Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė -3

Julijos Jecenaites daineles 4u.gif
Atsakyti
aciu uz nuostabias daineles 4u.gif
Atsakyti
TEATRIUKAS. ASILO ODA.
Atsakyti
turejom laaabai fainas daineles ir jau kuris laikas neberandu namuose CD, kazkur matyt vasara per draugus nukeliavo nezinia kur, liko tik tuscia dezute doh.gif
gal kas turit O lia lia "zalia zole" blush2.gif
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 11 16, 12:27)
O lia lia "zalia zole" blush2.gif
ACIU 4u.gif


Deja, olia lia neturiu.
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2008 11 16, 13:34)
Deja, olia lia neturiu.

Aš turiu mirksiukas.gif , tik man reikia jūsų pagalbos blush2.gif po vieną dainelę įkelt jau išmokau , o kaip reikia įkelt visą albumą blush2.gif , ir uždėt normalią nuorodą , t.y. kad būtų parašyta kas įkelta blush2.gif
Atsakyti
Jei nori įdėt visą albumą, reikia failą
1) suarchyvuot:
Ant failo ,pvz, olialia, spausti dešiniu klavišu ir tada pasirinkti įdėti į archyvą,,olialia.rar" ir tada tau tą failą suarchyvuoja.
2)tada naują failą keli į 2shared (kaip vieną dainelę keli),
3) gautą adresą keli į http://, tada spaudi tam langely ok ir tada naujoj eilutėj užrašai olialia, spaudi ok ir nuoroda bus žinutėj.
Atsakyti
QUOTE(*Nerutė * @ 2008 11 16, 13:49)
Aš turiu  mirksiukas.gif , tik man reikia jūsų pagalbos  blush2.gif po vieną dainelę įkelt jau išmokau , o kaip reikia įkelt visą albumą  blush2.gif , ir uždėt normalią nuorodą , t.y. kad būtų parašyta kas įkelta  blush2.gif

VALIO!!!!!!!!!!
ACIU!!!!!!!!!!!!!
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif \
as tai pasirenku multi upload ir sukeliu po 1 dainele i lentele tada paleidziu upload ir isikelia visos, jei kuri neisikelia uzraso eror tada pakartoju ja mirksiukas.gif
Atsakyti
N.Lapinskienė.Muzika ir mažyliai
Atsakyti
Gal kas turi N.Lapinskienė "Muzikos šalis"?
Atsakyti
Muzikinė pasaka Keistuolių teatras. Išdaigos Basmukų gatvėje. 2007
Atsakyti
Teatriukas Karusele uz miesto 4u.gif
Atsakyti