu.
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 11 27, 13:01)
telebimbam voro vestuves ir kaledines daineles atsisiunciau ir neissiskleidzia, jau du kartus siunciausi ir vel tas pats, ar cia man vienai ar dar kam nors? ax.gif


ir man VORO VESTUVES neatsidaro, nors parsisiunte kaip ir normaliai verysad.gif jau seniai ju ieskojau, apsidziaugiau nesvietiskai, ir nieko....
cry.gif
Atsakyti
kipse gelbek!!!
padek mums su voro vestuvemis ir kaledinemis dainelemis, maciau kad ten laaabai daug ir ziauriai fainu, nu bet niekaip neisiskleidzia... blush2.gif
padariau ir taisyma su tuo raudonu pliusu (nezinau kaip tiksliai pavadinti) bet vis tiek tas pats... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 11 27, 12:01)
telebimbam voro vestuves ir kaledines daineles atsisiunciau ir neissiskleidzia, jau du kartus siunciausi ir vel tas pats, ar cia man vienai ar dar kam nors? ax.gif



Ka tik atsisiunciau voro vestuves ir viskas atsidare 4u.gif Kalediniu tai nezinau, jau seniau atsisiuntus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(domena @ 2008 11 27, 15:50)
Ka tik atsisiunciau voro vestuves ir viskas atsidare 4u.gif Kalediniu tai nezinau, jau seniau atsisiuntus ax.gif

atsisiuntusios pasitikrinkit dydi-ar sutampa su svetainej parasytu, kartais nepilna atsiuncia-tada nebeina isarchyvuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
su viena saunia mamyte, kuri netoli kaimynysteje gyvena susirasem tai is jos persirasysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti